Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KONTOLING EWA

JAK PRZYGOTOWAĆ FACETA NA KONTROLOWANĄ WPADKĘ??

Polecane posty

Gość rozumiem Cie
nie chodzi mi tu o przepraszanie nie mowie ze autorka robi dobrze bo byc moze bedzie przez to Cierpiala najpierw powinna z nim o tym pogadac ale to nie podow zeby nazywac ja dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTOLING EWA
wygląda na to, ze mi zazdrościcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
czego mamy Ci zazdroscic?ja mam super faceta ktory chce dziecka bardziej niz ja ale wolimy poczekac inie musze bawic sie w padki. nie potepiam Cie pron Boze tylko uwazam ze powinnas najpierw z nim pogadac zebys potem nie zalowala gdy zostawi Ciebie i dzieckon same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta z Kolna
ja 10 lat temu używałm nasienie mojego chłopaka. Wtedy jak dowiedział się o dziecku to powiedział, ze mam się wyskrobać, że on nie życzy dzieci sobie w tym domu. Nie posłuchałam, mam teraz dziecko i to jest najcenniejsze co posiadam. Dla niego zyję, a mój facet okazał się mieć kilka dziewczyn jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozumiem cię
pwnie Twj facet chciałby mieć taką wpadkę, ale nawet jak przedziurawi gumkę to jak uzywasz tabletek to nici z tego. Jego sytuacja jest gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
hehe jasne.tak sie sklada ze moj facet liczy sie z moim zdaniem i wspolnie decydujemy o tego typu sprawach bo to decyzja na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
rozumiem cie - zazdroszcze Ci takie chłopa :) Danuta - a nie wolałabyś mieć tego dziecka z kimś, kto byłby z Tobą, i miałabyś pełną normalną rodzinę?Zdzjaesz sobie sprawę z tego jaką krzywdą jest da dziecka rzycie w niepełnej rodzinie? Nie lepiej było jeszcze troche poczekać? Mówisz, że dziecko to najcenniejsza rzecz jaką masz, a jednak nie zadbałaś o jego przyszłość... podeszłaś do tego w sposób egoistyczny, bo TY CHCESZ, i nie interesuje Cie że dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
dziekuje:)bo na prawde jest czego zazdroscic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta z Kolna
mam ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
No w sumie taki tatuś, to lepiej żeby go nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienki z łokienka
zycze autorce udanego zajścia w ciążę. Pewnie za [ierwszym razem się nie uda, trzeba troszkę bardziej się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"byłam prostytutką i miała wielu klientów. Jeden był na poziomie i wiedziałam jakią rejestrację ma jego auto. Nastepnym razem uzyłam jego psermy i zaszłam w ciążę. Po rejestracji go znalazłam. Powiedziałam mu o dziecku. Nie chcial syszeć o slubie, bo miał zonę, ale kuił nam mieszkanie, auto i co m-c płaci regularnie kilka tys. złotych.\" To poważny argument \"za\" dla tych młodych sympatycznych kobiet, które mają zamiar zostać przedstawicielkami tego zawodu. W końcu jak już się znudzi praca, zawsze można znaleźć jelenia. Każdy sobie radzi jak może:) I żeby nie było wątpliwości: całkowicie toleruję prostytucję, a nawet ją akceptuję jako profesję, jeśli jest rynek - podaż i popyt, to dlaczego nie? Ale sam nigdy nie skorzystam. Choćby z powodu opisanego powyżej:) PS podaj nr tel, może się jeszcze przydać dla kolegów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na temat: Facet chce być z kobietą np.dla seksu, ona się angażuje, a potem zostaje sama, rozżalona na wszystkich facetów, cego dowodem są setki topików. Oszukał ją sukinsyn...:) Kobieta chce mieć dziecko, bo czuje instynkt, chce się spełnić jako matka i tylko do tego potrzeba inseminacji. Jak jest aktualnie w związku - to robi taki numwer jak autorka i wiele innych. Czy związek się utrzyma czy nie - rożnie bywa. Czasem się przez dziecko umocni, a czasem rozpadnie, stanowiąc ten ostateczny powód. Nie mówię już o tym, że to po prostu oszustwo. Oszukuje facet kobiete, mówiąc, że kocha a nie tylko chce się bzykać.. Oszukuje kobieta - bez jego wiedzy powołując nowe życie. Właśnie... nowe życie. Gdzie tu w tym wszystkim jest myślenie o tym nowym życiu? Czy pomyślałyście, jak fantastycznie niepewnie może wyglądać taka przyszłość powołanego do życia dziecka? Za co mu to robicie? B, np. jesteście samowystarczalne finansowo? Bo jak nten bnie udźwignie faktu dokonanego, to wychowacie same, albo znajdziecie drugiego, który pokocha jak swoje? Dziecko potrzebuje ojca - kochającego, akceptującego., który pomaga normmalnie rozwijać się emocjonalnie. NIe będzie wdzięczne za to tylko, że tato dał nasienie, albo za to, że ojczym zdecydował się być z samotną matką. Gdzie w tym wszystkim jest miłość do tego życia, które ma się zamiar w sobie powołać na świat? Uważam, że to oszustwo w stosunku do faceta i przede wszystkim nie liczenie się z z tym, co może się zafundować własnemu dziecku w przyszłości. Może tak lepiej kupić sobie pieska, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×