Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szrekowa

darmowe ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - gdzie w internecie

Polecane posty

Gość Mińka29
od tygodnia korzystam z portalu prywatnaoferta.pl bardzo fajne i czytelne ogłoszenia tam są . Masz dostęp do edycji ogłoszenia i przyznam ze kila telefonów miałam , co prawda że o lokalizację ale może w końcu klient się zdecydowany trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
Popatrz też u nich - https://ogis.pl/ Za darmo wystawiałem samochód i klienta znalazłem nie z serwisów płatnych, tylko od nich. Zresztą - jeśli serwis jest darmowy i ma dużo odwiedzających, to zostawienie w nim ogłoszenia jest chyba wyrazem zdrowego rozsądku, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_33
Polecam www.ongeo.pl. Można dodać ogłoszenie bezpłatnie lub podpromować je za parę groszy. Ale to co szczególnie wyróżnia tą strone to funkcja pobierania 'raportu ongeo' - zaznaczasz na mapie działkę lub obszar dla którego chcesz pobrać raport i wybierasz tematy, jakie maja sie w nim znaleźć, np. informacje o miejscowym planie zagospodarowania, wykaz pozwoleń budowlanych które tam wydano, zanieczyszczenie powietrza, poziom hałosu, wystepowanie parków, rezerwatów itp, zagrożenie powodzią, osuwiska, i inne ważne informacje, pomocne np. w określeniu wartości nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWizner
Ja z całego serca polecam serwis https://houser.pl/ Sprzedać i wynająć możesz tam takie nieruchomości jak: mieszkania, domy, działki, garaże, restauracje i bary, fabryki i zakłady, hale i magazyny, hotele i pensjonaty, a nawet pałace i zamki. Ogłoszenie dodasz w 5 minut, TOTALNIE BEZPŁATNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariussss
Możesz ogłoszenie bez rejestracji dodać przez Lokalne Oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepiej dodać na jak największą ilość portali. Idealnym narzędziem do tego jest www.bebroker.pl . Tanio i szybko dodasz na ponad 100 portali i zarządzasz nimi z jednego miejsca. Ja byłem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
proponuje dodać na prywatnaoferta.pl moje mieszkanie jest tam dodane i póki co jestem zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaCezar
No to wystaw jeszcze w https://clixs.pl to serwis ogłoszeniowy gdzie masz własnie taką możliwość zupełnie za darmo. Zawsze to dużo większe grono potencjalnych klientów, nic nie tracisz tylko zyskujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikow
Zostaw ogłoszenie na https://web.facebook.com/LokalneOfertyPL/. Mają zasięg to ponad 15 000 potencjalnych klientów i to wszystko za darmo. Ostatnio trafiłem i jestem zainteresowany długoterminową współpracą. Mam nadzieję, że nie zmienią schematu działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusz55e
Prowadzę biuro nieruchomości i teraz zdywersyfikowaliśmy reklamę na ogłoszenia lokalne. Wypromowałem ostatnio dwa mieszkania przez lokalneoferty.pl. Dodałem 14 zdjęć bezpłatnie. Udało się przedstawić wnętrze nieruchomości oraz najbliższą okolicę. Wprowadziłem też ogłoszenie do różnych lokalizacji bezpłatnie i bez problemów z moderacją, co mi się niestety wcześniej na innych serwisach zdarzało. Dobra forma reklamy i szybko zarządza się ogłoszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlusMINUS
ogłoszenia można dodać na www.prywatnaoferta.pl nie sa może to darmowe ogłoszenia ale 19 zł za 10 portali to nie jest dużo. tak jakby 10 różnych ogłoszeń daż na strony polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobarek
Wystawiajcie ogłoszenia tam gdzie jest to darmowe, nie ma sensu płacenie. Sprzedałem np. auto na darmowym Ogis, a nie miałem żadnego zainteresowania na serwisach płatnych. Tak więc radzę wykorzystywać darmowe możliwości, a płatne serwisy traktować jako ostateczność. Raczej nie mają one sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtaas
