Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pareskotopmia

Wczoraj poszłam do łózka z prawiczkiem i zgadnijcie co?

Polecane posty

Hmm, moj pierwszy raz, oboje bylismy bez doswiadczen. Wspomnienia podoba do autorki tekstu a teraz co? Demony seksu! Dlatego jesli sie decydujesz na pierwszy raz z prawiczekiem nie oczekuj fajerwerkow. Stres niszczy wszystko tak ze nawet moze nie stanac. Z uczuciem, po ktoryms tam razie wszystko idzie do normy. Ale jesli siebie i parnera traktujemy przedmiotowo, tak jak autorka watku, to niestety robimy krzywde i sobie i jeszcze bardziej jemu. Przedmiotosci = zlo - zle doswiadczenia i trauma w zyciu. Skad ludzie u was taka glupota i egozim?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
sama zachowalas sie jak dziewica - to i masz na co zasłuzylas !! wzielas sobie prawiczka i narzekasz iz pot mu z nosa na ciebie kapał. Pytam sie za tem - dlaczego sie tak spocił skoro sex trwal jak smam piszesz kilkadziesiat sekund? trzeba było usiaść na nim wtedy mialas by kontrole nad wszystkim a i ów pot by na Ciebie nie kapał ... dalej jzu nie pisze bo mi sie zwyczajnie nie chce . pewnie On ma takie samo zdanie jak ty o nim o tobie , ale Ty pzreciez byłas zajebista ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Santo Subito >> ale rozmiar ma znaczenie Oczywiscie, ze rozmiar ma znaczenie Tylko ci co mają kuśki ponizej 16 cm moga sie w ten sposób pocieszac Rozmiar zawsze miał, ma i bedzie miał znaczenie chocbysie sie nie wiem jak napinali, to kobieta lubi byc mocno i ostro wyjeebana -------------------------------------------------------------------------------------------- Tylko kobieta z piczką jak studnia potrzebuje wiekiego penisa kazda inna dozna tylko krzywdy , wiec rozmiar owszem ma znaczenie , ale w obie strony to dziala i kwestia jest dobrania sie w tej kwesti ! kobieta z "wielką " cipka bedzie marudzic na malego pzrecietnego penisa , taka z normalną cipka , bedzie zachwycona normalnoscia penisa swego partnera a od 20 cm zwyczajnie ucieknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies tu był temat prawiczka w podobnym wieku co niedoszły penetrator autorki tego tematu, kotry chciał zaliczyc swoj pierwszy raz z prostytutką... cóż widac bylo w tym temacie.... ano kilkanascie stron wypowiedzi oburzonych kobiet, ktore oczywiscie były obrzydzone takim pomyslem, wzglednie przekonywały go, ze znajdzie doswiadczona kobiete, kotra wprowadzi go w swiat seksu i ze ten pierwszy raz powinien byc koniecznie z osoba z ktorą łączy go uczucie :D:D:D:D:D Naprawde, gdyby kobieta hipokryzja bolała, to 99% kobiet żyłoby pod permanentnym działaniem środków przeciwbólowych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam 3 str, tylko żale autorki mam pytanko >>> ten chłopak musiał być strasznie otyły skoro po sekundzie hektolitry potu z siebie wylewał :o do dopiero jest obrzydliwe bleeee a i to odrazu wyklucza to że był przystojny hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem....
