Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Aga, wystarczy, że włosy będą spiete z tyłu dosyc wysoko, moja bratowa tak miała i welon miała podpiety z tyłu, u dołu, tak że widać było jaki ma pi.ekny kok zropbiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broenczko, w mojej sukni są guziczki tez-ale akurat w bolerku, kokardaka wogole podoba mi sie ale ja w swojej nie chcialabym miec,bo wydaje mi sie,ze ugrzecznia suknie:)Jesli wiesz co mam na mysli..a do moich różków nie pasuje zbyt grzeczna kokardka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczkoT, ja na bank będe bez welonu i rękawiczek, a co do kapelusza, to sie okaże. Troche boje sie, że to będzie cos innego... Ale najpierw musze znaleźć suknię, a potem będę martwić się o resztę. Chociaz moje dodatki, to bielizna i buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie chcialam miec za wysoko upietego koka:(Kurcze..musze myslec dalej:)Ale zrezygnowac z welonu:(Ale w moich stronach rzuca sie tylko weolnem...wiec mialabym problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczka ja też poproszę jeszcze niewiem co do bukietu i też nie wiem czym będe rzucać, kurczę.... chciałabym mieć już swoją sukienkę dziewczyny a co ubieracie na poprawiny???? ja myslałam nad jakąś sukienka skromna na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w nosie co będą gadać inni, tradycja tradycją, ale to jest mój slubi moje wesele... :P lisafrank, Będę rzucać bukietem świadkowej. Będzie miała mniejszy i skromniejszy niz ja, będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam poprawin :( Na drugi dzień jedziemy na sesje w plenerze, a potem troche z moimi goścmi u mojej mamy w domu, a potem trzchę z Ł. goścmi u niego w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też nie mamy poprawin, też myśle w niedziele sesje w plenerze zrobić, mam tylko nadzieje ze słonko będzie świecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sesje będziemy mieć juz od około 12.00, bo w boże ciało po południu z reguły pada deszcz, więc będziemy musieli sie uwinąć jak najszybciej, chociaz jakby tak zdjęcia w deszczu, byłoby to całkiem niegłupie, ale lepiej niech nie pada, bo wszystkie wtedy bedą w deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki - wszelkie zdania na wage zlota - zbieram do kupy i wyciagne wniosek ;) hehe zdecyduje wiekszosc skoro sama nie moge jak w Rzymie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczka dziekuje za pochwale sukni lisafrank - piekna!!! robie spaghetii dla mojego lubego ale czytalam wszystko! nie palcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, narobiłas mi smaka na spaghetti, w sobote zrobie, bo rodzice wyjeżdżaja na weekend, to będę mogła porządzić się w kuchni, bo tak to sie nie pcham... Ale ślinka mi poleciała. Spanielko, ja rzuce, obiecuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, ale Wy się rozpisałyście!! No masakra, musiałam wszystko nadrobić:) Lisa - bardzo ładna suknia :) Podoba mi sie :) Jesli o mnie chodzi to nie chcę ani welonu ani diademu. Myslalam o jakimś kwiatku we włosy:) Bo ja mam kręcone natruralne loki, więc sobie jakoś ładnie je podkręcę, kwiatek wsadzę i będzie ok :) Tak myślę :) Ja też palę:) Próbowałam rzucić i nawet mi się udało. Ale moim największym problemem jest to, że ja LUBIĘ palić:) I normalnie cięzko strasznie mi to rzucić. Ale bym zjadła spagetti. Ale narazie od dwóch dni chodzą za ną frytki, ale tak mi się nie chce robić.. mówię Wam... leń ze mnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogólnie to mam ochotę na zrobienie czegoś szalonego, no nie wiem co to, ale coś tak za mną łazi, że mówię Wam :D a że ze mnie głupol jest to wszytsko jets możliwe:D:D a ten horoskop co mówi o baranach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia, ja ostatnio szalonego co zrobiłam, to wjechanie w brame, o czym Wam pisałam kiedys tam... