Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carmenn

widzialyscie podklad maybelline dream matte.. kolor golden????

Polecane posty

Gość carmenn

bo na ich stronie jest tlyko 6 kolorow takich troche sztucznych. ja tlyko w jednej aptece farm znalazlam odcien golden ktorego na ich stro nie nie ma i nigdzie w zadnym innym sklepie tez nie widzialam. a jest wspanialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nr 32 goldem bo ten numer dopiero wprowadzaja do sprzedazy ja natrafilam na taka promocje ze przy zakupie dowolnego podkladu tej firmy, dream matte musse nr 32 (nowosc) dostaje za darmo. faktycznie kolorm jak dla mnie strzal w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pl jest tylko 6 odcieni, w UK 12 w stanach juz 16 dlatego prędzej kupisz na allegro czy e bay niż w sklepie. Jesli chchesz wystawię Ci ten produkt na eBay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam , choć alergikkiem jestem, akurat u mnie uczuleń nie powoduje, to chyba zalezy od histaminy która cię uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
mnie nie uczula.ale faktycznie ten kolor golden jest fajny. z tymze szkoda ze tlko ten kolor wprowadzaja powolo bo mi by sie przydal taki golden ale ciuteczke ciemniejszy no odrobinusie. niestety reszta tych odcieni co w polsce sa to do kitu bo one strasznie nienaturalne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×