ja bym sobie dała spokój. Sprawność moze i da się wyćwiczyć, ale długości się nie zmieni. I czasu dojścia. Wiadomo że za pierwszym razem się szybko dochodzi, ale zanim to facet wyćwiczy, potrwa latami. A tym bardziej jak facet przed seksem udawał takiego chojraka. Hehe uwielbiam takich gości. Też kiedyś trafiłam na podobny typ. Nie prawiczek, był w dlugoletnim związku, dużo mówił o seksie więc miałąm nadzieję na dobry seks. A tu... lipa. I to nie tylko za naszym pierwszym razem. Facet po prostu jest beznadziejny w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja powiem.... ja bym sobie dała spokój. Sprawność moze i da się wyćwiczyć, ale długości się nie zmieni" - ekspertem nie jestes, jesli np. z powodu tresu nie staje, to nie poznasz prawdziwej wielkosci i tyle Wiele osob zapomina ze wazna jest atmosfera. Pospiech, oczekiwania, stosunek do parnera, zle okazanie tego wszystkiego niszczy a gdzie tutaj radosc. Co jesli zabawka nie zadzialala jesltesmy zli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lef trocki
szkoda mi chłopaka a miał pełną erekcję, czy nie? bo jeśli nie, to siłą rzeczy byłe nieco krótszy i w rzeczywistości pewnie to standardowe 14-16 osiąga. Szczerze mówiąc nie zazdroszczę mu takiej partnerki do pierwszego razu, bez urazy. A pot... ze mnie też się potrafi lać, ale po maratonie ;) z moja przedostatnia partnerka miewalismy takowe ale dla niej to nie stanowilo problemu, a nawet bylo podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_____
aurotko jestes bez serca. biedny chlopak, ze trafil na ciebie :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma rację-czyli ja
jestes zwyczajna dziwka. jesli poszłas z nim do wyrska tylko dla sexu, to nic dziwnego ze cie facet brzydzi. jakbys go kochala, nie pisalabys bzdetow tu na forum. Jestes zwykłą kur ewką i tyle ... zostaw chlopaka, bos sama obleśna cipcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosi sosi
Moim zdaniem powinna odejść, bo i tak nic nie zmieni faktu że się go brzydzi. Na marginesie - ja też bym się brzydziła. A teksty o tym że go nie kochała wsadźcie sobie między pośladki. Jeśli wy żyjecie w średniowiecznych czasach i uważacie że do seksu potrzebna jest wielka, jedyna, prawdziwa miłość to wyłącznie wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosi sosi
No to po prostu straszne. Ale to nadal tylko Twój problem, nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dająca szansę
prawiczek i kropka, nie w kazdym przypadku tak bedzie, ja bylam z nim 3m-ce i wydawalo mi sie ze to jest to, bo sobie to wmówiłam, byl takim idealem, ale nieststy jak sie okazalo tylko z pozoru...ale dzieki temu przekoanlam sie jak to jest z innym uprawiac sex i nie zaluje, bo pewnie nie docenilabym mojego ukochanego:P Nie ma czegos takiego jak "przerwa w zwiazku". Albo sie zrywa albo jest sie dalej. Jesli sie zrywa i wraca tak jak my to nie dlatego ze wczesniej uplanowalo sie "przerwe" lecz dlatego ze zrozumielismy cos czego nie rozumielismy bedac razem. Jesli dla was jest mozliwe zrobienie tzw "przerwy" to zapewne jest tez mozliwe ustalenie jej zasad czyli np ze spotykacie sie z innymi osobami, nawiazujecie znajomosci, calujecie np ale bez sexu. Nie wiem, bo dla mnie to chore, ale kazdy ma swoje zdanie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pomylilas topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tylko kobieta z piczką jak studnia potrzebuje wiekiego penisa Nie mówię o wielkich penisach, tylko o normalnych :) Chyba nie powiesz, że cienka i krótka glista, np 14 cm może zadowolić kobietę? :) >>kobieta z "wielką " c*pka bedzie marudzic na malego pzrecietnego penisa , taka z normalną c*pka Co to znaczy wielka cipka? :) Pochwa ma od 8-14 cm. Jeśli, mały penisku, będziesz swoim 12 cm potworkiem :) chciał ja zadowolić, to skończy się to dla ciebie tak jak dla gościa opisanego w pierwszy poście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappa
Pamietajcie Drogie Panie i Panowie.... ze cala sfera erotyczna w czasie aktu milosnego u Kobiet dziesie sie Glownie w glowie....dotyk zapach smak dzwiek sa tylko dopelnieniem tego co juz dawno znajduje sie w mozgu i co powoduje uwalnianie edorfiny dopaminy i calej ciekawej chemii zwiazku.... jesli ONA nie ufa.... ne wierzy i stracila TO COS....w glowie... nie zmusi ciala do tego co nie jest w jej prezekonaniach..... a swoja droga kto z was lubi jesc robale????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomania
prawiczek, Ty nie masz pojęcia do czego zdolne są dziewczyny. Ja oszukalam swojego faceta że jest dla mnie pierwszym i zrobilam to z nim w trakcie okresu, i jestem bardzo ciasna, więc uwierzył. Koleżanka oszukala swojego, że jest dla niej drugim, chociaz miala ok. 20 facetów. Laski oszukują. Żadna się nie przyzna ilu miala naprawdę facetów. Więc jak już spotkasz tę swoją wymarzoną dziewicę, to bój się - ona może kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdsdfsd
