Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szrekowa

darmowe ogłoszenie o sprzedaży mieszkania - gdzie w internecie

Polecane posty

Gość gość
Jest dobra firma na stronie https://www.wykup-nieruchomosci.pl/ która skupuje nieruchomości. Mi się udało u nich szybko dostać pieniądze za meiszkanie. Wyjeżdżałem na stałe za granicę i nie chciałem się bawić w wynajem – bo wiadomo że z lokatorami to różnie można trafić, a najczęściej są to osoby albo niewypłacalne albo niszczące nieruchomość więc wolałem sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w firmie zajmującej się nieruchomościami i są tylko 3 strony gdzie warto dawać ogłoszenia: Gratka OLX Gumtree kiedyś jeszcze Morizon, ale już nie. Reszta to chłam, nie warto na nie czasu tracić. Wasze spamowanie tymi stronami nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka9
Moim zdaniem najlepiej zgłosić się do agencji nieruchomości, oni wiedzą gdzie umieścić ogłoszenia żeby szybko się sprzedały. Ja w Poznaniu zleciłam to do agencji twój pośrednik i sprzedali mieszkanie w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisette
Oferta kredytowa oprocentowana 2% Szybka odpowiedź: lisettemariane@gmail.com Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki na całym świecie. Z kapitałem które będą wykorzystywane do udzielania krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek osobistych od 4 000 € do 500 000 € dla wszystkich poważnych osób będących w rzeczywistej potrzebie, stawkaodsetek wynosi 2% rocznie. Udzielam pożyczek finansowych, hipotecznych, inwestycyjnych, Pożyczka samochodowa, Pożyczka osobista. Jestem dostępny, aby zadowolić moich klientów w maksymalnym terminie 3 dni od otrzymania twojego wniosku.Żadna poważna osoba się nie powstrzymuje e-mail: lisettemariane@gmail.com e-mail: lisettemariane@gmail.com e-mail: lisettemariane@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania222999999
Znam też taki darmowy serwis ogłoszeń mlo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisette
Oferta pozyczki z stawka 2% odsetkami Mam kapital, który zostanie wykorzystany na udzielanie krótko- i dlugoterminowych pozyczek od 5000 € do 1 000 000 € powaznej osobie, która chce tej pozyczki. 2% odsetek w roku, zgodnie z kwota pozyczona, poniewaz bycie konkretnym nie chce naruszac ustawy o lichwie. Mozesz splacic od 3 do 25 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. od Ciebie zalezy od miesiecznych platnosci. Pytam tylko o potwierdzone potwierdzenie odrecznego dlugu, a takze niektóre dokumenty do dostarczenia. email: lisettemariane@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisette
Oferta pożyczki finansowej z odsetkami w wysokości 2% Potrzebujesz finansowania w domu, firmie, zakupie samochodu, zakupie motocykli, tworzeniu własnych firm, na własne potrzeby, więcej wątpliwości. Udzielam osobistych kredytów w wysokości od 5 000 € do 50 000 000 € z nominalną stopą procentową w wysokości 2% niezależnie od kwoty. Proszę podać w swoich wnioskach kredytowych dokładną kwotę, którą chciałbyś i termin spłaty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod tym adresem e-mail E-mail: lisettemariane@gmail.com E-mail: lisettemariane@gmail.com E-mail: lisettemariane@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek

Z płatnych serwisów polecić mogę otodom.pl, kiedyś przeglądałem też gratkę.pl w poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia

z bezpłatnych zaglądam na 

https://gumtree.pl,  https://sprzedajemy.pl, https://sprzedawacz.pl, https://lento.pl 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Dodaj ogłoszenie na odwlasciciela.pl za darmo, a ogłoszenie automatycznie zostanie dodane do 4 portali: odwlasciciela.pl, okolica.pl, sprzedajemy.pl, lento.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wat51

Polecam dodać ogłoszenie na Ogłoszenia Wrocław www.ogloszenia-wroclaw.a7b.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czasem można znaleźć klienta na mieszkanie czy inną rzecz, na portalach ogłoszeniowych. U nas poskutkował sposób naklejania ogłoszeń na drzwiach klatek schodowych.

Edytowano przez biokur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, portali jest mnóstwo. Polecam stronę w sygnaturze - darmowe ogłoszenia nieruchomości.

Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych, sprawdź sama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×