Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość ja bym się chętnie napił
dla odmiany:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
pewnie że chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
poznałem kurde noblistę:) dziś się dowiedziałem:) ale jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original_junglist_1981
>jja bym się chętnie napił >original - blancika > ... ale ciiii nie tak głośno ;) Ktoś mi kiedyś powiedział ze jestem dziwny bo lubie "babskie" kawalki: http://pl.youtube.com/watch?v=YuPISZOM1Ws http://pl.youtube.com/watch?v=shzJY3msrnA A te dwa uwielbiam i moze kogos w koncu poznam zeby dzielic swa radosc nie tylko ze sluchania muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sumie nie mam kolezanek:( poswieciłam wszystkie znajomosci dla niego bo ciagle mu cos nie pasowało...Teraz jestem sama:( tez praca ,gotowanie,sprzatanie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym brakiem koleżanek to coś musi być... mojemu już ex też przeszkadzało, że gdzieś wychodziłam z koleżankami, a bardziej, to, że miałam wielu kolegów... kuźwa, jak sobie pomyślę, że może teraz jest gdzieś z tą lafiryndą to aż mnie ściska.., wnerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akroksa
Ja szcześliwa tylko że wraca na święta czyli narazie stęskniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
a ja mogę napisać:):?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocztylionka....dlatego trzeba miec swoje zycie....nawet przy facecie...to nie rani...Twoj lazi na piwo a Ty nie masz nikogo....ja tak tez mialam przy moim ex....ale teraz jest inaczej:)dlatego On dzis jest daleko a ja tu zWami...a jutro tez mnie nie bedzie bo ja mam impreze a on wyjezdza...i nikt nikomu nie ma za zle....bo tak sie nauczylismy...zaufanie czy jakos tak:)zyje bez stresu bo przy moim ex prawie sie nie wykonczylam...a teraz jest fajnie....w zyciu jest wiele fajnych rzeczy,ktore mozna robic samemu nawet bedac z kims.....chyba czas na drinka nr 3???4???pogubilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku wrzesnia wazyłam 67kg:) jem na sniadanie kawe,papierosa,kanapke z pieczywem chrupkim i twarozkiem z ziołami,papierosa,paierosa....Na obiad tylko odrobninke czyli jeden ziemniaczek,sałata a mieso odpuszczam albo nic kompletnie nie jem.Po godzinie 13 tej jem tylko marchewki,jabłka i sałate,ewentualnie chrupie pieczywo chrupkie wasa:) oszukuje poza tym zołądek woda mineralna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original_junglist_1981
27 lat za pasem i 0,35 bynajmniej nie za kołnierzem i wiecie co to już tak jest ze nawet nie mam z kim wyjść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
stokrotko:) - znam:) fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
ja mam z kim ale nie chce... to dopiero abstrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_śniegu
ja bym się chętnie napił - fajne... takie ...hm... nie abstrakcja... to zycie... Takie zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocztylionka.....nie dawaj sie....wiem co mowie.Ja tez widzialam tylko jego(EX)a potem mialam nic.Ateraz dbam o moje babskie wieczory(jutro kolejny)hehe....i jakos zyjemy...mam tez kolegow o ktorych on wie..ale ich nigdy nie pozna mimo ze to tylko koledzy.... piosenka dla Ciebie:nie wiem czy podpasuje Ci klimat ale to jedyny facet po chrsie isaacu ,ktory poprawia mi nastroj:)http://pl.youtube.com/watch?v=w3BH9hKNPoI&feature=user wredziocha,,,,,to ja od ndz tez tak bede....choc fajki mialam rzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
albo jak wolisz chichot życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×