Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KONTOLING EWA

JAK PRZYGOTOWAĆ FACETA NA KONTROLOWANĄ WPADKĘ??

Polecane posty

Gość no przeciez to prowokacja
:-o i to jeszcze taka durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu prowokacja
nawet nie wiesz ile kobiet tak robi. Moja koleżanka zrobiła to z facetem którego znała 2 m-ce, ale za to był nadziany, teraz z nim mieszka w jego wielkim domu i ma się superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Hehe, poprostu jest zakopmleksiona i mało inteligentna i boi sie ze chlopaczek zostawi ja dla jakiejsc innej i prubuje go zatrzymac na dziecko, ale uwiez mi nie jedna madra juz taka byla i malo ktorej sie ulozylo. :). Moja kolezaneczka zrobila podobnie, i teraz gnije w domu caly czas z bachorem, a jej facet? Co prawda jest z nia ale w Irlandii, bo przecież musi "zarobic na dziecko" :D i tam ma swoje "dziewczyny" ,juz im sie nie układa, ostatnio nie przyjechal nawet na swieta :D i przysyla jej tylko jakas psia kase a ona nawet do pracy nie moze isc hihihi. Dorwal sobie tam jakas fajna ktora jest BEZ DZIECKA. Uwiez mi, jesli on nie chce tego dziecka to nie bedzie go na tyle kochal ze go przy sobie zatrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁawek Mon.
wydaje się że moja też tak wpadła, ale przecież na 100% tego nie będę wiedzieć. Tak chciała dziecko, ze nie zdziwiłbym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
fajna z Ciebie kolezanka ktora tak sie nabija z nieszczescia innej.po pierwsze to nie bachor tylko jej dziecko a po 2 to nie Twoja sprawa i nie masz pewnosci ze on ma tam inne babki!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Sławek powinienes kopnac ja w dupe jak najszybciej!! Nie daj z siebie zrobic frajera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
kopnij ja w dupe?chuj zrobila co zrobila ale to tez jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
rozumiem Cie - no właśnie że ja WIEM i wszyscy wiedza i ona tez bo juz niejedna osoba jej powiedziala (tylko ona udaje ze nie wie) a ty kolejna zakompleksiona krowo jestes zla bo tobie cos nie wyszło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enytka
Ja tesz mialam kontrolowana wpadke. Dobrze nam bylo z moim ukochanym, ale plany o dziecku ciagle przekladal. W koncu przestalam brac tabsy, on o niczym nie wiedzial i wpadlam. I co? Jestesmy nadal ze soba, dziecko zaakceptowal i jestesmy szczesliwi. A gdybym sie nie zdecydowala, to pewnie nadal nie bylabym mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁawek Mon.
przecież to moje dziecko bałwanie, mam je tak po prostu zstawić? Ja nie myślę kutasem a głową i kocha je. Jest takie śliczne i podobne do mnie. Jak nie kochac takiego brzdąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to na pewno ryczy
i robi kupy, a fuj, co baby w tych bachorach widzą to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Diecko moze i jego, ale z nia sie nie musi wiazac, wrecz powinien ja zostawic. Zamknij dupe ty kolejna szachrajio pierd*lona, nie rob tu opini porzadnym kobietom, dziw*o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex012
I teraz to strach sie z dziewczyna przespac i zwiazac. Jakby mnie jakas tak wrobiła to chyba bym ją zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
masz sie za taka madra osobe a pokazujesz kim tak na prawde jestes.kazdy ma swoje zdanie i moze sie wypowiadac jak tylko chce ja w przeciwienstwie do Ciebie nie mowie nikomu co ma zrobic tylko radze a ty odgrywasz znawce swiata ii tylko nakazujesz zrob tak zrob tak.dla Ciebie kazdy kto mysli inaczej to dziwka szmata i jeszce co innego.troche pomysl zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka a facet
byłam prostytutką i miała wielu klientów. Jeden był na poziomie i wiedziałam jakią rejestrację ma jego auto. Nastepnym razem uzyłam jego psermy i zaszłam w ciążę. Po rejestracji go znalazłam. Powiedziałam mu o dziecku. Nie chcial syszeć o slubie, bo miał zonę, ale kuił nam mieszkanie, auto i co m-c płaci regularnie kilka tys. złotych. Jestem szczęsliwa i myślę, ze chyba sie we mnie zakochuje, a dziecko kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faeci strajkujemy i żyjemy w
celibacie, niech te kurwy się same dogadzają palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci strajkujemy i żyjemy w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex012
Albo bym jej kazał wyskrobać, napewno bym sie z taką dziwką nie chajtnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika dziewczyna ratownikaaaa
ja też na taką wpadkę liczę. Mam małego siostrzeńca i kilka dni tego go wzięłam do siebie, aby chłopak się z dzieckiem oswoił i widzę, ze go lubi. To ułatwi mi decyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Co za podłe ścierwa. Sama jestem kobietą i chciałabym mieć dziecko ale w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła.To trzeba mieć wode zamiast mózgu jak facet Cie kocha i powiesz mu że bardzo chcesz dziecko to sam sie zgodzi a jak sie nie zgodzi to znaczy że Cie krowo poprostu nie kocha bo jestes gowno warta i musisz kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
i to wlasnie dowod ze faceci mysla chujami.jesli laska zajdzie w ciaze to przeciez nie sama z soba a jak sie boicie wpadek to koniec z sexem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bleblee
nie mów, że nie zrobisz tak. A co będzie jak bedziesz z facetem 10 lat. Będziesz miał 35 lat, a on będie powtarzał, że ciągle nie jest gotowy???? Oni tylko chcieliby się sexić, bo to przyjemne, a kobiety i ich potrzeby ich nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaki rada jest jedna
albo uświadomcie, że sxe może= dziecko, albo róbcie sobie dobrze przed komputerem. heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK.DW
Kto od kłamstwa zaczyna na kłamstwie kończy. Potem kobiety się użalają że mąż je zdradza itp., ale same do tego doprowadzają, budując związek i rodzinę na kłamstwie. Pamiętaj: CO SIEJESZ TO ZBIERASZ, jeszcze sie o tym przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba posiadania dziecka
u kobiet w pewnym wieku jest bardzo silna, więc jak facet nie chce go, to kobieta się o nie sama postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
ale nie kazda wpadka oznacza ze jobieta zrobila to specjalnie trzeb atez o tym pamietac.bo przeciez tak na prawde to wy macie kontrole nad tym wszystkim my same w sobie nie wychodzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
do do bleblee: nie byłabym z facetem, który przez taki czas nie okazywałby chęci do założenia rodziny. Jeśli facet marnuje dziewczynie czas i nic z sobie z tego nie robi to znaczy że jest mało rozwinięty emocjonalnie i ma ją zwyczajnie w d*pie, a tym samym nie będzie ani dbrym ojcem ani dobrym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Dziewczyny naprawdę nie chcecie iść w białej sukni do ślubu i z welonem? Ja chciałabym wiedzieć że facet kocha MNIE i bierze ślub z własnego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
a kto powiedzial ze nie chcemy?przeciez rozmawiamy o autorce to ona chce zlapac chlopaka na dziecjko nie ja bo ja tego problemu nie mam.a ty od razu od jakis dziwek wyzywasz i szmat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Przepraszam, w takim razie autorkę topiku nazwę teraz porządną, prawą i prawdomówną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×