Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość masażysta

masowanie to niezły biznes

Polecane posty

Gość masazysta
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmjklop
Pewnie, że fajny zawód, sama skończyłam fizykoterapie :) pracować u kogoś nie opłaca sie, własny gabinet to jest to :) zwieksza sie świadomość ludzi na masaże lecznicze i tego typu elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga911
MASAZYSTO mam pytanie: napisałes biznesplan juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
czesc-a TY masz już własny gabinet co kończyłas? studium czy studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga911
Masażysto ja własnie zaczełam studium. Chce tak jak ty otworzyc gabinet masazu, ale musze zaczac od biznesplanu wiec pytam czy ty masz juz?? JAk tak to czy mogłbys mi jakos pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
biznesplan potrzebny jest wtedy kiedy ubiegasz sie o dotacje z unii,mnie odstrasza czekanie na decyzje-dadzą czy nie?mam własne środki na rozruch interesu ale zastanawiam sie jeszcze nad tą dotacją -czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażystkka
Wiecie coja tez się przymierzam do otwarcia własnego gabinetu masazu.Ja sama kiedys chodziła się masowac i wiem jaka to ulga i przyjemnośc,a chocby robic tylko masaże relaksacyjne..juz nie moge sie doczekac gdy bede mogła zaoferować swym klientom swoje usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
aga wiem że to nie jest takie proste napisac biznesplan,mnie rozpoczęcie własnej działalnosci az tyle nie wyniesie bo mam własny lokal i druga sprawa ,jezeli by mi sie nie udało to wówczas trzeba zwrócic cała kase z odsetkami .........a tak jestem panem sytuacji chociaz nie ukrywam ze kasa była by mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
tak to jest super sprawa miec własny gabinet:) chociaz ciężko jest samemu zapracowac na jego utrzymanie ,ale kto nie próbuje to nie wie co traci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga911
no to jestes w lepszej sytuacji niz ja ja własnie musze napisac biznesplan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
masażystko a jakie masaże wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
aga nie martw sie damy rade :)razem poszukamy czegos ciekawego sprawdzałaś już w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
ja juz musze leciec wpadne jutro przed południem zapraszam do rozmowy-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa kobieta17534
czesc ja tez mam taki zamiar,fajnie że jest to forum to można sie wymienic doswiadczeniami,póki co ucze sie masowac i musze wam powiedziec ze bardzo mi sie to podoba i strasznie chce masowac -a zapomniałam dodac ze specjalizuje sie w masazu leczniczym a chce zrobic jeszcze kurs refleksoterapii co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa323
czesc wlasnie planuje isc na kierunek technik masazysta i mam pytanie trudne sa przedmioty na tymkierunku?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia888
krach i ogólnie teraz jest ciężko.proponuje dodatkowo wejść w jakies suplementy diety bo z samego masażu to dziś cieńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużniezielona
cześć ja kończe pierwszy rok technika masazu i jestem bardzo zadowolona ,pacjenci tez sie trafiają:)a jezeli chodzi o przedmioty to oczywiscie trzeba przysiąść i kuć ile sie da bo to dla własnego dobra -polecam ten zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehabilitantka
masażyści gdzie jestescie? wracajcie.....włśnie rozpoczęłam prace w tym zawodzie i jestem bardzo zadowolona :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavnus
Jestem kobietą masażystką. Do mnie przychodzą głównie dla tego, że mam mocną budowę ciała i dobrą rękę. Nie powiem że działam cuda bo to nie byłoby prawdą, ale z pasją pracuję i daje ludziom to czego można spodziewać się po masażu. Mam koleżanki, które niestety przez słabe warunki fizyczne nie radzą sobie dobrze, po prostu nie maja kondycji i pospolitej siły fizycznej. Odnaleźli się jedynie jako masażystki w gabinetach kosmetycznych i SPA na hydromasażu. Na dobrego masażystę składa się wiele czynników: wiedza z anatomii, techniki masażu, wskazania do m-żu, przeciwwskazania do niego, podejście psychologiczne itp. Nie chciałabym komukolwiek odbijać ochoty na naukę tego wspaniałego zawodu ale też podkreślić, że to ogromna odpowiedzialność. Wymaga dużo siły i wysiłku na co dzień i jest to ciężka harówa. Nie jest to zawód dla leniuszków, które tylko chcą dużo zarabiać bez szczególnego wysiłku. Owszem pieniądze ładne, ale i praca nie jest z łatwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłabizneswomen
