Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

a to jestes zdecydowana ze chcesz sama szyc czy po prostu nie widzialas nic dla siebie i postanowilas uszyc? moze jak pochodzisz to znajdziesz ta "najpiekniejsza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała mieć juz wybraną i cieszyć się tym, że nie musze sie martwic juz o suknię. Wtedy można dobierać dodatki i wybierać garnitur dla mojego Ł. itp itd Kurcze, tak bym juz chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostajemy przy tych ze slubu cywilnego, juz nie chce innych, te mi sie podobaja, moj K nazywa je "tulejki" ;) jest mechanikem i cos mu je przypominaja wklejaj szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. byłam w salonie 200km od domu, bo tam szyły sukienki dwie bratowe mojego Ł. i obie miały cudowne kiecki i bardzo tanie, bo za suknię ze WSZYSTKIMI dodatkami jedna zapłaciła 1.600 zł, a druga 1.500 zł, tak więc dużo taniej niż tu w Warszawie... Pojechałam tam więc z nimi w weekend 9-10 stycznia i miałam już tam wybrać suknię, wpłacić zaliczkę i żeby zacvzęły mi szyć, ale ta babeczka powiedziała, że to za wczesnie... Że najlepiej na początku marca przyjechać, albo pod koniec lutego. Bo tak to suknia będzie leżała trzy miesiące i nie będzie ładnie wyglądała, takie tam bzdety. Ale ja chciałabym juz mieć chociaz prototyp, wizję. Niby wiem, co chcę, ale dopóki nie przymierze, to tak naprawde moja wizja ma się niajk do sukni. Marzy mi sie, żeby to była TA JEDYNA i JUŻ!!! Że spojrze na nia i powiem, to jest ta suknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bielak.krakow.pl/obraczki_slubne/kolekcje/fantazja/ kolekcja FANTAZJA, te pierwsze. Tylko tak, byłyby z białego złota i ten napis byłby prawie niewidoczny. Na jednej obrącZce napisane by było "co Bóg złaczył", a na drugiej "człowiek niech nie rozdziela", tylko w tamtym języku. Takie to fantazyjne, ale inne i tak siedzielismy wczoraj i debatowaliśmy.... Niegłupi pomysł, ale sama nie wiem. Wewnatyrz tez byłby grawer, tylko z naszymi imionami i datą slubu. Wiem, że zostane skrytykowana za te obrączki, ale naprawde mi sie podobają.Tzn. nie o takich marzyłam, ale Ł. się podobaja, mi w sumie tez, więc czemu nie. ale to jeszcze nie jest ostateczny wybór i wszystko wyjdzie w praniu. Prosze o opinie, tylko szczerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i ja nie moge sie na nic zdecydowac nie mam tez wlasciwie zadnej juz koncepcji co do sukni;/ bylam w 2 salonach ale w tym co mi pozwolono zrobic foto nie bylo fajnych sukien a tam gdzie byly fajne, nie:( zero koncepcji co do obrączek i WOGULE WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobala jedna w poblizu ale planowalam przerobki, zamiast koronki tiul i takie inne... sukie 2300 kazda przerobka koszt, a jak pozniej z moim K rozmawialam a on do mnie: a jestes pewna ze taka chcesz ta suknie? bo ja niewiem jak ona bedzie wygladala po tych przerobkach... i zonk! pozniej gadalam z facetka i ta suknie odsylaja dalej a ona jest lacznikem moim i krawcowej, sorry ale wiem jak to jest jak nawet idziesz do fryzjera, mowisz : chce tak i tak, a fryzjerka inaczej cie zrozumie i wychodzisz wsciekla przestraszylam sie i raczej szukam dalej, takiej ktora mi od razu wpadnie w oko bez przerobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa czy te napisy sa na obraczkach czy to jakies tlo??? w ogole moj brat i bratowa maja takie, i powiem szczerze ze nie chcielismy ich nasladowac i tylko dlatego takich nie mamy, bo sa zajebiste! oni maja najszersze tj chyba 9 mm i wygladaja extra! ale zadnych napisow na zewnatrzn nie maja... to tlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi ta z daleka szyła by suknie według mojego projektu, ale kuźwa, póki nie przymierze, to nie będę wiedziała, co mi się tak naprawdę podoba, a co nie. W czym wyglądam dobrze, a co mi nie pasuje.... Na razie jestem przerażona.... Nie weim, jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz