Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

Gość na sto procent ciezko ale
syn pedal. zone sobie wybral jaka wybral a dziecka niestety je. choc pewnie przeoczyl cos wychowujac synusia. ja tez mam stracha, ze w przyszlosci moj syn bedzie gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx
zony mozna zostawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> syna pedała bym zaakceptował, o ile by mi facetów swoich do domu nie sprowadzał Poważnie mówisz? :o:o Ja bym chyba sie powiesił jakbym miał syna pedała czy córke lesbe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy że żona ci się
nie udała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to ani to. Dla faceta o takim sposobie myślenia największym wstydem jest brak mózgu oraz nieskończona głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie mowie... choć na pewno zachwycony tą perspektywą to bym nie był... niedzielny obiadek rodzinny - a tu mi synek ze swoim facetem wpada :P:P przejebane w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy że żona ci się
sisi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sto procent ciezko ale
No gdyby mi syn powiedzial, ze jest gejem to po jakims czasie bym ochlonela no i glupio dzieciaka z domu wywalac. ale tez mialby zakaz przyprowadzania kolegow. i zakaz wogole opowiadania, ze sie z kims umawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooretyyy
syna pedała zniosę grubasa w domu zniosę ale takiego mbecyla jak Subito :O Panie Boże oszczedz mi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Santo, miejmy nadzieję, że nie będziesz miał syna ani córki. Tacy jak Ty nie powinni się rozmnażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw przypadku camp nou
sukcesem będzie nawet syn pedał bo w jego przypadku nie ma co liczyć na nic lepszego. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfewferf
stawiam na: syn-pedał w przypadku żony zawsze można uznać że ma ona jakieś wyjątkowe zalety, bez problemu równoważące te słabe strony i dlatego są razem i zapewne dobrze im natomiast syn-pedał to porażka po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"żona,bo żona świadczy o facecie\" hm, i jaki mamy morał w Twoim przypadku?? (Moin, na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfewferf
żona świadczy o facecie? nieprawda na dodatek po wyglądzie nie poznamy jaka ona jest a już syn świadczy o... genach (a pedał w szczególności o tym że tych genów - lepszych czy gorszych - już dalej się nie przekaże a to klęska ewolucyjna i podważenie sensu wszelkich życiowych starań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskacja
"natomiast syn-pedał to porażka po całości" Co innego gdyby ten syn pedał był zarady i dorobił się milionów. Wtedy pewnie byś go kochał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×