Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pareskotopmia

Wczoraj poszłam do łózka z prawiczkiem i zgadnijcie co?

Polecane posty

>>Santo Ale ty musisz mieć brzydki, krzywy ryj :) (albo zjechaną,nudną osobowość trola),że ze swoim 20 centymetrowym pythongiem spędzasz wieczory na kafeteri rozmawiając o penisach na uczuciowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nie byl prawiczkiem
ale pierwszy raz tez byl malo imponujacy, nawet jak dla mnie-dziewicy, ale pozniej sie wyrobil. teraz bryka jak wariat i to po 10 latach razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappi
wydaje mi sie ze gdybys czuła do niego cos głębszego zanim wylądowalaś z nim w łózku, to nie bylby to dla Ciebie taki problem teraz.. widziałas ze sie meczy, moglas mu odpuscic i powiedziec ze nie musicie sie spieszyc. a tak chlopak sie staral stanac na wysokosci zadania, ale mu sie nie udało. takie zycie, wielu z nas tez ma na koncie mase "niewypalow łożkowych". masz dwie opcje: jesli czujesz cos do niego (poza obrzydzeniem) to daj mu szanse, naucz wszystkiego, powiedz co i jak. ale jesli czujesz ze nie dasz rady to po prostu to skoncz- i oby mu to nie wypaczylo pojecia o dziewczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak aaaa
brawo pappi! Musisz się zastanowić co naprawdę do niego czujesz i co dla Ciebie jest najważniejsze. Bo on pewnie tez nie jest tym wniebowzięty, gdybyś go kochała naprawdę starałabyś się go teraz wesprzeć i zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję autorce koszmarne
przeżycie! I dlaczego ma być siostrą miłosierdzia??? zastanówcie się co piszecie! Żeby mieć radość z seksu - facet musi być atrakcyjny dla kobiety - inaczej to koszmar, brrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dla mnie to jakos
...normalne ze się człowiek stresuje :) mój jak miało dojść do pierwszego razu całkiem zmiękł : D za drugim zupełnie się nie ruszał i po kilku minutach (x > 5 ) xDDDDD a za kolejnym pamiętam tylko gwiazdki :D i tak jest mniej więcej od tamtej pory :)))) Rozumiem autorkę, pewnie nic do niego nie czuła i przez to obiekt seksualny stracił na atrakcyjności. Jednak, gdy są uczucia takie rzeczy nie robią wrażenia i się chce próbować dalej. Ktoś wcześniej napisał mądrze, że miłości fizycznej trzeba się nauczyć i to prawda, bo skąd znać reakcje drugiego człowieka? Jak je przewidzieć? Jedynie z czasem i cierpliwością i chęcią do poszukiwań miłych doznań dla ukochanej drugiej strony :P co do 11 cm penisów, uważam, że musi trafić swój na swego, niektóre panie mają węższe pochwy inne nie, jak wiadomo się rozciągają wszystkie (chyba ze jest coś nie tak ale tego nie rozpatrujemy) a więc jednej będzie pasował 11 cm a któraś inna pod względem fizycznym będzie potrzebowała16, 18 ble ble.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak miały byc gwiazdy a jest odraza -tylko kto po tym wszystkim ma wiekszego kaca moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy faceci liza wam o***t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-bi
Dnia 1.10.2008 o 23:28, Gość pareskotopmia napisał:

Tak piszecie żeby dać szansę, ale nie macie pojęcia jakie to było obrzydliwe. Naprawdę wstrętne. Nie wiecie co byście zrobiły w sytuacji gdy coś was NAPRAWDE ale to NAPRAWDE mocno obrzydziło. Nie wyjdzie mi chyba już ten obraz z głowy. Może i jestem bez serca, ale to było dla mnie żałosne... a bycie żałosnym u faceta po prostu obrzydza. Mój pierwszy raz też był z prawiczkiem, ale bylismy młodzi, po 17 lat mielismy i takich przebojów nie było, chociaz seks wtedy tez nie był za długi. Nie wiem, z jednej strony też mi go żal, ale chyba się nie przełamię.

A mi się coś zdaje, że opisując - pewnie słusznie - TO co ci się nie podobało, nie wynikało wyłącznie z jego stresu i zawstydzenia (spocenie, trzęsawka) bo on tak ma. On tak miał bo go w świat seksu wprowadzała niewaściwa kobieta. Może go niedelikatnie prowadziłaś, wyczuwał, że ci się coś nie podoba, że się brzydzisz i się chłopak stresował, ostatecznie chciał jak najszybciej mieć finał, wyjść z łózka i zamknąc za sobą drzwi. Kobiety myślą, że wszystko zalezy od faceta, a tak wiele w tej sprawie zalezy od nich samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość a-bi napisał:

A mi się coś zdaje, że opisując - pewnie słusznie - TO co ci się nie podobało, nie wynikało wyłącznie z jego stresu i zawstydzenia (spocenie, trzęsawka) bo on tak ma. On tak miał bo go w świat seksu wprowadzała niewaściwa kobieta. Może go niedelikatnie prowadziłaś, wyczuwał, że ci się coś nie podoba, że się brzydzisz i się chłopak stresował, ostatecznie chciał jak najszybciej mieć finał, wyjść z łózka i zamknąc za sobą drzwi. Kobiety myślą, że wszystko zalezy od faceta, a tak wiele w tej sprawie zalezy od nich samych.

Szczerze mówiąc to stary temat. Autorka już dawno nie była dziewicą i puszczała się na prawo i lewo ,stąd te drwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.10.2008 o 23:13, Gość pareskotopmia napisał:

 nie mogę zapomnieć o wczoraj. O tym wytrzeszczu oczu i pocie zbierającym się po czole, spływającym po nosie i kapiącym na mnie, tych łapach oślizgłych, tym stękaniu, no nie mogę sobie tego widoku wybić z głowy, to było wstrętne. Nie mówcie że po tym nadal byście kogoś pożądały. 😮

Buahahahhahahaha 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roplin

Autorka dawno dorwała bambo z 25cm i ma kolorowe bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość roplin napisał:

Autorka dawno dorwała bambo z 25cm i ma kolorowe bachory

😂👏👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku

Jejku! A mnie czeka seks z prawiczkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
2 minuty temu, Gość jejku napisał:

Jejku! A mnie czeka seks z prawiczkiem 😉

Nie stresuj go i jeśli skończy szybko zawsze możesz zainicjować drugie zbliżenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×