Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dostalam propozycje pracy

ale jak zawsze jest ale

Polecane posty

Gość dostalam propozycje pracy

firma jest miedzynarodowa, robia duzo projektow poza granicami i bardzo ale to bardzo by mi ta praca odpowiadala. naprawde. jest tylko jedno ale ... praca wiaze sie z tym, ze co jakis czas bede musiala wyjechac za granice na pare miesiecy, minimum 6 ale moze byc do poltora roku. mieszkam w innym kraju niz polska, przyjechalam tu dla faceta, ktory nie jest polakiem. dlugo zylismy na odleglosc i strasznie cierpielismy, teraz mieszkamy razem i jest cudownie. nie wyobrazam sobie jakby to bylo jakbym miala go zostawic samego. to jedna rzecz, ze strasznie tesknie za rodzina. bylabym wiec daleko od chlopaka i od rodziny. no i zagwozdka jest taka, ze praca jest fajna, ze nie jest na 100% powiedziane, ze na pewno wyjade, moge przez dluzy czas zostac tu gdzie jestem ale rowniez moge zostac rzucona na gleboka wode i moga mnie wyslmac np. do brazyli. heh, sama nie wiem. co zrobilibyscie na moim miejscu? na decysje mam czas do konca miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz dostalam podobna oferte pracy i odmowilam. Mi zaproponowal ja znajomy zajmujacy sie sprzedaza butow. Tez nie mieszkam w Polsce a jemu potrzebna wlasnie byla osoba typu menedzer wlasnie z jezykiem polskim bo on promowal te buty wlasnie w krajach Europy Srodk- Wsch i miedzy innymi w Polsce. Tez wiazalo sie to z podrozami, spotkaniami, jakimis wystawami. Zupelnie ni dla mnie. Ja marze o pracy w jednym miejscu i za biurkiem. Mam meza, chcemy teraz powiekszyc rodzinke wiec odmowilam i ani przez moment nie zalowalam i nie zaluje swej decyzji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam propozycje pracy
no wlasnie, dla mnie byloby problemem wyjechac na pare dni w delegacje, nawet i raz na miesiac. ja nie umiem sobie po prosty wyobrazic wyjazdu na pol roku ... no i co wtedy? widzimy sie co dwa miesiace, bo mnie wiecej co tyle firma funduje przyjazd do domu, powiedzmy, ze dodatkowo sami sobie fundujemy przyjazdy jeszcze ze 2-3 razy ale to nie ma sensu jesli to co zarobie wydam na przeloty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×