Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 400 dolcow

PO CO WAM WLASCIWIE FACET?

Polecane posty

Gość 400 dolcow

tERAZ SA TAKIE CZASY ZE KOBIETA MOZE sama zarabiac ladne pieniadze i nie musi ciagnac kasy od faceta, moze wezwac ekipe do malowania scian ,napraw domowych a nie zerowac na pomoicy swego ukochanego. Nie musi byc podwozona jak ksiezniczka na zakupy i lekarza tylko sama moz sobie kupic fajny samochod.O seks tez nie jest trudno.Nie chodzi mi o obskurne dyskoteki ale mile spotkania z kuluralnymi panami.Jak sie obracasz w inteligentnym srodowisku to latwo tam poznac fajnych gosci na seks. Nie musi czekac az laskawie facet zaproponuje jej wakacje ,sama moze jechac z kolezankami.jak jej smutno moze kupic sobie psa lub wypic winko ze znajomymi. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie po to, że to dość naturalna potrzeba... wiesz psychologia, potrzeby emocjonalne i takie tam... a sam seks z inteligentnymi panami to chyba jednak nie pokrywa wszystkich a tobie po co kobieta? No jeżeli tylko do seksu za 400 dolców to się nie dziwię, ża zadajesz takie pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
po to żeby mieć kogoś bliskiego...żeby mieć się do kogo przytulić...po to żeby nie być samotnym...no sorry ale koleżanki nie zastąpią kochającego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: ja bym chciała faceta, ale nie chciałabym z nim mieszkać! Niech on by sobie gdzieś tam mieszkał, a ja miałabym mieszkanie tylko dla siebie i wszystko po swojemu :D W sumie na codzień to niebardzo potrzebny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie zadaje
dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
ale przeciez mozna sie przytulic do kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
no ale to nie to samo jak przytulasz się do kochanej osoby a do kolegi...bezsensowne porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
a czym sie rozni kolega dobry od faceta ktory jest z toba na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
bo kolega to tylko kolega...i nie mówię tu o przelotnej znajomości z jakimś facetem tylko o poważnym związku....co innego być przytulanym przez kolegę a co innego przez osobę która cię kocha....boże ile ty masz lat że tego nie pojmujesz i nie widzisz różnicy? 12??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
ale z kolega sie nie klocisz a jak klocisz to konstruktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage argumenty z pierwszego postu to fakt, juz jestesmy samowystarczalne :) tylko ze prawdziwej milosci nie da sie zalatwic za zadne pieniadze.... kulturalni panowie beda i tak tylko do seksu (zreszta pewnie za pieniadze) a nawet najbardziej zakochana w sobie narcyza nie zapewni sobie wystarczajacej dawki uczuc wyzszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
ty chyba naprawdę masz 12 lat :O...przecież z chłopakiem czy mężem też się nie kłócisz...a jak dojdzie już do jakiejś sprzeczki to przecież się pogodzisz...z kolegą nigdy nie odczujesz takiej czułości jak z kochającą osobą.....a ile masz lat?..jesteś K czy M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
a jaka masz pewnosc ze ten ktory cie przytula to cie kocha szczerze? so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
bo to czuję...jeśli ktoś cię kocha to to czujesz,uwierz......teraz ty odpowiedz na moje powyższe pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakatee
ja jestem z mezczyzna nie z facetem!! Kocham go, nadaje mi sens, wiem ze bedzie jak go potrzebuje, wiem ze on mnie potzrebuje. Kocham go, chce jego dobra i on mojego. Czuje sie z nim bespieczna i szczesliwa. Spedzamy razem czas, gotujemy, zabawiamy sie w lozku, jezdzimy na wakacje. Bierzemy pod uwage wlasne potrzeby, uczymy sie wspolpracy i kompromisow i wybaczamy rzeczy ktorych nie wybaczylibysmy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
ok czujesz ze ktos cie kocha i masz pewnosc ze na 100% tak jest? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
malakatee a juz bez niego bys pewnie popadla w depresje i sama nie pojechala na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest potzrebny bo: -rano zawsze robi mi kawe :D - robi pranie (ja sporadycznie) - zmywa -nie pije alkoholu wiec zawsze moze sie mna zaopiekowac -cwiczy na silowni i trenuje judo wiec nie boje sie z nim wychodzic -jest inteligenty :D - uczymy sie razem bo razem studiujemy - mam wspanialy seks :D no a tak poza tym to go kocham i nie wyobrazam sobie siebie bez niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
400 dolców ty chyba naprawdę masz z 12 lat bo nie chcesz odpowiedzieć ile masz lat....jak spotkasz kiedyś kogoś kto cię szczerze pokocha to zrozumiesz o czym piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
elinnka to juz nawet fajna wypowiedz i bez niego bys sobie poradzila szczerze napisalas ,seks,do robienia kawy itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
mam wiecej lat od ciebie malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
no to napisz ile...przekonamy się czy jesteś starsza/szy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
wiecej wiecej ty zapewne 22 -25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
wstydzisz się powiedzieć czy co? :P...może jesteś starsza ale chyba nigdy nie byłaś kochana że nie widzisz różnicy między kolegą a kochającym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy pewnosc
przeciez to nie tabliczka mnozenia, wystarczy, jak widzę, ze facet zachowuje sie jak zakochany. Poza tym facet jest potrzebny ( biologia) jako ktos, kto stanowi podorę w wypadku posiadania dziecka. I wiekszosc kobiet woli uprawiac seks, jesli bazuje na uczuciu, inaczej nie maja satysfakcji. Do tego moze byc inteligenym i sympatycznym towarzystwem ( lacząc poprzednie cechy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
bylam nieraz kochana ale wlasciwie juz nie widze roznicy miedzy dobrym kolega a facetem przeciez z kolega tez moge pojsc do lozka i otrzymac troche czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 dolców a widzisz różnicę między uroczystą kolacją przy świecach w dobrej restauracji, kolacji wartej 400 dolców, z kolegą na poziomie, a zjedzeniem hamburgera w budce razem ze swoim facetem? Zastanów się zanim odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
ale tu nie chodzi tylko o seks...chodzi o sam fakt posiadania kogoś kto cię kocha i kogo kochasz ty...komu możesz ufać,kto jest z tobą na dobre i na złe...z kim możesz się bawić i nudzić...do kogo możesz się przytulać,spać,spacerować,podróżować..spędzać wieczory i dnie...po prostu BYĆ...a kolega to zawsze tylko kolega.....ja osobiście nie chciałabym być sama,nie mieć tej drugiej połowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×