Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

ale fajnych pod jakim względem??? wygląd? charakter? rozmiar penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewera
mój jest fajny, bardzo fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnych całościowo ike. wiadomo że jak się zacznie dzielić na kategorie to ten co jest fajny pod względem penisa, nie będzie fajny pod względem charakteru, albo odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ja znam! pierwszy z brzegu- specjalnie dla ciebie - KOMICZNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć - jeden prawie, że jest fajny. Ale to wyjątkowy wyjątek, mój kolega. To najbardziej sympatyczny i optymistyczny facet, jakiego znam. Bez kompleksów, dowcipny, do tańca i do różnańca, inteligentny, szanuje kobiety. Ale oczywiście już ma kobietę, więc zajęty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy z brzegu- specjalnie dla ciebie - KOMICZNE! Komiczne? Fajny...? eee... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam ale juz sie z kims związał niestety.. zerwał z dziewczyna z która był 5 lat dla innej ..przyjaznili sie mocno...eh teraz załuje ze nic nie zrobiłam ale i tak mozemy sie pokolegowac i teraz ja go moge jej odbic:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
mam siostrzenca Misia okolo 2 latka fajny jest i meski wiecej fajnych nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte a czy ja twierdzę inaczej??? pytanie jest czy znamy fajnych a nie czy znamy takich których retro uzna za fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to średnio na sto panów których zna kobieta przypada jakieś .. może półtora fajnego... więcej chyba nie. Straszne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- to zapłac ;) za darmo nic nie ma zresztą mamy chyba inne gusta.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak retro 98,5% odpadów genetycznych nie mówię że odpadów genetycznych , ale zwykłych niefajnych, z którymi się nie chce być, nie ma o czym pogadać, albo myślą o jednym tylko... albo .. i tak dalej.. az mi się nie chce pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wszystkim kobietom zrzucić się na badania genetyczne i sklonować ideał zachowując tylko te odpowiednie cechy no niech chociaż następne pokolenia frustratek maja lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×