Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szrekowa

darmowe ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - gdzie w internecie

Polecane posty

Gość arthurtoor
Zabrania bankowości zatrzymany po złych kredytów i nie mają do banku o lepiej mieć projektu i potrzebuje finansowania lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, pieniądze do inwestowania na swoim biznesie. Więc jeśli potrzebujesz pieniędzy € 1500 € 5 mln kredytu nie wahaj się ze mną skontaktować, aby dowiedzieć się więcej o moich bardzo korzystnych warunkach, ale chciałbym również powiedzieć, że mój kredyt nie zajmie więcej niż 72 godzin, jeśli warunek jest pogodzić się z oprocentowaniem 2% będziesz mieć środki na koncie. Aby uzyskać więcej informatio kontakt nie mail: arthurtoor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolica.pl to jest chyba jedyny portal gdzie można za darmo wystawić ogłoszenie o sprzedaży domu mieszkania itp ale jeszcze mało popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tariko
Mozna wystawic na http://prywatnaoferta.pl/, portal od reszty różni się tym, że zamiast jednego ogłoszenia umieszczą 100 na różnych portalach ogłoszeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa23
Mieszkania i nie tylko można sprzedawać za darmo też w ogólnopolskim serwisie http://bazarek.net.pl Ogłoszenia wszystkie, lokalne, cała Polska i zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy z dziewczyną mieszkania i przeglądając oferty w internecie trafiliśmy na portal Nokazja.pl tam mają oferty róznych nieruchomości każdy znajdzie tam mieszkanie dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludosława
właśnie dodałam ogłoszenie na portalu prywatnaoferta , zobaczymy ujak szybko uda mie sie sprzedać mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebfurman
Masz problem ze zdaniem egzaminu lub straciłeś prawo jazdy zgłoś się do nas otrzymasz dokument w około 3 tygodnie, legalny z wpisami w word i pwpw. Świadectwa szkolne, dyplomy każdej szkoły, można bez problemu nimi się posługiwać jest wpis. Dowód osobisty, paszport legalny - odbierany we własnym urzędzie. Po więcej informacji zapraszam na email: sebfurman@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna32
Najlepiej umieścić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania na kilku portalach. Darmowe ogłoszenia nieruchomości oferuje serwis http://dom-pro.pl/ . Ostatnio sama umieszczałam tam ofertę sprzedaży mojego domu i miałam już kilka zapytań. Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez jak korzystasz z biura nieruchomosci to sprzedaz duzo szybciej ;) ja pamietam ze u mnie to sie w 2 tygodniach zamknelo i nie musialam jezdzic pokazywac mieszkania tylko agent to za mnie robil. Mysle ze warto jednak biuro rozwazyc, ja z NowodworskiEstates korzystalam, dobrych agentow maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flawiusz
ogłoszenia ze sprzedażą możesz dodać na pywatnaoferta.pl tam za parę złotych wypromują Ci ogłoszenie i roześlą na inne portale . świetna sprawa i nie płacisz prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co czasem warto zapłacić ale nie pośrednikom tylko dodać ogłoszenie w gazecie sobie, w nzoliborz ogłaszałam jak miałam na sprzedaż dom i bardzo sprawnie to poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej podać wyższą cenę i dać pośrednikowi wyższy procent od sprzedaży niż samemu tracić czas na poszukiwanie nabywców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto ogłosić się na olx lub gumtree. Tam jest bardzo dużo wejść ludzi z całej Polski. Oprócz tego jest jeszcze kilka portali lokalnych na których warto się ogłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, masz zamiar zgarnąć kilkaset tysiaków za mieszkanie, a żałujesz kilku groszy na ogłoszenie czy pośrednika. Trochę to śmieszne i pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy78
możesz spróbować dodać na prywatnaoferta.pl tam można dodać ogłoszenie bezpłatnie, ale można tez zwiększyć liczbę stron na których będzie ogłoszenie widoczne za niewielką dopłatą . polecam bo też szukałem i znalazłem już kupca na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skorzystac z oferty: www.odwlasciciela.pl - serwis oferuje publikację oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w około 100 portalach nieruchomościowych (m.in. gratka.pl (gratis wyróżnienie na Gratce), otodom.pl domiporta etc). Jest to o tyle innowacyjne, iz wypelnia sie raz formularz z ogloszeniem i jest ono dodawane do prawie 100 roznych portali. Oszczedzamy w ten sposob czas i pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larry Fox
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co do strony www.odwlasciciela.pl to również moge polecić bo oferta na ich stronie jest naprawde korzystna a cena za 30 dni jest naprawde smieszna jak na dodanie ogłoszenia do 100 portali nieruchomościowych i dodatkowo wyróżnienie na gratce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raocha
zawsze można dodać darmowe ogłoszenie na portalu prywatnoferta.pl ale lepiej chyba żeby skorzystać z ich pomocy i rozwsłać ogłoszenie na inne portale , oni zrobia to za Ciebie . Też mam u nich mieszkanie na sprzedaż dodane ale to do mnie klienci dzwonią , jak narazie jestem zadowolona tylko z ceny nie chce "zejść" i dlatego mam czas to czekam na klienta co zapłaci tyle ile ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MPani
Polecam www.ongeo.pl - można dodać bezpłatne ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polece wam... StolicaLokalnie.pl - Ogłoszenia Warszawa to bardzo intuicyjny i czytelny portal pozwalający na szybkie zamieszczanie ofert pracy, anonsów dotyczących sprzedaży samochodów, mieszkań czy poszukiwania drugiej połówki w kategorii towarzyskie. Nie trzeba już nigdzie dzwonić i wychodzić z domu. Dzięki bezpłatnym ogłoszeniom na tym portalu przejrzysz bezpłatnie oferty pracy w Warszawie, w odpowiedniej dla siebie branży. Znajdziesz tutaj ogłoszenia o pracy za granicą, pracy biurowej, w branży IT czy gastronomii. http://stolicalokalnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie kategorie tego serwisu - https://ogis.pl/ Dlaczego? Nie wiem czy mają nieruchomości, ale jeśli mają to warto zostawić ogłoszenie bo znaleźliśmy tak klientów na kilka przedmiotów + samochód, a za ogłoszenie nie zapłaciliśmy ani grosza. We wszystkich innych serwisach za to już normalnie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wiele innych usług takich jak: wycena nieruchomości, doradztwo inwestycyjne, obsługa prawna, wykonanie ekspertyz, analiz i raportów. Nasi eksperci posiadają niepodważalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Zapraszamy na stronę : www.pkn.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generator Ogłoszeń Nieruchomości, Dodawanie ogłoszeń ... www.generator-ogloszen.pl/ Dodajemy ogłoszenia do 250 portali nieruchomości. Ogłoszenia bezpośrednie od właścicieli. Generator Ogłoszeń to serwis pomagający w rozsyłaniu ogłoszeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×