Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko albo aż ja

...za wysoko ustawiłeś poprzeczke, nawet nie wiem czy Cie jeszcze kocham, ale...

Polecane posty

Gość to tylko albo aż ja

niedługo znów sie spotkamy... po takim czasie. Miałeś racje czas leczy, nie czuje juz złosci, nienawiści nawet nie wiem czy jeszcze kocham, ale... nikt nigdy nie był jak Ty, bylismy tacy sami a zarazem tacy różni, nie trzeba było nic mówic... ale sie stesknilam za twoimi oczami, tylko chce zobaczyc te które sie smialy jak kiedys... nie załuje ze cie poznalam, zmieniłes mnie... miales racje co cie nie zabije to wzmocni ...wzmocniło nie wiem co ja czuje, to nie ta pasja i ten żar co kiedys, chyba to dojrzało... przytul mnie tylko jak sie spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
leczy, tez myslalam ze nie ale czas leczy wszystko ale mineło duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla mnie ten czas. Mijające dni, i każdy wygląda tak samo. Sama sobie winna. Będę pokutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kiedys lub nigdy on
nie przytule cie... nie od razu... oczy moje zaszly mgla zmeczenia... smieja sie rzadziej ... ty wiesz dlaczego, slonce... dzis pojde na dlugi spacer... tylko ja i wiatr... poslucham jego podszeptow czy zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
jak kiedys lub nigdy on kiepski podszyw:) ale jego trudno podrobic... chyba raz w zyciu spotyka sie taka osobe, ktotej mimo wszystko nie da sie zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z tym. Niema dnia bym o nim nie myślała. To jest okropne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
nie pamietam, mozliwe czasem to cos pisze... a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
:) teraz mi sie przypomniało, pamietam pisalam... tyle, że wtedy byłam zła na niego, siebie i cały swiat ...i wtedy też go naprawde kochałam dzis nie wiem co czuje, wiem że nigdy nie zapomne tak wyjatkowej osoby i ciesze sie ze wkrótce sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
ja wiem czy na wylecznie sie, ja juz sie wyleczyłam nie ma juz tej obsesji co kiedys... chce tylko pogadac jak dawniej, zobaczyc go, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, nastepna żałosna idiotka, a juz myslalam, ze zniknely na dobre z kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
chyba juz nie wroci, zawsze cos zostaje... oboje sie zmienilismy, to jakby sentyment. wiem, ze nie mamy szans zeby byc kiedys razem, dawno to juz zaakceptowałam jedyne czego chce to móc sie z nim spotkac raz na jakis czas i pogadac... nikt mnie nie rozumiał i nie słuchał tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
Turqs a co w tym żałosnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
martwisz sie o mnie? byłaś w takiej samej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
chujnia to do Ciebie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3223
tak, bylam i fajnie to wspominam :) warto bylo paznac tak fajnego czlowieka, takiego z ktorym mozna bylo mowic o wszystkim i wszystko sie rozumialo :) tylko niepotrzebnie sie spotkalam wlasnie :o jak pisalas poprzednio tez wiedzialam o co ci chodzi, doskonale znam te stany :o nie jakiegos tam glupkowatego romansowania tylko..czegos innego wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
własnie to nie było glupkowate romansowanie, tylko cos innego dlatego teraz tak trudno komus mu dorównac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3223
bedzie...kliny tez sie nie sprawdza :o no moze na chwilke :o pozniej i tak wszystko wraca.. szczerze to przez twoj poprzedni topik sama sie odezwalam do niego po 3 latach (glupie i nieprzemyslane) spotkalam i koniec, pomimo tego ze tesknimy to juz sie nigdy nie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
my teraz spotykamy sie średnio raz na 2 miesiace, kiedys gadalismy co dzien i czest sie widywalismy na poczatku było strasznie sie odzwyczaic ze nie ma juz z kim tak porozmawiac, chciało sie go spotkac przypadkiem itp. potem uczucia od milosci, łez do nienawisci i tak w kółko, nie było dnia zebym o nim nie myslala dzis wszystko sie uspokoiło... chce żeby był szczesliwy kliny sie nie sprawdzaja, tylko moralniaka sie nabawilam przez nie ciesze sie bo teraz to on zaproponowal spotkanie, wiec musi tez gdzies w glebi za mna tesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3223
u mnie tez juz spokoj :) ale trafiaja sie jeszcze kiepskie dni...i chyba juz tak zostanie... milego spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko albo aż ja
dzieki:) mam nadzieje ze bedzie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 482-03
jak dlugo u was to trwa? ta tesknota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3223
czymze sa dwa lata do szesciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×