spanielka, mi sie wydaje, że to taki delikatny grawer, ale ręki nie dam sobie uciąć... Podobają mi sie obrączki takie 'zadymione', nie wiem, czy wiecsz o co mi chodzi, ale takie jakby za mgłą, własnie cos takiego jak te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez balam sie ze strasznie to bedzie wygladalo, nie lubie zlota, mam tylko srebro i w ogole, najpierw chcialam biale zloto ale teraz nie zaluje, dlugo chodzilismy i naprawde uwazam ze wybralismy dobrze, trzeba pamietac ze jak masz zloto gladkie i np. za jakis czas chcesz je oddac do "renowacji" to oni robia to w ten sposob ze odejmuja z obraczki zlota, weic po kilku-kilkunastu latach masz ciensza obraczke, bo zawsze sie porysuje, a zreszta nawet te gladkie matowieja i sie juz tak nie blyszcza jesli masz obraczke matowa, w czasie renowacji oni nakladaja ten mat na obraczke czyli grubosc sie nie zmniejsza nawet po xxx latach ale po roku mat jest coraz delikatniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak klikasz w link tych obrączek, to musisz kliknąc na te pierwsze z kolekcji, takie z "elfickimi" napisami, to nie są te, które pokazują się po otwarciu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem no wlasnie je ogladam i mowie ci ze sa zajebiste i super na palcu wygladaja bo moj bracieszek ma takie tylko bez elfickich napisow mi sie strasznieeee podobaja tylko zastanowilabym sie nad tym czy po pol roku noszenia te elfickie napisy nie beda zle wygladaly po wytarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się nad tym zastanawialismy. Ale będziemy je najwyżej raz w roku oddawać do renowacji i juz. To jeszcze nie jest powiedziane, ze to będą te obrączki, po prostu nam sie podobają, są inne i jak dla nas, maja coś w sobie, sama niew iem, co. Cieszę się, że Ci się podobaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D i od razu Środo przybij piątkę bo... bo wczoraj gadałam z Bielakiem z Krakowa w sprawie naszych obrączek...... :D:D:D My na jego obrączki zdecydowaliśmy sie już przed wakacjami, dokładnie w maju jak byliśmy w Gdansku w galerii która prowadzi sprzedaz jego obrączek. Z tym że wybieramy się do Krakowa, tam robimy początek a odbierać mamy już tu w Gdansku u pani Kasi :D Ja mialam wizję innych obrączek ale jak moj M. zobaczył te z odciskiem palca... powiedzial ze nie chce słyszeć o innych - te go zauroczyły, a jak facet mówi że go zauroczyły obrączki - to sie nie mozna sprzeciwiac:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he Broneczka to piątka w takim razie 🖐️ Nieźle, myslałam, ze jestesmy jacyś dziwni, że chcemy takie cos, a tu prosze, nie jesteśmy sami... No nam się podobaja z tymi elfickimi napisami, ale te z odciskiem palce tez zwróciły nasza uwagę, Ł. bardziej, bo ja jestem raczej za tymi z odciskami palca... Broneczka, drogie on ma obrączki? Tak mniej więcej, my chcemy dosyć szerokie, bo ok.6mm lub nawet 7 mm. Tak orientaqcyjnie jakie ma ceny. Jak nie chcesz piasać tu, to dawaj na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło !!!! :) a Spanielce dziękuje za wyrazy sympatii :) od razu chce sie pisac co tez poczyniłam przed chwilka ;) dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam, dzieki i juz odpisałam. Teraz biore się za robotę, potem na fajeczka i przerwę, a potem jeszcze tu wrócę do Was, chyba, że nie chcecie, co by mnie nie zdziwiło ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć wróć bo będzie cicho bez Ciebie :P ja znalazłam super program do planowania na stornie Ikea, ściągnęłam i wczoraj sie bawiliśmy z M. i już mamy pomysł jak przerobimy mieszkanko po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo rety!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 broneczka czy Ty chcesz mnie wykonczyc???!!! zaczelam ogladac torty jedzac sliwki suszone zagryzane nutella! udusilabym sie! ja pierdziele! gdzie takie torty robia?! nie powiem ktore ale niektore mi sie podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×