Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnnnnna

Ile kosztuje wizyta u stomatologa w UK???

Polecane posty

Ja mieszkam w Szkocji nie pobieram żadnych zasiłków i wyleczyłam zęby za grosze w porównaniu za zrobienie zęba prywatnie w PL np piaskowanie w PL płaciłam prywatnie 180zł a byli tacy co chcieli 250 w Gdańsku a tu płacę 12 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIANATI
co wy to piszecie polacy ciagle narzekaja nie dosc ze za darmo to i tak im zle:p:! ja jestem w ciazy i tylko co dostalam poczta moja kochana karte nhs to pobieglam do najblizszego dentysty w miasteczku i pokazalam karte i umowila mnie za tydzien juz na darmowe leczenie..super!!:) a jesli nie mozecie znalezc dentysty nhs to moze zagooglujcie:p a nie piszecie i narzekacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie serio-czy wszyscy dentysci "za darmo" sa dobrzy?Bo mam zle doswiadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaS83
Ceny wizyt u stomatologów w UK są tak samo rozstrzelone jak ceny wizyt w Polsce. Ja mam jedno sprawdzone miejsce, gdzie ceny są przystępne, a lekarze naprawdę solidni.http://www.medyk.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memtes
Trzymajcie namiary na kogoś sprawdzonego - http://www.stomatologia-stencel.pl/ W Polsce oczywiście. Po prostu umawiajcie sobie wizyty przy kolejnym przyjeździe do kraju i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek1976
Ja bym się nie zdecydował w ogóle na leczenie na nhs. A prywatnie jest dla mnie za drogo trochę (choć to w sumie powód, żeby bardziej zadbać o zęby ;) ). Zawsze na kontrole i jakieś drobne (całe szczęście) leczenie przyjeżdżam do Polski, do warszawskiej kliniki Impladent. Polecam, o wiele lepsze ceny i wyższe umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanienkaNina
Zależy gdzie się mieszka. ja w polskim gabinecie w Redditch polmedics, zapłaciłam za usunięcie kamienia 50 funtów. Leczę u nich zęby, bywam na przeglądach zębów systematycznie i mam zniżki. Polecam kompetentny i pewny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×