Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczęśliwa ona

jest ktos z podkarpacia??

Polecane posty

Gość i jaaaaa
szczęśliwa ona ...niedaleko Przemyśla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
w sensie ,że wszyscy maja nas w dupie.cała reszta kraju sie rozwija-my niestey ciągle za murzynami.zobacz na nasze zarobki?popatrz na to co mozna zrobic w tym cholernym krosnie.cala dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie zgodzę się,zarobki to pewnie prawda,ale cała reszta to już od nas samych zależy....I też się rozwijamy-co również zależy tylko od nas samych.Pomysły trzeba mieć,twardą dupęi zdrowe nogi i wszystko się da:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no zarobki kiepskie na tle innych regionów, atrakcji turystycznych brak, wielkich miast brak, zabytków brak, inwestorów jak na lekarstwo... Ci z północy mówią że my to już Ukraina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
szcesiwa-po co ci Anglia? wystarczy wieksze miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukraina?Ale przyjeżdżają co sezon w NASZE góry,moczą dupale w naszych rzeczkach i śmigają w naszych sanatoriach-najlepszych zresztą w Polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
atrakcje są.gorzej z promocją.dokladnie mja nas za Ukrainę.lto nieprawda ,że brak atrakcji czy czegos do zobaczenia-bieszcady są piekniejsze od zakopoca.problem tkwu\i wtym że nie było czowieka ktory chialby wypromowąć nasz region.i dalej dalej jestesmy za murzynami.przykre?ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
byłąs.a ja wam powiem jedno.cieszyli sie debile ,że u nas bezrobocie spadloto teraz z racji tego krachu zobaczymy jak sie powiekszy.wszyscy gdzies powyjezdzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przecież nasze biedne Bieszczady są tak słabo zagospodarowane, że przyciągają głównie studenciaków z namiotami a oni kasy nie zostawiają zbyt wiele... Wiem o czym mówie - zdobyłam się na taki wypad raz w życiu :D pierwszy i ostatni, choć widoki piękne na połoninach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,teraz jest tam naprawdę nie ciekawie z pracą,zarobki wzrosły to fakt ale znależć dobrą pracę legalnie to moim zdaniem prawie cud[ale prawie robi wielką różnicę]:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
Nerurosa-bo brak takich sponsorow było jak w zakopcu.np.bo generalnie wszyscy maja nas w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam krosno
kupa moich znajoch wrocił i wraca.nie opłaca się już.po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tą Anglią to już przeginka, jak tak dalej pójdzie to Brytyjczycy zrobią czystkę etniczną... jest wiele innych ciekawych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze sie nie oplaca jesli ktos jedzie o tak dorobic bo funt spada a ja jak bym miala pojechac to na stale.jak nie angli to gdzie niby wazne zeby bylo duzo praxcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powiem Wam, że myślałam chwilę temu o zmianie pracy ale teraz konkurencja jest zbyt duża, ludzie powracali z zagranicy i biją się o etaty... lepszy wróbel w garści, za coś trzeba żyć a w sumie lubię swój zawód (czasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,powiedzmy że zmienimy miasto na większe,lepsze itp.,I co z tego że mamy o 2 tysiaki więcej,skoro musimy wydać też dużo więcej na życie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj z ta anglia!!!!!! przeciez juz wszyscy wracaja!!!!! nie oplaca sie wyjezdzac ,jest pelno pracy tu na miejscu nawet (na podkarpaciu) zatkei same pieniadze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×