Zgadzam się z autorką w całej rozciągłości!!!!! Nigdy nie poszłabym do łóżka z prawiczkiem, never ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomania
"bo na to wychodzi, ze juz nie oplaca sie wierzyc w milosc" A kto Ci zabrania wierzyc w miłość? Ty masz fioła na punkcie dziewictwa, a miłość nie ma z tym nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdsdfsd
Może i może być fajnym, ale dla mnie seks jest na tyle ważny, by nie bawić się w jakieś oswajanie dorosłego chłopa i uczenie go. Mógł chłopak zrobić to wczesniej to dziś nie miałby takich problemów. Ja też współczuję, ale..... nie jemu, ale jego kolejnej dziewczynie. Będzie miala przekichane. To już za późno by uczyć się seksu. Jego czas już minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynciudh834
"Tylko kobieta z piczką jak studnia potrzebuje wiekiego penisa" O, małe penisiątko się odezwało. ale wiesz, takim gadaniem nie zmienisz świata. Chociażbyś na rzesach stawał, płakał i się ciął - dla kobiet rozmiar i tak będzie miał znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqwdqw
Mnie dziwi tylko ze chlopak zdazyl sie zapocic praie na smierc , zasapac , dostac wytrzeszczu oczu , zatrzasc sie jak w febrze , macac Cie oslizglymi lapami i to wszystko w czasie 15 sekund po ktorych byl wytrysk ....temat prowokacja i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, pytanie do tych twierdzących, ze nie przespały by się z prawiczkiem :classic_cool: Czy przespałabyś się z gościem, który specjalnie dla stracenia prawictwa i zdobycia doświadczenia był kilka razy w burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dająca szansę
Prawiczku nie słuchaj innych, dasz radę, ja w Ciebie wierze , bo jeszcze sa na ziemi takie kobiety jak ja:D, trafisz na taka predzej czy pozniej, keep your head up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lef trocki
dokładnie - spocić się w 15 sekund? ;) rozumiem, że można się zniechęcić do kogoś, coś może nas odrzucać i wcale nie radzę autorce wątku na siłę uprawiać seks z tym gościem co nie zmienia faktu, że miał pecha - może gdyby czuł się pewniej, byłaby atmosfera zaufania to byłoby wsio ok? po prostu mi go szkoda, bo jak panienka się przygotowuje do 1szego razu to jest chuchanie i dmuchanie, faceta skreśla się od razu. Ja np. po pierwszych kontaktach z kobiecym ciałem dowiedziałem się, że nie mam odpowiedniego dotyku, kolejna już piała na temat dotyku ale beznadziejnie całowałem - ale szybko wyciągałem wnioski i teraz nie notuję reklamacji. Spokojnie, to nie jest fizyka molekularna, będąc średnio inteligentnym szybko się łapie co i jak. A tutaj teksty że gościa czas już minął... śmiech na sali. co do wielkości - ja mam niespełna 19cm i z większością moich partnerek musiałem uważać, więc to bajanie że każda chce 20stokilkucentymetrowego. Myślę, że ten standard (14-16) spokojnie wystarcza. Więc bez stresów panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Myślę, że ten standard (14-16) spokojnie wystarcza. Więc bez stresów panowie. Standard to 15-19 cm i dość duży obwód 🖐️ Małe kuśki poniżej 15 cm >>---> dla was są panie o nazwisku .jtpg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem 20letnią dziewicą
"prawiczek, Ty nie masz pojęcia do czego zdolne są dziewczyny. Ja oszukalam swojego faceta że jest dla mnie pierwszym i zrobilam to z nim w trakcie okresu, i jestem bardzo ciasna, więc uwierzył. Koleżanka oszukala swojego, że jest dla niej drugim, chociaz miala ok. 20 facetów. Laski oszukują. Żadna się nie przyzna ilu miala naprawdę facetów. Więc jak już spotkasz tę swoją wymarzoną dziewicę, to bój się - ona może kłamać." no widzicie kobiety oszukują ale facet prawiczek też może powiedzieć że ma to już za sobą a jak bedzie dobry to mu nie udowodnisz;P bo nie wierze w takie uogólnienie że każdy facet pierwszy raz jest do bani, może nie jest z niego jakiś ogier ale kurna bez przesady, żeby wszyscy byli tacy straszni to chyba nigdy ludzie nie zaczeliby uprawiac seksu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lef trocki
opieram się na dostępnym w sieci statystykach, dodatkowo zaznaczona jest kwestia sposobu mierzenia - z góry czy z dołu. prawidłowa ponoć jest metoda mierzenia od góry, dająca wynik jakieś 2,5cm niższy niż z dołu - więc możliwe, że i Ty i ja mamy rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> opieram się na dostępnym w sieci statystykach, Widzisz teoretyku :D Gówno wiesz, w butach śpisz :o Praktyka się liczy :classic_cool: Pogadaj z koleżankami, załóż taki temat na forum, zobaczysz jakie będa wymiary ;) >> dodatkowo zaznaczona jest kwestia sposobu mierzenia - z góry czy z dołu. Tak, moze jeszcze razem z kręgosłupem? :o Mówie o mierzeniu od góry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×