Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

Gość no to miejmy nadzieję
że santo bedzie miał syna homoseksualistę, trzymamy za słowo, ze się wtedy powiesisz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> już syn świadczy o... genach (a pedał w szczególności o tym że tych genów - lepszych czy gorszych - już dalej się nie przekaże a to klęska ewolucyjna i podważenie sensu wszelkich życiowych starań) I to jest meritum, też skłaniam się, ze dla ojca większym wstydem jest syn pedał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewcx
"w rodzinie nie mam ,ale ja sie nie boje inności jak faceci" ja tez, o ile te pedaly to nie moja rodzina, ani znajomi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem krotko - kazdy ma wlasne zycie i niech se zyje jak chce. poki sie trzyma norm spoleczno-moralnych to jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala iwonka
no co wy tu pierdolicie ! przeciez gruba zona to facet na pewno jest pedalem i raz zone wyruchal i ma z tego dziecko, tez pedala. alez jestescie ograniczeni. normalne i ladne dzieci biora sie tylko z ladnych i heteroseksualnych rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala iwonka
jezdem gruba i mam pocionk do kobit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santo, nie obchodzi nas Twoja nienawiść do gejów. W zasadzie to wolimy 10000 gejów naraz niż Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3423
ja nic nie mam do pedalow. Nie obchodzi mnie, ze sobie wkladaja penisy do tylka i sraja na klate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Santo, rzeczywiście nie masz... A syn jak Ci się urodzi, to może zmienisz zdanie. Ale skoro tak bardzo się boisz, to nie rób sobie dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcx
niech ona sama popracuje nad wygladem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zadnym wychowaniu, to tak jak z anoreksja np. nie kazdy ma w tym kierunka skrzywiona psyche skad tu tylu debili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie błędy w wychowaniu. Homoseksualizm nie jest ani genetyką, ani wychowaniem ani chorobą, jest to cecha osobowości, której przyczyn nie znają. Odpuść sobie. Prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest wielu gejów, których lubisz, którzy Ci pomagają a boją się przyznać znając Twoje podejście. Wykastruj się, oszczędzisz problemu sobie i całemu społeczeństwu. Bo niestety poglądy i skrajna głupota to jest kwestia wychowania, a Ty swoich dzieci na normalnych ludzi nie wychowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykastruj się, oszczędzisz problemu sobie i całemu społeczeństwu. Bo niestety poglądy i skrajna głupota to jest kwestia wychowania, a Ty swoich dzieci na normalnych ludzi nie wychowasz popieram :) moze postulat jakis w ramach kastracji Santo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Prawdopodobnie w Twoim otoczeniu jest wielu gejów, których lubisz, którzy Ci pomagają a boją się przyznać znając Twoje podejście. I bardzo dobrze. Mnie nie interesuje co i kto robi w łóżku czy z kim sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×