Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Z czym podajecie kopytka ???

Polecane posty

kupilam kopytka w jakiejs promocji w sklepie(nie umiem robic, a wlasciwie nigdy nie próbowałam) i chcialabym je podac z jakims miesem w sosie pamietam ze jadlam kiedys takie kluski (pyzy) z czyms takim i bylo pyszne ;) z czym podajecie kopytka, czy same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sosem gulaszowym z podsmażoną cebulką z podsmażoną bułką tartą i na słodko z roztopionym masłem z dodatkiem cukru mniam,mniam....ale mi smaka narobiłaś:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jadlas typowe pyzy z miesem Co do opyte to najlepsze sa z sosem pieczarkowym. Pychaaaa Mesmerized- pozdrawiam rodzinne strony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulasz mięsny
jakię s mięsko sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopytka spelniaja ta sama funkcje, co ziemniaki, makaron, czy ryz, wiec moznesz jez uzyc w zastepstwie w/w z czymkolwiek :) ale najbardziej to kojaza mi sie z mieskiem w sosie, moze grzybowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdtet
z masełkiem cukrem i cynamonem... pycha do tegoi kompocik truskawkwy- smaki z dziecinstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to mało standardowe, ale ja uwielbiam kopytka z kurczakiem curry. Moja ulubiona wersja to poddusić na cebulce pokrojonego w grubą kostkę kurczaka oraz dowolne posiadane warzywa (cukinia, papryka, marchewka pokrojona w julienne). Mięso można wcześniej zamarynować w dużej ilości przyprawy curry w proszku, albo dodać proszek do podduszonych warzyw. Dodać sporo śmietany 18% (lub jogurtu jak ma być bardziej dietetycznie), poddusić chwilę do uzyskania odpowiedniej konsystencji (sos nie powinien być zbyt rzadki, żeby dobrze przytulał się do kopytek). Przyprawić solą, grubo mielonym pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość au mnie w domuuu
z boczkiem pokrojonym w kostke i podsmazonym na patelni-ja tez chce kopytka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest to całe IP
z boczkiem, lub cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba coś mylicie
kopytka to jedno a knedel to drugie jak można jeść kopytka na słodko, na słodko to leniwe z sera, kopytka ziemniaków na słodku :O a kopytka zrobić to prościzna i sto razy lepsze niż kupne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_a_w_i_d_
u mnie jada sie je z maslem roztopionym, cukrem i cynamonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj ojjoj
a ja jem z zasmazka zrobiona z masla i smienaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy je jak lubi, ja lubię z różnymi sosami, ale świetne są też ze śmietaną, tak jedzą moje dzieci, fakt śmietany nie słodzą, ale w szkole podają właśnie z masłem i cukrem i też im smakują. Bardzo lubię też z masłem i bułką tartą. Super są odsmażane. Kopytka są świetne z czym by ich nie jeść!!!!!! A jeżeli chodzi o to co do czego pasuje to już kwestia smaku, a nie tradycji. Kolega w pracy był zszokowany, gdy zobaczył jak jem ciasto drożdżowe (nie takie bardzo słodkie) z wędliną, a później powiedział, że jego syn je schabowe z dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwoas
A co powiecie na rosół z pączkiem :D Apropo kopytwk to ze skwarkami są pycha i z mlekiem do popicia:) Dobre są też odsmażane na chrupiąco :) Smacznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze skwareczkami kopytka plus bitki-rewelacja kopytka ze schabem duszonym w warzyach( por pomidor cebula biala lub czerwona papryka czerwona) no w ustach sie rozplywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na schab podalam w topiku: mam schab co z niego zrobic na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeet ;*
Dobre są z podsmażoną bułką tartą i cukrem mniam , a i do tego jeszcze masełko . Mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjbhedjvdbjvbdmn cvmdv md
kopytek się nie je z cukrem i roztopionym masłem(ziemniaki z mąką) kluski leniwe są do masła i cynamonu(ziemniaki z serem w składzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
też czytam i się zastanawiam nigdy nie widziałam aby ktoś jadł kopytka z cukrem:o:D żaba i ty znowu tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
no pewnie, można tak i tak więc ugotuj ziemniaki i polej je syropem truskawkowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do kopytek to ja ....
nie poleje niczego syropem truskawkowym, bo osobiscie nie lubie dan obiadowych na slodko. jeszcze w dodatku z jakims syropem truskawkowym, za pewne sztucznym :P ale nie bede od razu mowic ze nie mozna, tylko dlatego ze ja nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
a sama siebie lubisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do kopytek to ja ....
ba wrecz uwielbiam, dlatego jem tylko i wylacznie pysznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do kopytek to ja ....
.... a omijam badziewko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
no nie wiedziałam, że kopytka to bedziewko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×