Bezpłatnie można swoje ogłoszenie załączyć na stronie lokalneoferty.pl na pewno. Dużo ludzi z tej strony korzysta ostatnio z tego co widzę, ja pamiętam jak serwis startował to ten zasięg był sporo mniejszy. Mam firmą zajmującą się handlem w branży IT i trochę kontaktów dzięki ogłoszeniom tutaj nawiązałem. Wrzuciłem też firmę do ich katalogu to też powinno mi się za jakiś zacząć zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIeszkanie Nowe
polecam wszystkim www.prywatnaoferta.pl ogłoszenia od 19 zł także nie jest to majątek a skuteczne w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy można też wystawiać ogłoszenia o nieruchomościach, ale ogłoszenia o samochodach wystawialiśmy całkowicie za darmo na Ogisie, normalnie, sprzedażowe. Co ciekawe - mieliśmy z niego większe zainteresowanie autem niż z serwisu płatnego, co chyba jasno pokazuje, jak wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messano
Sprawdź na Ogis. Ogłoszenie o sprzedaży auta wystawiałem całkowicie za darmo, więc może są i takie. Ogólnie nie ma potrzeby płacenia za ogłoszenia bo moje doświadczenia pokazują tyle, że zainteresowanie ogłoszeniami całkowicie darmowymi jest nawet większe - poważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jak szybko sprzedać mieszkanie w dowolnym stanie? Wystarczy skorzystać z oferty http://skup-nieruchomosci-gdansk.pl Firma skupuje dowolne nieruchomości – mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe. Wystarczy umówić się z pracownikiem firmy na wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze ilu osobom udało się sprzedać przez ogłoszenie w internecie? to jest taka rzadkość, że graniczy z cudem. siora tak 3 lata się sama męczyła ze sprzedażą mieszkania w Warszawie bo bała się pośredników.... dopiero jak jej się grunt zaczął palić pod nogami to poleciała do biura Eugeniusza Jaworskiego i poszło w 6 miesięcy. więc nikt mi nie wmówi, że sprzedać nieruchomość samemu jest łatwo - nie jest. trzeba mieć dojścia i doświadczenie jak coś to jest telefon do tego warszawskiego agenta -603 195 624 . serio, radzę się skontaktować i się nie męczyć ze sprzedażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james patrick
Czy chcesz długu? Czy masz kłopoty finansowe, czy chcesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy chcesz zapłacić za spłatę swojego długu, spłacić oszczędności lub rozpocząć dobry biznes? Czy posiadasz małe konto i trudno jest uzyskać dobre przepływy pieniężne z banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie kredytu od naszego kierownictwa. Otrzymamy indywidualne środki na następujące cele i więcej. Osobisty, rozwój biznesu, rozwój biznesu, wiedza, promocja kredytu, pieniądze dla dorosłych. Będziemy zarabiać co najmniej 3%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: (jamespatrickloanfirm@hotmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345moj
polecam prywatnmaoferta.pl tam za 19 zł masz 10 ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McCann J
Jest to sektor finansowy na rynku pożyczek. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i firm. Nasza praca jest gwarantowana, niezawodna i szybka. Pożyczka jest oferowana po rozsądnej stopie procentowej. Maksymalny czas trwania 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migal
Ja polecam bardzo fajny serwis z darmowymi ogłoszeniami https://sknerusik.pl Można dodawać ogłoszenia z całego kraju na bardzo długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam123
na prywatnaoferta.pl mozna dodac ogłoszenia , płatne ale może akurat bardziej skuteczniejsze niz darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISETTE Mariane
Satysfakcja dla potrzeb pożyczki Cześć Być postrzegane do poprawy sytuacji osób w trudnej sytuacji lub odrzucone przez Bank, postanowiłem pomóc im przez ich pożyczki w długim końcu i w tempie 3%; więc jeśli jesteś w potrzebujesz, nie wahaj się do mnie po prostu mówi mi, jak wiele miłości możesz pożyczyć i jak długo masz zamiar spłacić mi? kontakt: lisettemariane@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×