Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

muszę się pochwalic znalazłem prace

Polecane posty

sissy- dj spokój bo nam dla odmiany cream ze szczęścia się popłacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
oj dajcie mu juz spokoj, chlopak sie ucieszyl a od razu go zgniatacie, na pewno ma juz tak sprawne i wycwiczone rece od pisania na kafe, ze tylko patrzec jak awansuje na przelozonego zmiany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja osobiście też się ciszę, że creamik znalazł pracę- reszta to tylko żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na pewno ma juz tak sprawne i wycwiczone rece od pisania na kafe\"- nie- to nie od pisania ma wyćwiczone ręce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zł- bedziepotrzebował sponsora bo mu na waciki niewystarczy:P Ps.: cream szczere i serdeczne gratulacje, jesli Cie ta praca bedzie satysfakcjonowac to tym bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha wielbicielka creama
Cream 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem wstawia tylko emotikony, bo lewą reka ciezko jest pisac... a prawa ciągle od stołem pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremie ..zastanawiałeś sie chociaz nad tym kiedy Ty bedziesz \"pakował\"??? :D przeciez Ty nie bedziesz miał taeraz czasu przez ta prace :P wez Ty sie uspokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Krem, ale serio, z tą taśmą fabryczna to prawda? I czy to praca na zmianyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komicznie
typa o nicku komiczne dobrze znam.. spedza cale dnie na necie udzielaajc sie na kafeterii.. co za dupa a nie facet. jaki normany gosc spedza tyle czasu na babskim forum. zyje nim i to cale jego zycie... do tego jego wpisy za zlosne i smieszne. nie ma wlasnego zycia ambicji zyje tylko kafe;] nie masz jaj kolego.. miekki jestes. nie wiem ktora baba by cie chciala.... ps nie dziwie sie twojej zonie ze cie zostawila.... widocznie miala mase powodow skoro poznala innego i wiesz??wcale jej sie nie dziwie;] na jej miejscy zdradzalabym cie notroczynie z kims kto jest facetem i ma jaja a nie takie ciple kluchy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem, wreszcie coś optymistycznego. Nie przejmuj się docinkami, bo to tylko tak zwane napieprzanie się - w pracy to też normalka :). Na pewno dobrze Ci to zrobi, nawet jakby to nie było ambitne zajęcie. Ja też robię „na produkcji” na szczęście nie na taśmie (tego nikomu nie życzę). Zarobki podobne, nie ma się czym chwalić, ale cieszę się, że mam tą pracę. Może kiedyś będę zarabiał więcej, gdzie indziej, ale teraz doceniam to co mam. Będzie dobrze chłopie, tylko przestań stroić te ciapowate miny na kafe i nie mów w pracy, że pisujesz tu, bo będziesz miał przejebane :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×