Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość ninam

ja żeby się dowiedzieć muszę czekać do 9 października, wtedy ałaśnie mam dostać@ mam nadzieję że nie przyjdzie!!! Ktoś jeszcze się dołańcza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
u mnie powinna się pojawić 7 października. Mam już jedną dzidzię. Córeczkę która ma 9 miesięcy ale staramy się o drugiego maluszka. Oczywiście zrobiłam już kilka testów bo jestem bardzo niecierpliwa i oczywiście wyszły negatywne. No cóż....czekam dalej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć, ja też mam już córeczkę, właśnie 9 października kończy 3 latka i mam nadzieję, że w ten dzień dowiem się że będzie druga dzidzia. Wiesz ja też cały czas zastanawiam się nad testem ale widzę, że nie ma sensu go robić skoro u ciebie nie wyszło, a zresztą wim ze to za wcześnie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
raczej nie ma sensu. Ja jestem bardzo niecierpliwa i po prostu musiałam zaspokoić swoją ciekawość ;-) A co zabawniejsze w pierwszej ciąży tak nie było :-)) No cóż...zobaczymy 7 października :-)) Jak się tym razem nie uda to za którymś na pewno:-)) Duża masz córcię. Moja maleńka ale nie chcę, żeby między dzieciaczkami była duża różnica wiekowa. Poza tym skończyłam 30-tkę, wiec nie chcę czekać dłużej. Im później się zdecyduję na drugie tym mogę mieć większe problemy z ciążą. Już pierwszą znosiłam nie najlepiej - od 27tc brałam leki podtrzymujące. Ale...nie zraziłam się na szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa *****************
ja tez czekam , w tym samym terminie co wy powinnam dostac @ , jak narazie cisza, piersi mnie nie bolą , ale za to mnie cholernie mdli :o ,, ale ja tak czasami mam przed @ wiec sie nie nakrecam Pazdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
ja to już się dopatrzyłam nawet kilku objawów ciążowych, he,he,he. Tak psychika czasem płata figle jak się czegoś bardzo chce;-))) Trzymam za was kciuki i za siebie tez oczywiście:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
ja też czekam: z perspektywy czasu patrząc najlepiej jest długo nie czekać, sama widzę jak u znajomych dziewczynki z 1,5 roczną przerwą się fajnie bawią, ale osobiście nie zdecydowała bym się wcześniej na drugie dziecko. Wiesz ja mam 31 lat więc wiek też mnie zmotywował do działania:) olkaaa; a ty kiedy dokładnie sie spodziewasz @ i czy to twoje pierwsze dzieciątko by było??? A co do objawów to ja też jakieś tam własnie zauważam, ale nie chcę się za bardzo nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
Ninam, boję się jak cholera, że będzie mi ciężko ale wychodzę z założenia, że tylko na początku a później...będzie wieeelka pociecha z dwójki bąków:-)) U kilku znajomych widziałam jak się pięknie takie maluchy bawią i to mnie przekonuje. Poza tym mój mąż ma siostrę młodsza o 7 lat - porażka. To znaczy interesują się sobą, ale żeby jakaś specjalna więź ich łączyła...raczej nie. Pewnie ta różnica wieku kiedyś się zatrze ale na razie jest odczuwalna. W każdym bądź razie boje się takiej różnicy wieku ale jestem dobrej myśli:-)) No i mam nadzieję, że różnica nie będzie większa:-))) Obydwoje z mężem baaaardzo chcemy drugiego bąbelka. W sumie dziwne...mój mąż został przeze mnie tak naprawdę zmuszony do zrobienia pierwszego dziecka. Nie chciałam dłużej czekać, 11 lat jesteśmy razem z czego 7 po ślubie i czegos mi brakowało do "zestawu". Teraz mówi, że nie wiedział ile takie maleństwo daje szczęścia i to on się bardziej nie może doczekać drugiego niż ja. To znaczy ja tez chcę ale on chyba bardziej. W córci jest zakochany na zabój. Ech....mam wspaniałego męża:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Wam życzę dziewczyny... :) jestem podobnego zdania co Wy odnośnie różnicy wieku, dlatego też się postaraliśmy dosyć szybko o drugie maleństwo... no inna sprawa, ze latka lecą... trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
dzięki Baderka, mamy nadzieję, że uda się szybciutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa *****************
ja mam 30 lat i 6 letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
czyli wszystkie jesteśmy 30 latkami:-))) I mamy już dzieciaczki:-)) Super się złożyło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
A ile cykli się już staracie? My dopiero pierwszy. Baderka, a Tobie jak szybko udało się zaciążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaa *****************
a macie juz jakies objawy ,, baderka czy ciebie piersi bolą czy bolały mnie mdli :o ale nie nakrecam sie bo jsk juz pisalam moze to byc przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nam udało się dwa razy za 1. razem, także bądżcie dobrej mysli... również w "naszym" wieku to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Napewno dasz radę z dwoma maluszkami, ciężko to będzie ale jak masz wsparcie w mężu to dacie radę:) Mój mąż też jest kochany, on chciał drugie dziecko też jak córeczka miała roczek, ale ja to nie bardzo mała dała nam w kość przez parę pierwszych miesięcy. Ale teraz to już mi się marzy dzidziulek:) Bądzmy dobrej myśli moze nam się uda!!! Bo ja też jestem niecierpliwa i bym chciała już i natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odbijam troche od grupy :) mam 24 lata i nie mam jeszcze dzieci ... na wszystko przyjdzie czas:) mam nadzieje ze teraz kolej na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy każdej ciaży miałam takie silne przekonanie, że się udało i to na długo przed terminem @... teraz przy obecnej ciąży 7 dni po owulacji skusiłam się na betę z krwi i wyszła negatywna a ja dalej wierzyłam i wiedziałam, że się udało... tets sikany robiłam na 3 dni przed @ i wyszła blada II kreska... moje bardzo wczesne objawy to ból jajnika tak na 2-3 dni po owulce, bardziej widoczne żyły na piersiach i mega apetyt... a w okolicach @ ból piersi, najbardziej po bokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
o widzę ze jest nas więcej i wszystkie w podobnym wieku, baderka a ty w którym tygodniu już jesteś? Poziomka; chyba wszystkie mamy nadzieję że nie przyjdzie:) Ja z pierwszym dzieckiem za pierwszym razem zaskoczyłam i mam nadzieję ze i teraz tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
baderka, u mnie jest tak samo z tymi objawami jak u ciebie , kłucie w jajniku i bolące piersi, a nigdy tak nie miałam nawet przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
gratulacje baderka, już ci zazdroszczę. Spadam narazie dziewczyny bo kończę pracę ale wieczorkiem zajrzę piszcie, to będziemy razem się wspierać w oczekiwaniach:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nigdy tak nie miałam tzn. miałam dwa razy w życiu, dlatego byłam niemal pewna, że to TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Mam nadzieję że i umnie tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurczeeeee
ja czekam :) Chociaż dzisiaj mija 3 lata jak zobaczyłam dwie piękne kreski na teście z córa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkowa_slodycz
ja też czekam na 13 października, mam już jedno dziecko córę 16 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×