Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trademark

32 lata i dopiero zaczynam...

Polecane posty

Gość trademark

mam 32 lat 4 letnia córkę i właśnie zaczynam stawać na własne nogi, uwalniając się od toksycznego męża.Zapisałam sie na studia zaoczne w kierunku który mnie zawsze pociagał hotelarstwo i turystyka . czy waszym zdaniem czy w moim wieku mogę jeszcze osiągnąć jeszcze jakiś wyższy status zawodowy , zaczynając studia w wieku 32 lat?do tej pory pracowałam w firmie exa jako pracownik biurowy, znam angielski i mam dużo determinacji by coś zmienić w swoim życiu lecz wciąż mnie nurtuje pytanie czy nie zapóźno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapóźno - to najlepszy wiek aby robić karierę. Doświadczenie masz więc nikt Ciebie za lebra nie weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie jest za późno
wszystko zależy od szczęścia w życiu, to że masz 32 lata nie znaczy że masz czekać na śmierć, niektórzy mają po 50ce i domy stawiają i się cieszą nimi jeszcze długie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejzella
dobrze robisz , nie miej kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trademark
dzieki za wsparcie. A czy znacie kogoś kto tak późno zaczynał i powiodło mu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoje zycie i swoje losy, nie ogladaj sie na innych, tylko rob swoje. Wiele osob osiagnelo sukces po 30, ostatnio czytalam artykul o slynnym japonskim powiesciopisarzu Haruki Murakami znanym z tego, ze biega maratony. Zarowno biegac jak i pisac zaczal po 30, akurat jego teraz mam w pamieci, bo dopiero co to przeczytalam, ale zaloze sie, ze wielu biznesmenow czy politykow osiagnelo sukces w pozniejszym wieku (chocby Kaczynscy, hehe). Nie lam sie, nie zaczynasz calkiem od zera, tylko sie doksztalcasz, a to tez robi wiele ludzi w roznym wieku :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
sluchaj nie jest za pozno!!!!!!!!!!! powiem wiecej, jest idealnie!!!! masz juz doswiadczenie zawodowe, a to jest najwazniejsze, zobacz zrobisz studia i w wieku 37 lat bedziesz p mgr, a 37 lat to wciaz mlodosc!!!!! a wiesz co jest nawazniejsze? to ze masz juz odchowane dziecko, 4 lata to super wiek zeby zajac sie soba, nie ma juz wiecznie chorujacego maluszka, pieluch, karmienia itp, pracodawcy to docenia! w o wiele gorszej sytuacji sa kobiety ktore dopiero teraz rodza, one to dopiero maja zwiazane rece! idz na studia, rozwijaj sie, a zobaczysz ze wszystko sie ulozy!!!! na studia nigdy nie jest za pozno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
trademark--- mozesz osiagnac to na co jestes gotowa w swoim umysle, jesli bedziesz myslec ze sie nie uda i miec watpliowosci to sie nie uda . tak wiec mysl pozytywnie ,szukaj pozytywow a nie negatywow, kazda sprawa ma dwie strony ( ty patrz na ta dobra). 32 lata to ty mloda jestes i masz wciaz chlonny umysl i nieJESTES SKAZONA RUTYNĄ (czyt. niereformowalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama reklama
pranie mózgu już od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny przyklad mi sie trafil
"Łepkowska: spektakularną karierę zaczęłam robić dopiero w wieku lat 40" http://wiadomosci.onet.pl/1511019,2677,1,biore_odpowiedzialnosc_za_10_mln_widzow,kioskart.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trademark
no ja raczej ani pisać książek ani scenariuszy nie bedę ...boje się tylko że mimo moich chęci i zapału wyląduje gdzieś w sklepie bo pracoawcy do innej pracy mnie nie przyjma ze względu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trademark
no ja raczej książek ani scenariuszy pisać nie będę...obawiam się że mimo moich chęci wyląduje w jakimś sklepie gdyż innej pracy nikt nie będzie mi chciał powierzyć ze względu na wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny przyklad mi sie trafil
no nie musisz od razu robic wielkiej kariery, chcialam Ci tylko dac przyklady osob, ktore pozno zaczynaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×