Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

retro- muszę ci przyznać, że czasami w pisaniu głupot do kwadratu jesteś lepsza ode mnie Ike a groszki jakie były...? śmietankowe czy kakaowe...? retro- to miał być komplement!! więc z groszkami mi tu nie wyjeżdżaj- nie mówiąc juz o tym, że groszki byłyy by ostatnią rzeczą jakiej bym się spodziewała od faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- przerażasz mnie- jesteś jak przyschnięty, mocno osrany badyl, którego nie chce zapylić nawet najbardziej niedołężna pszczoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslenie kiedy pierwszy raz zamieszkałam z facetem- byłam w dziesiątym niebie- cieszyłam się nawet jak głupia robiąc mu obiadek czy wrzucając jego skarpetki do prania- po krótkim czasie przeszło mi to raz na zawsze i nigdy więcej nie wróciło- randkuj ze swoim jak najdłużej, uprawiajcie gorący sex jedzcie kolację połączoną ze śniadaniem - ale nie wprowadzaj się do niego!!! tak długo jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyszłabym chętnie, ale jeszcze mi się nie oświadczył." Myślenie... nie rób wstydu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - szczesliwy czlowiek jest tylko marząc. gdy spełnia marzenia, przestaje go to cieszyć tą sentencją żegnam sie na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - szczesliwy czlowiek jest tylko marząc. gdy spełnia marzenia, przestaje go to cieszyć tą sentencją żegnam sie na razie kwiatek i jeśli chodzi o twoją osobę na tym rzeczywiście poprzestań oddaj się marzeniom i żyj w błogiej nieświadomości- bo rzeczywistość zabija najsłabsze jednostki- nie zniósł byś ciężaru samo -świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie, Ikuś, odradzasz? Tylko że te kolacje ze sniadaniem chciałabym mieć codziennie... A prać, gotować itp. przecież i tak dla siebie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslenie twoje życie twoja sprawa kiedyś wspomnisz ikusiowe słowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, czyli i Ty myślisz, że to za wcześnie? Sama nie wiem. Bo w sumie jeśli ma byc rozczarowanie, to i tak będzie. A lepiej wcześniej niż później, nie? Zresztą, on jest zwolennikiem rodzin wieeelodzietnych, więc trzeba się spieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kwiatku, Ty to jesteś dopiero ryzykant. Pewnie myślisz, że sobie jaja robię... Żebys sie nie zdziwił \" niejedna sie tak do mnie przechwalala 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślenie, Ja nic nie myślę (w każdym razie nic mnie w tej chwili nie boli ;-) ), bo nie ma reguły. Tylko to wydawało mi się do Ciebie niepodobne. Ale podobno ciotka mojej koleżanki wyszła za mąż po 2 tygodniach znajomości ze swoim obecnym męzem (chyba jacyś hippisi byli ;-) ) i podobno są udanym małżeństwem (nie sprawdzałam i tylko cytuję, co mi mówiła ta koleżanka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - takiej jak ty to nawet kijem przez szmate za dopłatą nie trącę bardzo ładnie potwierdzasz nasze mniemanie o twojej wyjątkowo nieudanej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśko, no to super. :D Moja koleżanka spotykała się z facetem 7 lat. I się rozstali. Potem poznała innego i po paru miesiącach wzięli ślub. Swoją drogą, ktoś w jej brzuszku chyba sie przyczynił do podjęcia tej decyzji :P No, niepodobne to do mnie, ale chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślenie boli - nie słuchaj tej generalizującej frustratki ike. ona mysli ze jak sie komus cos przydarzylo to inny tez tak bedzie mial :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek masz racje- lepiej posłuchać zupełnie nieżyciowego ćwoka- który nam się objawił w twojej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×