witam:)ja od stycznia otwieram działalnosć gosp.będzie to gabinet masazu leczniczego,co ciekawe wcale nie jestem herod babą tylko szczupła kobietą za to siły mam wiecej niz niejeden facet,do czego zmierzam? otóż nie jeden pacjent dziwił sie że tak drobna kobieta tak dobrze masuje ,ludzie wracają do mnie i przysyłają znajomych i rodzine,sukces tkwi w tym że po pierwsze staram się skutecznie pomóc i nie spoglądajcie co chwile na zegarek,tylko poświęćcie tyle czasu ile maxymalnie mozecie dla tego pacjenta,ja zawsze dysponuję dla każdego godzinką-cena pomyślicie wysoka-nic bardziej mylnego-35 zł,małymi łyżkami też się można najeść,pacjenci są wierni jeżeli wykażemy sie profesjonalizmem,cierpliwością i troską o ich zdrowie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta-Do-Wynajęcia
Posiadam własny Salon Masażu i Rehabilitacji http://centrumrehabilitacji.firmy.net/ REHABILITACJA Masaż Leczniczy Masaż Relaksacyjny Masaż Klasyczny Masaż Ujędrniający Masaż Niemowląt Masaż Stóp,Dłoni Masaż Sportowy Serdecznie Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
wynocha z reklamami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inez: wcale nie trzeba mieć magistra. Ja skończyłam pół roczny kurs masażu klasycznego drugiego stopnia za 1700zeta i mam uprawnienia do otwarcia własnej praktyki. Inna rzecz ze wcale nie masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik masażysta
witam juz wkrótce nie bedzie mozna wykonywać masażu klasycznego jeżeli ktos nie bedzie miał uprawnień czyli technika masazysty-proponuje udać się nie na kurs tylko do dwuletniego studium zakończonego egzaminem państwowym-żaden kurs nie da wam takich kwalifikacji do uprawiania tego zawodu a już na pewno nikt Was nie zatrudni w przychodni czy w szpitalu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
Jest ponad60 technik masażu i wszystkie są lecznicze.Każdy czemu innemu służy. Otworzenie własnego gabinetu to nie jest problem. Problemem jest go utrzymać. Ja otworzyłem pierwszą tężnie solankową w pomieszczeniu, do tego gabinet masażu. Mam wspaniałych współpracowników. Wszystko zależy w jakim mieście. Najgorsze jest wynajęcie pomieszczenia.Ja za wynajęcie płacę 6000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kasia10
Narka..a w jakim mieście działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka53
www.atw-wiwetia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik masażysta
Witam to prawda ze nie problem otworzyć gabinet masażu leczniczego tylko problem go utrzymać,ja otrzymałam dotację z UP więc kwalifikacje musiałam miec do tego żeby móc masować-mówimy cały czas o masażu leczniczym,powiem Wam kochani tylko tyle -jeżeli ktoś lubi to co robi to robi to dobrze i na rynku na pewno się utrzyma:)pacjenci szybko się zorientują kto ma to coś w rękach i komu na nich zależy(nie na ich kasie!)warto więc sie szkolić żeby móc komuś pomóc -jak to powiedział mój wykładowca-MASAŻ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA LECZENIA-mając własny gabinet szybko się zorientujecie że pacjenci różnie reagują na Was-będą Wam się zwierzać(musicie być po trosze psychologami)czasem płakać a czasem zwyczajnie przyjdą tylko po to żeby móc się odprężyć przy relaksacyjnej muzyce ,w pachnącym zieloną herbatą gabinecie przy blasku świec -jeżeli Was interesuje taka forma leczenia to trzymam kciuki z całego serca-masażystą trzeba być z powołania-ja kocham to co robie -i dla mnie najpiękniejszą formą zapłaty jest to że komuś pomogę-często bywa tak że pacjent trafia do mnie po roku błądzenia po lekarzach i różniastych znachorach ,wszyscy rozkładają ręce bo nie wiadomo co mu jest-albo wiadomo a niedouczeni specjaliści nie umieją pomóc-pacjenci do mnie wracają -nawet ci którzy mieszkają 400 kilometrów ode mnie przyjeżdzają na zabieg codziennie przez 10 dni z kolei -więc myślę że odniosłam ogromny sukces-czego i Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×