Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

ninam...a na kiedy masz termin @... jesli jest ten dzien lub po to dawaj. co ma byc to bedzie... przeciez objawy sa podobne do tych jak na @ wiec jej brak to tylko jedno moze byc... NA TESCIE 2 KRECHY - ja bym nie wytrzymała... a mam jeszcze 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Dzięki dziewczynki za wsparcie, ale termin @ mam dopiero jutro, ale no mam wrażenie że za chwilę ją dostanę. Boję się zrobić testu i tego rozczarowania. Jeszcze 1 dzień poczekam. Jutro mam urodziny córeczki fajny prezent by był dla niej ona tak już by chciała rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Wiem, wiem ale poczekam do jutra, bo jak ma @ przyjść to myślę, że dziś przyjdzie, a jak nie to jutro testuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsgvdb
czesc dziewczyny ja równiez staram sie o dzidzie.Dzis powinnam miec okres i jeszcze nie mam na szczescie.włsnie zmierzyłam sobie temp i mam 37 czy to moze oznaczac nadzieje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbnfgnfgn
kurcze mam nadzieje ze nie dostane tego okresu i okaze sie ze jestem w ciązy tak bym chciała a mąz tym bardziej razem staramy sie juz od prawie roku.boje sie zejsc i kupic test nie chce zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Kurcze baderko, na ile przed okresem spada temperatura ? Ja dziś mierzyłam i miałam 37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdvdv
baderka tak myslisz ze moge miec nadzieje?boje sie zrobic tes moze zaczekam do soboty nie wiem w czasie okresu kobieta ma podwyzszona temp czy kiedy jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mieć porównanie trzeba mierzyć cały cykl, bo dopiero 16 dzień fazy lutealnej z podwyższoną tempką najpewniej świadczy o ciąży... u mnie tempka z 1. fazy to 36,5, natomiast podwyższona wynosiła ok. 37,2... i w tych zwykłych cyklach dzień przed @ spadała do 36,7... tylko tempkę to trzeba mierzyć rano przed wstaniem z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest
temp ciała czy w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i gratulacje dla tych co mają dwie kreseczki. Gonia : ja przez pierwszy miesiąc nie mialam zadnych objawów ciąży, nic. Do piero potem zaczęły się mdłości i trwały do jakiegoś czwartego miesiąca, co było straszne, często wymiotowałam i wogóle. Pewnych rzeczy to wogóle nie jadłam, bo sam zapach mnie odrzucał. Pamiętam, że działał tak na mnie \"chleb młodości\", który wczesniej bardzo lubiłam. No i buraczki do obiadu, jak mój mąż je jadł to ja wychodziłam z domu. A potem było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shbhsda
dzis powinnam miec okres mam temp 37.5 i zrobiłam sobie test wyszedł negatywnie czyli ze nie jestem w ciazy bo jakbym była to test wyszedł by mi w spodziewanym dniu miesiaczki prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien... ale różnie to bywa... może cykl się poprzestawiał i do zapłodnienia doszło później niż powinno... poczekaj kilka dni i gdy nie przyjdzie @ powtórz test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć dziewczyny i jak tam fgbnfgnfgn i zsfsdvdv zrobiłyście testy? Ja jednak czekam do jutra, ale coś mi się wydaje, że w tym miesiącu nic mi z tego nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula83
baderka, jesteś jeszcze?? Ja zawsze miałam w I fazie cyklu temp. 36,7-36,8 a w II fazie cyklu 37,2-37,3 a w tym miesiącu poprostu rodeo, wykres zwariował, nie wiem jak mam go zinterpretować. Zaznaczyłam sobie dzień jajeczkowania ( owulacyjny ból jajnika i itp. wskazywały na ten własnie dzień), ale od tego momentu do dzisiaj czułam taki sam ból już kilka razy. Ciągle kłuje mnie prawy jajnik i podbrzusze i w tym cyklu nie wiem kompletnie jak ten wykres interpretować :( POMOCY !!!! :( to mój wykres : http://28dni.pl/kasia10006/charts/2008-09-07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... faktycznie troche pokręcony ten Twój wykresik... ale ja fazę lutealną zaznaczyłabym tak samo... a ten wątpliwy wynik testu co znaczy? blada II kreska czy kreska po upływie okreslonego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula83
dzięki baderka, druga kreska pojawiła się po upływie czasu zaznoczonego w ulotce :( po ok. 20 minutach, i to blada strasznie zaznaczyłam to na wykresie jako wątpliwy, bo już troche testów w życiu zrobiłam i nigdy nawet po kilku dniach druga kreska się tam nie pojawiała, ale narazie nie biore tego wyniku za wiązący, czekam do piątku i zrobie następny test :) no chyba że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nigdy nie pojawił się nawet cień cienia, gdy nie było ciąży, dlatego piszę, że wygląda obiecująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę 2 kreseczek ja czekam do 12 @ i mam nadzieję ze się nie doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żle mnie zrozumiałyście :D Ja mam nadzieję że 12 się nie doczekam tej cholernej @ tylko dwuch kreseczek czego i Wam i sobie życzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć Maam, ja też Ci życzę, żebyś 12 zobaczyła na teście II kreseczki!!!!:) Baderko, ja siedzę i ciąglę myślę o tym teście ale tak się boję że wyjdzie tylko 1 krecha. Owulację miałam 26.IX więc boję się, test może jeszcze nie wykazać ciąży. Co ty o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyżej będzie na mnie jak coś pójdzie nie tak... ;) ale takiej opcji nie dopuszczamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Jutro to już napewno zrobię i tak już za długo wytrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×