Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrofeczkaaa

zerwalam wczoraj z chlopakiem

Polecane posty

ależ gówniany kretynie, nie :) nie dzialaja na mnie kwiaty i slodkie slowka (ostatnio powiedzialam podrywajacemu mnie chlopakowi, ze mnie obraza takimi tekstami), gdyz ja mam wieksze ambicje niz Twoja laska. ja mam tak wysoko postawiona poprzeczke i jestem tak zajebista, ze trzeba o wiele wiecej niz kwiaty i szmery bajery, zeby mi zaimponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło! a poza tym, zajebisty musisz byc skoro wszystko co masz do zaoferowania lasce to "kocham cie", "co tu kupic mojej ksiezniczce (sic!)" i kawiaty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i jak sie wypowiem ja niecierpie wyznan milosnych, upubliczniania uczuc, z moim bylym nabijalismy sie z facetow ktorzy przykladowo siedzac w restauracji o malo co nei lizali partnerek po golych biustach. Moj maz jest ze wszystkim na wierzchu, uwielbia upubliczniac jakies buziaki calusy trzymania za reke, moglby mi mowic tysiac razy na dzien ze mnie kocha a ja tego co tu duzo mowic- nie lubie. On chcialby zebym ja zachowywala sie tak smao jak on do mnie. Nie lubie tak i nie umiem, zadko mowie kocham (nie pamietam kiedy osttanio) . Razem jednak jako ze jestesmy jakby po dwoch stronach barykady doszlismy do konsensusu i jakos ze soba zyjemy. I to nawet dobrze. Ot taka dygresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to miłość
"kobieta zloo z mailem "(misiek99@wp.pl)" napisała: " mnie takie zachowanie faceta wręcz odpycha. Dla mnie to nie jest zbyt męskie. ja okazuję uczucia jak mam na to ochotę i tego samego oczekuję od faceta. Nie musi mi włazić do d**y żeby związek był udany..." Przyjdzie czas , ze i on będzie okazywał "uczucia jak chce". "jest obiad ?" Nie !! " To co ty robiłas szma****o zaje***na itp itd" Zresztą co o uczuciowości moze powiedziec "kobieta" z mailem misiek99@wp.pl. buahahha Wiem wiem, to mail chłopak,wójka.psa.....nie potrzebne skreśłić.... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to miłość
głupsza niż przypuszczałem Turqs napisała: "a poza tym, zaj**isty musisz byc skoro wszystko co masz do zaoferowania lasce to "kocham cie", "co tu kupic mojej ksiezniczce (sic!)" i kawiaty.." Masz rację,bo seksu w kiblu na baletach ode mnie nie otrzymasz. hehe Tekstu w stylu "cześć lalka postawić ci piwo. Lalka mam wolną chate idziemy ? Także nie usłyszysz... buahahhah Dziewczynko nie kompromituj sie już bo po twych wiadomościach wnoszę że nie masz nawet 20 lat,więc nawet nie wiesz o czym piszesz. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale nie moge kontynuowac dluzej tej zenujacej rozmowy, gdyz ide wlasnie na randke z 2 facetem w zyciul, ktory spelnil wszystkie moje wymagania. ja mysle,m ze nie musze komentowac twoich ostatnich wypowiedz - gdyz komentarz jest oczywisty i wszyscy pomysla to samo.. ps. a sex w kiblu tez bywa fajny, sprobuj nudziarzu, zobacz, ze jest calkiem fajny swiat jak sie odrwroci wzrok od oczu drugiej osoby tudziez gwiazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to miłość
mam nadzieję że masz choć 15 lat, bo inaczej twoj amant do więzienia moze trafić LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to miłość wiesz dlaczego mam takiego maila?:D bo nie chciało mi się wymyślać i główkować co by tu mądrego napisać zwłaszcza, że poziom niektórych osób na kafe odbiega od normy... Przyjdzie czas , ze i on będzie okazywał \"uczucia jak chce\". \"jest obiad ?\" Nie !! \" To co ty robiłas szma****o zaje***na itp itd\" Wnioskuję po twoich idiotycznych odpowiedziach, że masz jakiś problem ze sobą... Bił Cię ktoś kiedyś? zdradzał? A może właśnie takie zachowanie jakie praktykujesz podoba się Twoim partnerom? Jak tak to ok - mi się nie podoba, mój facet też nie jest zbyt wylewny i oboje jesteśmy szczęśliwi. I jest coś takiego, że jak się w związku nie układa to się rozchodzi. Mi się układa i podoba to jak oboje podchodzimy do kwestii okazywania uczyć więc zachowaj swoje mądrości dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×