Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

Gość niestety///
w jakim z takich mniejszych miast jest polibuda? ;>kręcisz ooojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
@ najlepszy w klasie jesteś idiotą :D zazdrość, zawiść przez Ciebie przemawia... rozumiem Ty wyjechałeś na studia tylko dla zasady, bo im dalej pojechałeś, tym jesteś mądrzejszy? :) @lilly rose szum morza nad morzem, czy w telewizji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
od kiedy to kobieta pijąca i paląca się nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
no pochwal się anonimowo.... @niestety/// ;> no dawaj szukaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
uprzedzam ewentualne zdegustowanie: nie mówię o chlaniu na potęgę i paleniu jak smok papierosa za papierosem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
ee poszukiwaczu to Ty jesteś od szukania, ja niestety nie :) ja też polibuda, i mi naszła myśl nieśmiała, żeś może również z Poznania. ot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
to nie mów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
nie, nie z poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
bo jak powiesz, to zaraz zaczną jeszcze na moje miasto jechać :D że pipidowa, ze costam :D nie lubia mnie tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w sumie... Mało prawdopodobne, żebym ustrzeliła za 1. razem, więc chyba nie masz, co się bać przedwczesnej demaskacji.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
nooo zauwazyłam, że nie z Poznania ;> tylko tłumacze swe obsesyjne zainteresowanie miastem Twego zamieszkania. polibudziana solidarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
a ja myślę, że jesteś na tyle inteligentna, że wykorzystałaś wskazówki w odpowiedni sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
jak minęła kąpiel? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze nad morzem...:) telewizja nie dostarcza takich wrazen.. jak spacer w cieply wieczór po plazy i szum morza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy w klasie
ja już kończe studia, tzn. pierwszy kierunek, drugi za 2 lata. I wyjeżdżam zagranicę na sypendium. Nie uważam się za mądrzejszą od reszty świata. Odpycha mnie od takich ludzi, jak Ty. Wydaje im się, że pozjadali wszystie rozumy, a tak naprawdę nic nie wiedzą o ludziach. Ich mądrość jest zupełnie nieżyciowa. Myślę, że Ty też swoim zachowaniem odpychasz wartościowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czego wnioskujesz? PS: Kurczę, to Cię chyba strasznie rozczaruję, bo się kieruję instynktem, a nie jakimśtam logicznym rozumowaniem akurat teraz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płock
jestem inteligentna, więc wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płock
pozdrów ORLEN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowanie mozna rozpatrywa w roznych aspektach:) Znam osoby, które schleją sie na imprezie, a potem mają mokre gacie bo sie zleją.. są to dziewczyny.. zero szacunku dla siebie, szacunek nie wyraza sie tylko poprzez wstrzemiezliwosc seksualną na 1 randce:) Kobiety palące.. i zolta, przedymiona cera.. to tez zapewne oznak wielkiego szacunku.. Jezeli ktos mial na mysli seks na 1 randce.. czy w ogóle seks z kim popadnie.. to już jest cos wiecej niz tylko brak szacunku.. w koncu jestesmy ludzmi, a nie zwierzetami.. i pozadanie da sie ujarzmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
mooooooooooooorza szuuuuuuuuuum ptaaaaaaaaaaaakow spieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew :D też potrafię być romantyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly rose ------>> wszystko pięknie, ale człowiek to też zwierzę, tak w ramach przypomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
nie odpycham nikogo, ludzie odpychają mnie swoją głupotą :) myślisz, że ja chodzę po ulicy i krzyczę, że jestem najmądrzejszy? że wypisuję sobie na czole średnią? Mylisz się. A tu na forum mogę sobie pisać co chcę... Miło wiedzieć, że Ty kończąc 2 kierunek studiów, wyjeżdżając na stypendium, uważasz się za równą menelom pod sklepem pod względem inteligencji :) ale to tylko Twój problem. Za to Twoja mądrość wyuczona na studiach jest bardzo życiowa :) A ja mam podstawy, żeby uważać tak, jak uważam. I żeby nie było... chylę czoła przed każdym mądrzejszym ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest znać swoją wartość. Ale najwiekszą umiejetnością jest dobre wykorzystanie tego,.. podkreślam DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
lilly rose --> to trzeba ujarzmiać pożądanie? ja nie idę z kimś do łózka na pierwszej randce dlatego, że nie potrafiłabym tego zrobić z kimś obcym. z kimś, komu nie ufam, kogo nie znam...i nie muszę niczego tłumić. po prostu fuuj wewnętrzne mam na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×