Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubnie

Ślub i wesele. od A do Z . woj. świętokrzyskie

Polecane posty

Gość ślubnie

Zakładam wątek bo takiego nie ma jeszcze. Zapraszam wszystkich, którzy moga się podzielić swoimi złymi dobrymi opiniami na temat firm z branży ślubnej. Od A do Z tzn: - lokale - wizażystki, fryzjerki - fotografowie - kamerzyści - samochody - zaproszenia - atrakcje - deoracje - oprawa muzyczna ślubu - oprawa muzyczna wesela - ślub zagranicą - podróże poślubne - suknie, garnitury i dodatki - konsultanci ślubni - alkohol - torty i ciasta etc... Serdecznie zapraszam i od razu proszę o kulturalne zachowanie uczestników forum oraz o używanie jednego nicka a nie podszywanie się co chwilę za kogoś innego, wyzywanie i szykanowanie. Mamy sobie pomagać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokale- Panorama Ostrowiec Ś., smaczne jedzenie, ładna sala, ogólnie nie mam nic do zarzucenia, mogę w 100% polecić, fryzjerki - salon Marta, Ostrowiec Św. ul. Czysta - godne polecenia, fotografowie - Grzegorz Skiba http://grzegorzskiba.pl/, ogólnie ok, choć bez \"fajerwerków\" samochody- Czajka http://waszeudanewesele.pl/ zakładka limuzyny, super, świetne wrażenie, oprawa muzyczna ślubu - zespół Siostry Jeremiasza (a w zasadzie jego część - piękna opraa muzyczna) http://sjer.wizytowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałamuta
może wreszcie powstanie jakieś pomocne forum o weselu w świętokrzyskim, ale do rzeczy, poszukuję niezłego dj, jeśli ktoś ma namiary, będę wdzięczna za ich umieszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o nowych salach tzn. tych, które rozpoczeły działalność dopiero w tym sezonie w Kielcach i okolicy? Przede wszystkim poszukuje opinii dotyczących Leśnej Biesiady w Woli Kopcowej nad zalewem w Cedzynie. Proszę o każdą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super

Znakomity zespół na wesele z Ostrowca Świętokrzyskiego to zespół The Acords. Bogaty repertuar i świetna muzyka sprawiają, że z nimi nuda nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Acords

Zespół the Acords świetnie prowadzi  imprezę i ma doskonałe wyczucie w tym czego potrzebują goście aby impreza dalej dobrze się rozkręcała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

Z zespołem The Acords każda impreza się uda. na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Również polecam The Acords

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Zespół The Acords jest świetny. Grana przez nich muzyka zadowoli każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika

The Acords mają też świetne konkursy więc na pewno nie będzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Ja również mam miłe wspomnienia z tym zespołem. Polecam bo warto nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper Banasiak

The Acords, mega pozytywna energia, którą potrafią zarazić wszystkich na sali, ogromna pasja i wiele lat doświadczenia to gwarancja udanego wesela. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Olszek29

Zdecydowanie The Acords. Przy ich muzyce bawili się wszyscy, niezależnie od wieku! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×