Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka_30

Obcokrajowiec

Polecane posty

Gość kocham Szwajcara
hehe🖐️,wiesz On jest trochę ciemnawy,muszę podglądnąć jego korzenie,kto wie ,może dziad był murzynem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Jarek jedz do Niemiec:D to zobaczysz z jakimi"wielorybami" chodza czarni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mulatem
i zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
ale zgadzam sie z Toba co do tego ze np w Niemczech sorki ze tak o tych Niemczech ale tam wlasnie mieszkam to niestety opinii Polki dobrej nie maja :o ale na to zapracowalismy od lat 80:o z tymze co do Polakow pci meskiej to tez sam wiesz jaka opinia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Jarku a nie przyszlo ci do glowy ze my Polki czesto wstydzimy sie za was facetow polakow! to jak wy sie puszczacie z chinkami, mulatkami itd jest dobre i to nie kurestwo????? ja nie mowie o puszczaniu sie polskich kobiet tylko o zwiazkach na stale ci ludzie sie kochaja i kolor skory nie ma tu dla nikogo znaczenia. Nie jeden obcokrajowiec ma wiecej kultury i rozumu od polaka1 czy wy polscy mezczyzni jestescie idealni/ nie zaliczacie panienek? nie chodzicie do lozka na raz? i to jest ok jak zrobi tak kobieta odrazu szmata! my kobiety mamy takie same prawa jak wy1 i bardzo dobrze ze coarz wiecej polskich kobiet bawi sie facetami1 nalezy sie wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu polakow ktorzy wyjechali na stale do Angli szuka bogatych angielek! wlasnie po co/ zeby sie ustawic to takze kurestwo;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Brunetka tutaj obronie Jarka.Co do Polakow na zachodzie przynajmniej tych na stale lub z obywatelstwem kraju w ktorym mieszkaja wybieraja na kobiety i zony Polki:) Nie znam tutaj zadnego Polaka ktory ozenilby sie z niemra a Polek ktore wyszly za szkopa znam dwie sztuki:) wiec znowu generalizujesz Brunetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Jarek bo jak asfalt np wezmie sobie niemke to od razu ma lepszy status spoleczny:D dadza mu zasilek socjalny i jaja moze gniesc do konca zycia na kanapie:D jak jej jeszcze z trojke dzieci strzeli:D a do roboty to oni niechetni ojjj niechetni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
a wiekszosc czarnych tutaj to na azylu siedzi i tylko patrzy jak korzenie zapuscic w socjal niemiecki wlasnie przez malzenstwo i zrobienie dzieciakow niemce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku ale to kureswto1 meskie kurestwo:))))))) ja mam meza Polaka i nigdy nie szukalam obcokrajowca;) choc nie powiem zawsze czarni mi sie podobali;) ale podobac a zwiazac to duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
jak nie wiadomo o co chodzi czarnemu to zazwyczaj chodzi o kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Jarek:D 100% racji w Hamburgu gdzie ja mieszkam jest identycznie:) tylko za kazdego dzieciaka dostaja miesiecznie 154 euro zasilku plus na siebie socjal:) i do roboty zadnej sie nie nadaja wybaczcie ale brudas to brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
a W niemczech to niedlugo Turasow bedzie wiecej niz Niemcow:D dlatego tak w Niemcy bronia sie by Turcje wpuscic do unii bo jak tego talatajstwa przyjedzie z banda bachorow nastepnych to ich zjedza tych szkopow z kopytami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
socjal niemiecki pierdolnie jak przekluty balonik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. Ja nie uwazam tych ludzi za takich, czlowiek to czlowiek;) czarny czy bialy dla mnie bez zadnego znaczenia, szanuje kazdego czlowieka bez wzgledu na kolor skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Brunetka pozyjj troche na zachodzie poznaj realia i pozniej sie wypowiadaj{cool] bo siedzac przed kompem w Bzdzinie malej to mozesz sobie dywagowac o tym co mezowi na obiad zrobic:D kolezance o ile o sobie nie pisalas wyrazy wspolczucia Angole Ci rdzenni nienawidza brudasow a do tego polka emigrantka z brudasem u nich w kraju na ich socjalu to wybacz za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to was uwazam za dziwnych ludzi- nie zmienicie swiata takim tokiem myslenia- a ludzie i tak zrobia swoje- a dla meza obiadu nie musze robic;) on robi obiady mi;'_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Brunetka pozyj w danym kraju jako jego pelnoprawny obywatel pracujacy i placacy podatki tak jak ja nie chwalac sie:) i wtedy zrozumiesz jak bedziesz postrzegac czarnych na ktorych ty paradoksalnie musisz pracowac a oni siedza plodza dzieci i zglaszaja sie do stadu po nastepne hilfy:o wtedy pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wypowiem niestety nie pisałam o sobie. Ta osoba ma zdjecia na naszej klasie i maja przecudne zdjecia czarno -białe;) i piekna z nich para, a kolezance coz moge jedynie pogratulowac uroczego i przede wszystkim bardzo dobrego meza, czego o wielu polakach nie da sie powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
ich sparawy i ich zycie brunetka zgadzam sie jak nie siedza na garnuszku panstwa i podatnika a wiekszosc czarnych siedzi wlasnie na socjalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wypowiem moze masz racje nie mieszkałam nigdy na stale za granica i nie zamierzam, ale sadze ze czlowiek to czlowiek i tzreba do kazdego miec ludzkie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
no i gut:D napisz za rok lub dwa jak sie kolezance ulozylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wypowiem skoro tam mieszkasz i wiesz o tym to z pewnoscia masz racje;) ja mieszkam w polsce i tutaj pracuje, dzieki Bogu nie musialam wyjezdzac za granice zeby pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
ja mam podwojne obywatelstwo lalka i moge mieszkac i pracowac gdzie chce:D oba kraje uwazam za swoje:)a one mnie za swoja obywatelke:) a pracuje tam gdzie mi aktualnie lepiej placa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze kazdy pracuje gdzie chce LALKA;) ja pracuje w polsce bo tu mi lepiej, nie narzekam mam dobrze platna prace dom, meza i nie wyobrazam sobie zycia za granica, zle sie tam czuje;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
no i gut?:D kazdy orze jak moze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki same wyłączaja mozliwosc normalnej dyskusji o partnerach obcokrajowcach... wiekszosc jako pierwszy argument podaje mniej wiecej taki text - \"wyszlam z obcokrajowca, bo Polacy sa tacy chujowi ze nikogo odpowiedniego tu nie było\" co raczej z gruntu wyłącza szanse na sensowną rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
komicze bo to zazwyczaj, niedowartosciowane, niedoedukowane panienki ze wsi ktore wyruszywszy w daleki swiat wracaja z murzynkiem bambo na swoja wies, a wtedy jakis uczciwy szlachetny rolnik Polak przygarnia je pod swoja strzeche:D i wtedy Polacy sa dobrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×