Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

gejostwo jest nieszkodliwym zboczeniem, chca się chlopcy ocierac pisiorkami- proszę bardzo:D tylko niech nikt mi tu nie mówi, że to cecha osobowości o nieznanej przyczynie bo padnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejostwo jest dziedziczne genetycznie Pewien radziecki naukowiec udowodnił to na przykładzie Tarasa Czajgulina z Sewastopola--jego ojciec był gejem, dziadek pradziadek etc tez wszyscy byli gejami....a ciotkę miał nauczycielkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chciałabym wiedzieć co moi ewentualnie homoseksualni znajomi robią ze swoimi kochankami. Oni mnie nie rażą tak długo jak długo nie widzę i nie słyszę o ich czułościach i łóżkowych praktykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja też nie chciałabym wiedzieć co moi ewentualnie homoseksualni znajomi robią ze swoimi kochankami. Oni mnie nie rażą tak długo jak długo nie widzę i nie słyszę o ich czułościach i łóżkowych praktykach Brawo dla tej Pani, dać jej wódki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu, Szkoda, ze ci geje z Sewastopola nie wiedzieli o tym genetycznym podłożu, bo w sumie nie byłoby dla nich dużym wyrzeczeniem powstrzymanie się od rozmnażania i podawania genu homoseksualizmu dalej :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna odpowiedź, dziękujęęęęęuuuuuuu :classic_cool: Skąd ta potrzeba? Nie lubie nudy i stabilizacji :D A jednocześnie moge powkręcać durne cipcie na kaffe, które nie znają nowego nicku :classic_cool: Ja nie mam potrzeby bycia rozpoznawanym na kaffe ;) PS Tamari rozpoznała mnie już po pierwszym poście :classic_cool: Jesteśmy sobie przeznaczeni i pisani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, ze jesteście sobie przeznaczeni :D Właśnie wczoraj dopytywałam o jej zdrowie i wyrażałam nadzieję, że w związku z perspektywą rychłego wydobrzenia nareszcie będzie mogła poczynić kroki będą ce naturalnym następstwem tego przeznaczenia i przypisania was sobie przez łaskawy los :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> będzie mogła poczynić kroki będą ce naturalnym następstwem tego przeznaczenia i przypisania was sobie przez łaskawy los Daj linka do tego tematu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zauważ, ze już nie zaprzeczała i się nie wzbraniała, ha! a brak odpowiedzi NIE jest zaprzeczeniem Zauważyłem ;) Już nie moge sie doczekać, aż się ze mną umówi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wielu facetow dumnych
ze swych synow gejow, bo wielu gejów jest znanymi osobistosciami ze sława , kasą i osiagnieciami. Grubą niską jesli sobie wybral, to prawdopodobnie przebija jakimis cechami inną chuda i wysoką. Dla kazdego co innego iest wazne. Glupiutki jestes Santo, nie znasz jeszcze zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Głodny głodnemu zawsze wypomni" Coś w tym jest :D A między nami, z tego co czytałam na tuutejszych topikach Tamari jest bardzo ładna, ma wschodni typ urody i wygląda bardzo młodo :) Tak więc zdaje się target wart jest zachodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> między nami, z tego co czytałam na tuutejszych topikach Tamari jest bardzo ładna, Ooooo jjjaaaa cccciiieeeeee :D:D:D wygrałem zatem :D A Ty jej nie widziałaś? >> ma wschodni typ urody ❤️ Uwielbiam takie :D :D >> i wygląda bardzo młodo To już sama mówiła :classic_cool: >> Tak więc zdaje się target wart jest zachod Wschód wart zachodu, no pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×