Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrofeczkaaa

zerwalam wczoraj z chlopakiem

Polecane posty

Gość mrofeczkaaa

ale nie wiem czy dobrze zrobila :( smutno mi, mam watpliwosci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
dziś pójdę do niego i powiem mu że go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
nie podszywac sie ale to fakt dalej go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
zrobilam to pod wplywem chwili ostatnio sie nam nie ukladalo a wczoraj zrobilm cos co mnie rozzloscilo dlatego zerwalam ale nie wiem czy nie pochopnie:( zaluje ale pierwsza sie nie odezwe, chcialabym zeby on zawalczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
ehmmm bo nie jestem jego pewna jestesmy ze soba 2 lata, a on niby zapewnia mnie ze traktuje mnie powaznie i mu zalezy ale nigdy nie powiedzial ze kocha ,nie umie sie okreslic:( a zerwalam z blachego powodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
wczoraj walczyl bo dzownil i pisal ale go pogonilam ale teraz zaluje troche ehmm nie wiem sama co zrobic serce dyktuje jedno a rozum co inego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha.....
Skoro go pogoniłaś to się nie dziw że już nie będzie dzwonił ani pisał. Ale ty durna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
mam sie do niego pierwsza odezwac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
ha ha ha no az taka durna nie jestem no moze troche, a pogonilam bo nie czuje ze jestem dla niego wazna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrofeczkaaa ale nie wiem czy dobrze zrobila smutno mi, mam watpliwosci ;( ja wczoraj odwrotnie:):D wzbogaciłem miłosc:) zycie jest piekne..........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że odpowiedniejsze od kafeterii, w Twoim przypadku, będzie forum bravogirl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
super rada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
tak zkle mi bez niego ale z nim tez nie lepiej wiec kolo zamkniete :O a nie wiem czy powinnam sie pierwsza odezwac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic29
Miałaś żal bo czegoś Ci brakowało i co jakiś czas to wracało do Ciebie. I wystarczył drobny powód byś pękła i zerwała. Ja już dwa razy to przechodziłam. Teraz przechodzę drugi. Żal aż rozrywa mnie. I mimo że jestem zła na niego o pewne rzeczy to z drugiej strony chciałabym być z nim. Ja porozmawiałam ze swoim po paru dniach by mu złość przeszła na mnie. Teraz drugi raz czekam aż mu minie spieprzyłam tym razem sprawę dość mocno i nie wiem czy mi jeszcze zaufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
magic29 - no dokladnie, mialam zal do niego o pewne rzeczy ale mu nie mowilam a teraz do mnie powrocilo i z byle powodu zerwalam:(zagadalam do niego napisalam ze chce sie za pare dni spotkac jak sobie oboje przemyslimy pewne sprawy, ale oboje mamy trudne charaktery wiec nie wiem czy to wyjdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleslala
ty lepije uwazaj bo u mnie tez narosly problemy ktore chowalam w sobie, zerwalam z nim po raz 2 i znalazl sobie szybko inna Ale dobrze sie stalo bo chyba krcil z nia wczesniej i bylo mu to na reke,huj jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
no w moim przypadku nie chodzi o inna dziewczyna i watpie aby szybko sobie znalazl inna, bo ma problem z zaufaniem i bliskoscia do drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
nie nie zerwalam z nim zeby o mnie zawalczyl, dzisiaj chcalam zeby o mnie zawalczyl a to jest roznica, poprostu troche zaluje ze zerwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziara.
a mozesz napisac co bylo powodem tego zerwania? i ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
ale to nie chodzi o to ze ja zaluje , no moge go przepraszac ale co z tego skoro on ciagle bedzie taki sam dla mnie chce zeby sie zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest dla ciebie? raczej sie nie zmieni :) na faceta wybieraj material, ktorego nie trzeba zmieniac - tak bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
mam 25 lat a powodem zerwania bylo: bylismy ze znajmymi w klubie i rozwalilam se noge tzn rozielam o szklo stope i za bardzo nie moglam tanczyc. a on sie spytal czy ja ide tanczyc a ja nie bo noga mnie boli, i kilka razy sie spytal a potem poprosil moja kolezanke do tanca no wiec wzielam rzczy i wyszlam. ale chodiz o to ze przez ostatnie pare miesiecy prosilam go zeby ze mna zatanczyl bo lubie to a on tak srednio a on zawsze mi odmawial. a tu jak mam noge rozwalona to sie uparl ze chce zatanczyc a ze ja nie moglam to se kogos inego znalazl . wiem ze to glupi powod zerwania ale chodzi o to ze miedzy nami nie bylo dobrze od pewnego czasu wiec to wzytsko sie tak skumulowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziara.
Turqs - mi sie wydaje ze z czasem to nawet w idealnym facecie zaczyna nam cos przeszkadzac i chciałybysmy go zmienic :) tu nie ma złotego srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×