Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
od - skocznia - wyrocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu wieczór pełen wrażeń ja p i e r d o l e ;) dobranoc moja siostra powiedziała mi kiedyś: Paloma, ale ty masz przygody, musisz o swoim życiu napisać książkę. faktycznie, jakoś tak się układa, że zawsze stoje pod rynną, nigdy w deszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
z wróblami tak jest że jak jesteś już grzeczny i kulturalny to cię za ortografię w y p i e r d o l ą ;) pamiętacie taką bajkę o mrówkach - dawno temu w trawie ? tam mrówki tak właśnie wygrały z dobrymi konikami polnymi - zadeptały je ( w tłumie i anonimowości siła - nie ma jak lincz ;) ) ...chyba że coś pomyliłem ;) Witam Tych co po przygodach i Tych co pewnie pod sokolim okiem ;) dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo;) wiem, widziałam, znowu zrobiły nalot na biednego memela2. swoją drogą nie wiedziałam, ze tak szybko da się wyczuć poziom inteligencji, dystansu do tzw. świata etc na podstawie kilku słów. moim zdaniem, internet i telefon komórkowy wprowadziły renesans kultury pisanej w naszej cywilizacji. coraz częściej ludzie posługują się pismem aby się porozumieć. ba, jestem przekonana, że nigdy wcześniej użycie języka pisanego nie istniało na taką skalę. w związku z powyższym proponuję nowe przysłowie: \"nie pismo zdobi człowieka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznacie, ze to niesamowite, jak "wyczuwalna" jest osobowość po sposobie w jaki formułuje wypowiedzi. stąd też drugi mój wniosek: na dłuższą metę nie da się oszukać na zakamuflować swoeje osoby na necie. owszem, anonimowość pozostaje, ale Twój charakter jest nagi. chyba ze ktoś jest genialnymm psychopatą ;) uuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cześć!!! a ja takie : jak się nie ma sfinksa w ruchu ciesz się jego słowem druhu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na marginesie, to nie zostałes, zły wyproszony;) za ortograficzny, tylko stylistyczny jak na moje oko. ;) u Was tez dzisiaj siwa mgła? horror jakiś kręcą czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja myślę że jest mała grupka stałych bywalców forum na o2 powiedzmy ok 100 osób reszta to przypadkowicze po kilkunastu wypowiedziach wszyscy się znają jak w szkole ;) wystarczy się przenieść na onet i nikt Cię nie zna. chyba że ktoś jest samotnym rencistą i tylko całe dnie po internecie biega ja dziękuję - bez ruchu bym nie wytrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz rację, dzieci w tym wieku potrzebują szczególnie matki. matka jest synonmem domu. a ojciec ma przynosic do domu upolowaną zwierzynę ;) są wyjątki od tej reguły, i daleka jestem od oceniania, tylko nie potrafie sobie wyobrazic, jak wiekszosc kobiet zresztą, jak mozna zostawic dziecko. meża pal 666 ;) ale dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
hej ;) - to nie kolega tylko mój brat ;( nie chcę o tym opowiadać na internecie - radzi sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na szczęście moja żona jest dobrą mamą mimo złych słów o niej w innych kwestiach pod tym względem - 11 na 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) na tych wakacjach pozbylam się jednej fobii samodzielnie panicznie, atawistycznie bałam się żmij. wchodziłam do lasu ani na chwilę nie przestając myślec o nich. radość z łazenia po lesie miałam od póxnej jesieni do wczesnego lata, kiedy gadziny śpią zwiniete w hm..kłębuszek ;) tego lata szczególnie często się na nie natykałam. i postanowiłam coś z tym zrobić. pewnego dnia stałam na mostku nad małą wodna zaporą, woda szumi w dole, most waski a barierka z jednej strony. nigdy w zyciu nie pomyślałam, ze moge spaść. a tu idą dwie panie, jedna przeszła, a druga: o Jezu, ja nie przejde, ja spadne, nie, nie... stoi biedna, trzyma się kurczowo poreczy i ani kroku dalej. zastanowiło mnie to. ja mam tak samo ze zmijami. istnieje ryzyko, że jak idziesz kładką, to wpieprzysz sie do wody. tak samo w lesie, mozna nadepnąc na żmiję, ale dzieje się to niezmiernie zadko, i nie ma co z tego robić HALO. tak to sobie zxaczęłam tłumaczyc. nastepnie cały boży dzień spędzilam czytając o żmijach, o przypadkach ukąszen, gdzie je mozna spotkać w polsce etc etc i.... przeszło mi. hm. a raczej - przerodziło się w fascynację. teraz wypatruję zmij, bo chcę się im przyjrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Twoja siostra też Paloma na Ciebie mówi ??? ...za stylistyka mnie wywalili ??? miodki się znalazły . ja lubię czasam bajkowo przestawiać wyrazy w celu własnego stylu utworzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na forach jest sporo żmij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja nie wiem czego się boję może tego jeszcze nie spotkałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
też zaraz jadę ale raz na miesiąc będziesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
będę czekał w grudniu po południu ;) jak nie przyjdziesz będę wiedział że coś Cię zatrzymało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przełozyłam bardzo ważne spotkanie na wtorek (kosmetyczka) ;) zamiast tego moze trochę popracuje na kompie...jeszcze tylko kolejna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×