Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piąte koło

alkochol to mój wróg

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAAAA i znowu się wpieprzam na własne życzenie a obiecałem sobie nigdy więcej wariatek a ta jest jeszcze większa niż poprzednia :( kurwa co jest ze mną nie tak że takie mi się trafiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tego moja była też mi doradzała \" znajdź sobie normalną dziewczynę a nie taką wariatkę jak ja \" a ja zamiast posłuchać dobrej rady wpieprzam się w coś czego będę żałował i wiem to na pewno że tak będzie kurwa mać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz więcej
myśleć głową, a nie wackiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę wackiem właśnie może mam spierdolony gust nie wiem o co biega :( ale Ona właśnie mnie kręci mimo tego że wiem że się na niej przejadę 😭AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to twój wróg
to lej go w mordę. Ja tak robię własnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z nią nie tak jest wariatką wiecznym dzieckiem nieprzewidywalna jak tsunami i tak samo piękna , manipulantka i cholera wie co jeszcze wiem o tym ale zmysłowa i ma to kobiece ciepło jest jak latarnia na skałach o które można się rozjebać w chwili nieuwagi jest jakaś niestandardowa i jedyna w swoim rodzaju , jest toksyczna w swoim zapachu ja to sie zawsze w coś wpierdolę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie kolo byloby za nudno .. wiec jest jak jest .. ciesz sie ze masz doczynienia z wriatka ..a nie psychopatka ..:d trzymaj sie piatka ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatką to wiem że jest mam nadzieje właśnie że nie psychopatka :( przy moim szczęściu to wszystko możliwe jak nie urok to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wychylony jestem wychylę się jeszcze trochę i się wypierdolę na 100 % 😭AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA niech mi ktoś zajebie tak profilaktycznie może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatka ..przestan pieprzyc smuty .. bo nawet jakby ktos ci wyjebal ..:P nadal bedziesz sie nad soba uzalał ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie użalam bo jest fajnie ale mam świadomość że się wpieprzam na własne życzenie świadomie na dodatek a miałem sobie tego już więcej nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wiesz ..widocznie lubisz takie pokrecone klimaty ..:D wiec w czym problemo widzisz ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tym że wiem że się przejadę na niej i to bardzo ale nie mogę się powstrzymać by przestać w to brnąć bo jest wyjątkowo oryginalnie jakaś jest niesamowicie kobieca i ciepła no nic przyjdzie zapić to po fakcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona...
Piatka nie marudz,wariatki sa najlepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ..piatalu ..? lepiej zalowac ze cos tam ....niz zalowac ze no ..:P wic ..przestan ..skoro jest tak niesmowita .. to zyj chwila ..zycie dopisze ci reszte ..:) nikt nie wie jak bedzie ..wiec ciesz sie chwila z wariatka ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo inaczej by s pisał jak byś już z jedną był i sobie obiecywał nigdy więcej wariatek ale co tam będzie co ma być jak zwykle masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj piatka..mialem Ci ja nie lepsze wariatki .. jedna przeszla sama siebie ..:O co nie znaczy ,ze usiade i bede biadolil ..jakie one sa zle ..:P zycie chlopie ..wiec wez sie w garsci i korzystaj ..i tyle mam dzis na ten temat ..:D trzymaj sie kolo {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest idealny ..jedych na marsa ..:P inne na wenus ..i swiat przestnie isniec ..:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×