Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
ja też jej życzę szczęścia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana tematu A z czeskich rzeczy polecam jeszcze piwo ;) byłam świadkiem na weselu mojej przyjaciółki, wyszła ci ona za czecha, no i było czeskie wesele... ja zaczęłam się bawić po oczepinach, a bo tu przemówienia, tu torty, tu włoski pannie młodej poprawic, tu kwiaty dla dziadków przygotować :) no ale poźniej dalam czadu :) piwo lało się strumieniami a my z panną mlodą zakasałyśmy długie suknie i dalej w tango :) fajne wesele a czesi bardzo zabawowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
gadaj co u Ciebie ???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zwykle intensywnie, raz na raz pod hm... wozem. :) ale liczy się nastawienie, które ostatnimi czasy mam bardzo pozytywne (to chyba od tych przypalonych naleśników) za tydzień jadę na kurs, zakończony egzaminem, mam do polknięcia 600 stron materiału, adrenalinka mi się powoli włącza, lubię to :) no i praca na kompie, dzisiaj kończę jedno takie zlecenie. a poza tym...praca w terenie :) wszystkie sprawy w tym tygodniu załatwiłam na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niech się czech nauczy polskiego bo przyjaciółka będzie miała problem z nietrzymaniem moczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostali ode mnie na prezent slubny zegar z kukułką, ruski dizajn z lat 70tych (allegro. przedmioty stają się bliższe) :) kuka w języku esperanto, więc nawet gdyby mieli problem z dogadaniem się ze sobą, zawsze oboje wiedzą która godzina, i ze na przykład już czas na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja u siebie zauważyłem - im więcej do zrobenia tym jestem bardziej zorganizowany ( tutaj czytająca moja żona umiera ze śmiechu ) ale trochę , no dobra - troszeczkę jest w tym prawdy ;) Ty chyba też tak masz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na obrazku będą dwa aniołki ;) - taka zamazana akwarela w nastroju lekkiego zamyślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a ten dom naprawdę się nazywa ( bo on ma nazwę ) - dom pod szczęśliwym aniołem !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
grrrrr ??????????? zgadnij czym ze sztuki ja się chciałem zająć !!!!! do 5 razy strzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na płótnie - akryl może coś z akwarelą pomieszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
co to jest koronczarstwo ????????? zimno , zimno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ale śmieszne !!!!! ;) chciałem mozaiki układać ;) miałem nazbierane kawałki płytek , kamyki - narzędzia mam bo kiedyś płytki kładłem wszystko przy przeprowadzce wypieprzyłem . a teraz mi tęskno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych bibelocików o których wspomniałeś - to ... mam takich całe pudła ;) najbardziej lubię znajdować błękitne szkiełka. a zanim zmieniłam plany co do studiów, z racji urodzenia Małej, to marzyło mi się szkło na wrocławskiej asp. i za tym też mi tęskno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
witraże czy użytkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×