Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość ninam
Baderko, ja właśnie podejrzewam, że u mnie jes dziś 10 dzień ale nie jestem pewna do końca, chyba się jeszcze wstrzymam z tym testem chociaż ze 2 dni, bo jakoś nie chciałabym się rozczarować. Ależ ja jestem niecierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Reniu, tak chyba najlepiej nie stresowac się i wyluzować, wiem że to łatwo mówić ale trzeba zmienić podejście, żeby nie narażać się na rozczarowanie. Reniu a ile latek ma twój synek? Nam z córeczką udało się za 1 razem więc mam nadzieję, że i teraz tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek w niedzielę kończy 3 latka, więc czas najwyzszy zadbac o rodzeństwo dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Reniu to tak samo jak u mnie, moja mała w czwartek kończy 3 latka i też stwierdziliśmy, że przyda jej się rodzeństwo zresztą ona sama już cały czas o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
A co u reszty dziewczyn? Ja dalej czekam do 9 października, ale wczoraj to tak mnie brzuch bolał jak na @ chociaż nigdy mnie nie boli, aż się boję, że jednak przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to był dobry znak... skoro piszesz, że bolał "jak nigdy" to może jednak coś z tego będzie... bo mnie też tak bolał jak nigdy dwa razy w życiu i dwa razy na ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Baderko witam, sama już nie wiem czy zrobić wcześniej ten test, brzuch mnie strasznie wczoraj bolał chociasz normalnie wcale mnie nie boli, no i piersi mnie tak nie naturalnie drą, a ty co mi radzisz może zrobić go dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik32
Witam... ja tez sie przyłącze... mam 32 lata i oczekiwac bede okresu lub dwóch kresek 17 pazdziernika.... ale co sie pojawi tego nie wiem... Starania sa o Iwsze dziecko... i boje sie ze majac tyle latek bedzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik jestes w dobrym wieku... ja mam 31 i nie było żadnych problemów z poczęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Dzięki baderko i tak zrobię, wstrzymam się do jutra zobaczymy co wyjdzie. Folik - witam, będę trzymać kciuki za Ciebie, ja też mam 31 lat i zobaczymy czy i mi się uda jak baderce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam bardzo mocno kciuki...troche mi to będzie przeszkadzać w pracy, ale co tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam, baderka- Dziekuje za przyjecie do grona starajacych i oczekujacych ... A jesli mi mozecie pomóc to w którym cyklu zaciazyłyście... i tak jeszcze podpytam jak czesto sie staracie jak jest w waszym przypadku najlepiej... codziennie, czy moze co drugi... no wiecie jakies wskazówki... :) ??? wstyd mi troche bo mam juz tyle latek...a tegojeszcze nie wiem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie udało się dwa razy za 1. razem... i u nas receptą na sukces był codzienny seks od 11 do 14 dnia cyklu przy owulacji w dniu 13... poza tym warto już po zrobić świecę albo potrzymać przez jakiś czas chociaż biodra w górze... wiem, że to śmieszne i mąż pewnie popuka się w czoło, ale u nas pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co widze
a moze powinno sie przywiazac nogami do lampy jak w Jancio Wodniku ::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było by ciężko, bo sufit podwieszany, więc raczej by nie wytrzymał takiego obciążenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to co widze
już po zrobić świecę albo potrzymać przez jakiś czas chociaż biodra w górze... to jest jakis zart oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla kogo ... ;) czego sie nie robi, by zajść w ciążę... ;) ja trzymałam co by plemniki miały z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
moj mąż sam mi ciągle podklada cos pod tylek, zeby plemniki mialy dobrą drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję męża w takim razie... :) mój podchodził do tego pomysłu z dużą rezerwą, że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka... hehe dzieki ale moze cos jednak w tym jest, ja słyszałam juz od niektórych kobietek ze to pomaga... Na razie nic takiego nie czynie... ale w rwazie niepowodzen.... to chyba zaczne... A skad wiedzialas kiedy mialas owulacje mialas monitorowany cykl czy jakies testy - jesli testy to powiedz jakie i gdzie kupilac... i jak wtedy działac przy tych testach... dzieki i GRATULUJE MA SIE ROZUMIEC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testów owulacyjnych nie robiłam, ale od prawie 5 lat prowadziłam wykresy z pomiarem temperatury, obserwacją śluzu i szyjki...w ogóle trochę interesuję się NPR i naprawdę dużo mi to dało...:) do tego w tych cyklach starankowych chodziłam na monitoring do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
Baderka za długo się staramy, żeby się śmiać ;) kto nie ma takiego problemu,nie zrozumie. Owulacje bardzo dobrze widac przy pomiarze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
A mi monitoring nic nie dał :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka - napisz mi jak wyglada ten monitoring cyklu... i w jakich dniach sie chodzi... bo chyba nie cały miesiac... mozesz cos naskrobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam chyba od 10 dnia cyklu aż do 14... z każdym dniem dominujący pęcherzyk był coraz większy aż w 14 dc było widać, że poprzedniego dnia doszło do jego pęknięcia i uwolnienia komórki jajowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×