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Z tym paleniem, to moja koleznka mówi to samo, rzuciłabym, ale ja lubie palić! No i weź tu przy takiej rzuć... ale po slubie rzuce. Jak zaczne sobie to coraz częściej powtarzać, to w końcu uwierzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! co do spagheti to moj luby byl zachwycony ;) bo zrobilam sos bolognese z miesem mielonym i pieczarkami i cebulka, wzielam takie glebokie miseczki, na sam dol sos i cala miseczke obsmarowalam sosem, pozniej wlozylam makaron, na wierzch mnostwo sosu (dla niego bo ja nie przepadam za miesem) pogrzebalam ;) lyzka aby splynal troche i posypalam to mnostwo startego sera, odrobinke przyprawki na ser i do mikrofalki, sos makaron sie zagrzal, ser sie roztopil i jadl az mu sie uszy trzesly! nie pozwolil mi nawet reszty wyrzucic, poznym wieczorem dojadl wszystko ;):) mam jeszcze przepis prosciutki ale smaczny na gyrosa i makaron, moj braciszek ostatnio robil to rodzicom swojej dziewczyny ;) co tam u was dziewczyny? ja mam jechac po suknie ale jakos odwlekam to :( a moze ktoras z was byla w agnes...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poprawin, to my bedziemy mieli w tym samym miejscu co wesele, z kapela tez ta sama co na wesele, dodatkowo planujemy aczkolwiek tylko na razie planujemy zeby na dworze zrobic dodatkowo grilla i beczki z piwem ktore juz beda na weselu, ci panstwo dysponuja takim juz...eee... jak to powiedziec takim juz naprawde profesjonalnym, duzym grillem i mozemy to zrbic ale miesko w naszym zakresie i tak sie zastanawialismy ile to bedzie kosztowalo...? zdecydowalismy sie raczej na takie tradycyjne wesele juz na samym poczatku i staramy sie tego trzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka 🖐️ Ja jak zwykle jestem obecna, bo nudno w pracy itak po cichu liczyłam, ze ktos się zjawi... Tym spaghetti, to naprawde narobiłas mi smaka. W sobotę zrobie, takie pyszne i tak duzo, że będę je jadła przez trzy dni... :) Zazdroszczę Wam, które macie juz wybraną suknię, ja chyba pojeżdżę trochę po salonach, popatrzę , pooglądam, może cos się trafi, bo nie bardzo usmiecha mi sie czekac do początku marca, żeby wybrać suknię i żeby zaczęli ja wtedy szyć. Chciałabym cos poprzymierzać, itp itd W sobotę wezmę chyba ze trzy dziewczyny i pojedziemy w miasto. Z aparatem fotograficznym, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka 🖐️ Ja jak zwykle jestem obecna, bo nudno w pracy itak po cichu liczyłam, ze ktos się zjawi... Tym spaghetti, to naprawde narobiłas mi smaka. W sobotę zrobie, takie pyszne i tak duzo, że będę je jadła przez trzy dni... :) Zazdroszczę Wam, które macie juz wybraną suknię, ja chyba pojeżdżę trochę po salonach, popatrzę , pooglądam, może cos się trafi, bo nie bardzo usmiecha mi sie czekac do początku marca, żeby wybrać suknię i żeby zaczęli ja wtedy szyć. Chciałabym cos poprzymierzać, itp itd W sobotę wezmę chyba ze trzy dziewczyny i pojedziemy w miasto. Z aparatem fotograficznym, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo wiesz ja ostatnio bylam w salonie z mama, i chcialam zrobic zdjecia zeby moj luby zobaczyl. Nie wolno! nie mozna itp. itd. ale pytam sie czeemeu? bo nie wolno! moze pani zrobic zdjecia po zakupie sukienki... wiesz jak sie wkurzylam! po zakupie to juz bez roznicy czy zrobie zdjec ia czy nie! mi sa potrzebne po to zeby obejrzec je i wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zamierzam jechac do agnes do bydgoszczy! taka jedna mi sie strasznie podoba na zdjeciu, zadzonie dzis zapytam o nia o cene i czy moge ewentualnie zrobic zdjecia jesli bym sie za pierwszym spotkaniem nie zdecydowala... rozumiem ze sie denerwujesz, ja tez juz bym chciala znalezc ta najpiekniejsza i ja miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy pewnie od salonu. Nie pozwalją pewnie dlatego, że boją sie, że pójdziesz z tymi zdjęciami do innego salonu i taniej ci uszyja taka sama kieckę, bez sensu... Ja będę sie pytać, jak nie pozwolą to trudno. Ale wierze, że w którymś salonie z kolei nie będzie z tym problemu. Bardzo chciałabym mieć zdjęcia z przymierzania sukni. Zawsze to jakas pamiątka... Wczoraj oglądaliśmy z Ł. obrączki w internecie i jak tylko znajdę tę stronę, na której były obrączki, które nam sie podobały, to od razu wkleje link. a wy juz macie koncepcje obrączek? Czy zostajecie przy tych ze ślubu cywilnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×