Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość czasami i ja głupieję...
:D Bo gdy serce siedzi na tronie, rozum stoi za drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny poranek
..jest wszystko tak samo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna malutka
..Tak bardzo pragniesz o nim zapomnieć..a nie możesz,no coż współczuję, może jakies czary znasz..on pewnie nie chciałby zebyś o nim myslała skoro cierpisz....i nie masz sily... coś Ci powiem...Ty Go chyba kochasz...a to cudowne uczucie,,wiem o ty cos...Duzo sil Ci zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce...jesteś gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce zaczarowane..
..za każdy usmiech Twój.. jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce....
....Komentarz do pewnej piosenki...zgadnij jakiej?? Miłość zawsze wygrywa, jeśli to miłość porawdziwa.! Przegrywa tylko złudzenie..milości.. kto kocha ,ten o tym dobrze wie..serce wie zawsze,gdzie jest jego MIŁOŚĆ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce zaczarowane..
..nie możesz być smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda- miłość zawsze wygrywa... Tylko że ja Go nie kocham. I wiem to na pewno! Kocham- za dostojne to słowo, bym na tym etapie mogła je użyć odnośnie moich uczuć do Niego. Po drugie, to że czasem marzę, nie znaczy, ze nie patrzę realnie... Częsciej chodzę po ziemi niz bujam w obłokach... Zauroczona jestem i tyle... I chcę o nim zapomnieć-ale nie udaje mi się...I żadne czary nic w tej \"materii\" nie pomogą. A czy cierpię? Cierpieć "opłaca się " tylko z miłosci i dla miłości- a ja i On to nie jest miłość- przynajmniej na tym etapie. Nie cierpię zatem, tylko czasem jest mi smutno i dziwny żal ścisnie moje serce... Ale generalnie jestem pogodnego usposobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce zaczarowane..
..więc to była tylko bajka o milości...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydyka...
czas potrafi wszystko odczarować, ..pomoże też zdrowy rozsądek w nas samych..i cóż więcej...świadomośc uczuć i woli.. jest bardzo wazna... Dozgonnej pogody ducha Trzeba tylko zyczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydyko..
mowisz bardzo rozsądnie.. rozsądkowi nie po drodze z miłością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydyko..
.czy chcesz odejść z tej bajki-nie bajki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjuslaknijn
spadaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydyka...
...tak , to prawda,milość odchodzi, gdy wtargnie rozsądek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w sprawach uczuciowych musi byc rozsadek, bo można calkowicie stracić panowanie nad sobą i swoim życiem... Nawet w miłości trzeba zachować rozum. Są uczucia, które serce w pełni akceptuje, a rozum stoi na straży i je wypiera. Może kiedyś za to podziekuję memu rozsądkowi? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczne promyki serca
>>"...Bardziej aniżeli rozumem, myśl swoim sercem. Ono rozjaśnia umysł. W to,czego pragnie twoje serce włóż wszystkie swoje starania (...) Człowiecze serce-takie maleńkie... w nim jednak na świat przychodzi milość." P.Bosmans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko..
..gdzie jesteś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że serce czasem papla:) irracjonalnie, nielogicznie... Może mnie ono oszukuje? I to co ja przeczuwam, jest tylko ułudą? Może tak naprawdę nie ma miedzy nami żadnego uczucia-i nie mówię tu o miłości, ale o wzajemnym przyciaganiu, chęci bycia ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślisz
? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dnie serca..
..Myslę podobie, myslę,że na trudne sprawy nie mamy większego wpływu, ..no może nieznaczny..wiem jedno..życie daje nam ciagle lekcje, uczy wybierać, między dobrem ,zlem, to jest nam`potrzebne...może trzeba być wdziecznym za tego rodzaju doświadczenia..potęsknić tez czasem trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce odpowiada..
mowisz bardzo rozsądnie.. rozsądkowi nie po drodze z miłością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dnie serca..
No przecież nie kochalaś, więc, nie powinno mieć znaczenia, czy On kocha...czy nie...Prawdę zna TYLKO serce....moje serce... rozsądek,bywa tarczą dla serca i jego skarbu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu zgubiłam serce, teraz poszłam je szukać:) ,,Jesli w świecie uczuć wyrzekasz się czegoś, to zrastasz się z tym na zawsze//Kiedy coś zwalczasz,wiążesz się z tym na wieki....tak dlugo jak z tym walczysz....tak też dlugo dajesz temu moc\" A.de Mello Jak uciekasz, to cię goni... Ja nie chce uciekać, ucieczka od pewnych uczuć niewiele przyniesie. Uczucia mamy po to żeby się im poprzyglądać, nazwać je, a na końcu zaakceptowć. Trzeba czasem przystanąć, zobaczyć, gdzie się jest, dokąd się zmierza i dopiero wtedy można podejmować właściwe decyzje. Ja właśnie tak zamierzam zrobić:) I nie będę sie niepotrzebnie \'nakręcać\', bo to raczej mi nie pomaga- a wręcz przeciwnie... Miło było sobie tu popisać:) Ale czas skończyć z wizytami na kafe:) Bo one raczej mi nie pomagają- a wręcz przeciwnie... Niektórzy z Was to naprawde wartosciowi ludzie:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serca kto was zrozumie
..jedno- serce rozsądne ,a drugie-na temblaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krainy uczuć
>>z krainy czarów-wszyscy odchodzimy z Tobą..nie będziemy Cię gonić,nie bój się ,nie uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce....
..serduszko..chcesz już spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce kaprysne..
nie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×