Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

muszę się pochwalic znalazłem prace

Polecane posty

Gość vizirowiec
na siłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie miałem Ci krem napisać, że w Poznaniu otwieraja telefon zaufania dla nadmiernych entuzjastów i wesołów i poszukują wyjątkowych nudziarzy i zdołowanych typków, którzy będą mogli na bieżąco hamować ich zapędy... ciesze sie, że Cie tam przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"praca na produkcji i 1500 zł na początek na ręke" no w sumie to produkujesz podobnych sobie... ale w ogłoszeniu pisali, że są premie za każdego doprowadzonego do stanu przeddepresyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Niech mnie ktoś oświeci co znaczy "na produkcji" Będzie stał na taśmie i patrzył się na przejeżdzjaące przed nim parówki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, ale to nie jest praca przy produkcji długopisów w domu, prawda? Bo Ty musisz z domu wyjść, musisz poznać ludzi, z którymi będziesz pił piwo i chodził na laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizirowiec
krem kaffe padnie wtedy jak cie nie bedzie:O chyba z wapu na komorce bedziesz naparzał jak bedziesz stał przy tej tasmie i strugał bedziesz wariata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo Ty musisz z domu wyjść, musisz poznać ludzi, z którymi będziesz pił piwo i chodził na laski " Siska - nie chce Cie poprawiać, ale w przypadku krema prawidłowo mówi sie "i chodził o lasce" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizirowiec
obierze ziemniaka i myk na tasme go,po czym wrzuci topik o temacie "tasma mnie przeraza💤"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - jedno czego mozemy byc pewni to to, że zaoszczedzi na dzwiekowcu :P bo dialogi beda bardzo oszczedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zapewne dialogi będą oszczędne, ale za to mimika (pomyśl tylko jakim artyzmem można się wykazać operując spojrzeniem z prośbą o pomoc w zrozumieniu sytuacji w oczach) i mowa ciała powiedzą wiele, albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - obawiam sie tego co napisał Mistrz.. Crem pojdzie na łatwizne - film bedzie niemy, a co jakis czas beda pojawiac sie napisy... z samymi emotikonami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle puśćmy same emotikony na taśmie :D Taki film rysunkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, no daj spokój, Wszyscy się cieszą, że masz pracę :D a głupoty gadamy zawsze :D Nawet Komi jest szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×