Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

hm nie wiem Aga co to,w kazdym razie ja stosuje Vichy w kulce,zielone,moze troche kosztuje ok24zl,ale jest naprawde dobre.nie zostawia plam. pisze sie na foty Sroda ;);) ja tez co chwila mam bole,wiec czekam na ten ciezki dzien,oby nastapil dzis lub jutro,a nie pozniej,bo majowka bedzie ciezka.. my mamy na obraczkach wygrawerowane imiona zdrobniale nasze,tzn na mojej jego,na jego moje. plus data naszego slubu.bo Moj tez moze potem zapominac ;);) wyszlo ladnie,ale czuje,ze bedzie sie scierac z czasem,trzeba bedzie odnawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na obrączkach mamy NA Łosia: Magda Łukasz 10.06.2009 Na mojej: Łukasz Magda 10.06.2009 Dwa imoniona, jakoś tak nam się bardziej podobało, niż tylko jedno imię, z resztą wszyscy, no prawie wszyscy mają jedno imię, a my wzieliśmy sobie NASZE imiona!!! Jak nas facet pytal o grawer, to myslelismy o ksywkach, ale to nie był zbyt mądry pomysł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęsice na majówke będę bez @, ale kuźwa tak mi się w tym miesiącu przesunął, że4 w dzień ślubu będzie na 100 %, więc przy nastepnym @, biorę opakowanie tabsów, dwa pod rząd i @ się nie pojawi przez najbliższe dwa miesiące prawie... Musiałam coś wykombinować, bo w dniu slubu by był i byłaby masakra.... Chyba bym się zapłakała.... A tak przynajmniej to będzie z głowy. ale zobaczcie jaka to jest złośliwość losu, co? Misiąc ma 30 dni, a ja dostałabym @ w dniu slub, dzień przed, albo dwa dni przed, jest taka rozbieżnośc, alenie, Środa musi mieć przchlapane, ale jakos sobie to obmysliłam i jest git, tzn mam nadzieję, że będzie git... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie musze sobie wszystko obliczyc bo kurcze czasem mi sie przesunie dzien dwa.. a jesli teraz dostane w tym tyg to na wesele moze wlasnie trafic lub po-przypuszczam ze bede w stresie wiec okres zaczeka na wyluzowanie po weselu.ja tak mam.ale tez jest szansa ze trafie..glupio by bylo..bardzoo bede zdychac :(ale to juz i tak pol biedy,bede sie bala o biala kiecke..yyy my kobiety mamy przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od dzis dwa miesiace :):):):) mama mi narzeka ze powinnismy miec sesje w dzien slubu a nie odkladac na wtorek. a ja mysle ze i tak odlozymy,zeby sie nie stresowac dodatkowo. a Wy jak macie?? no bo bedzie maksymalnie wszystko na szybko..zamiast 2h u fotografa wole godzine sie zdrzemnac jak sie da w domu i wyluzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze będzie magdusiarose, trzymam za to kciuki, musi być dobrze... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam juz nie chodzi o to,zejakbym miala @ na wesele to bede bala sie plamy ...ale o to,ze bedzie mnie brzuch bolal.....no i,że o nocy poślubnej nie wspomnę;) Nasze obrączki odbieramy 5-tego maja:Djuz doczekac sie nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sesję mamy mieć w tygodniu po weselu ale dokladnie daty nie ustalalismy mialo byc ok wtorku po weselu ale ostatnio mysle zeby we wtorekk jechac w podroz poslubna.....to najwzyej sesje zrobimy po powrocie...bedzie chociaz slicznie opaleni:DJa mysle poszukac czegos na Last minute i wybrac sie poopalac i ogolnie poobijac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj no noc poslubna i tak bedzie jakby jej nie bylo ;);););) no bo co to za noc jak padniemy i po 3h wstaniemy? zadna..gorzej z moim pieknym kompletem ktory zamowilam bo nie bede mogla go zalozyc calosciowo ehh kicha.jedna wielka kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zjęć, to my w dniu ślubu mamy krótki plener z fotografem i kamerzystą, tak z godzinkę, no i w dniu slubu zdjęcia studyjne u innego fotografa, ale dzień po dniu ślubu tez mamy sejsę plenerową, tylko ta sesja będzie taka inna niz wszystkie , ponieważ będzie to tzw. "nowoczesny plener" Już się nie mogę doczekać, będziemy jeździć tramwajem, autobusem i metrem, kąpać się w stawach, chodzić po sklepach itp itd.... W dniu slubu robimy po to, żeby mieć pamiątkę dla rodziców, żeby nie krzyczeli, że żadnych ładnych zdjęć nie mamy, a dzień po slubie, robimy ot tak sobie, bo chcemy mieć cos takiego dla potomstwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no tak wiec macie taka opcje, widze ze bedziecie miec sily na sesje w weekend :):) my pewnie bedziemy dlugo jeszcze urzedowac z goscmi nim odjada. chyba napisze do tego salonu,moze mi jeszcze dzis odpisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie chcielismy sesji miec w dniu slubu-bo to zawsze dużo czasu schodzi-bylam dwukrotnie swiadkowa na weselu i wiem ile czasu stracilismy....:) O rany...ale mnie brzuch boli...chce do domku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mowisz Aga, wiec my tez nie chcemy :) a mama niech mowi co chce :) napisalam do salonu,nie moga mnie przyjac jak chce,bo potrzebuja wiecej czasu na przerobki sukni,wiec musialby byc poniedzialek w tygodniu slubu,ale wtedy bez fryzury,bo mojej fryzjerki nie ma na rano,jest na popoludnie,a nie pojde do innej nie ma sensu. wiec czekam co odpowiedza. ehh przynajmniej do tego czasu musimy miec buty dla Mojego,zeby nas zrownac do sukni. eh nie takie proste to ustalanie terminow. no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa no i suknia jest juz w salonie!!!!! :):) przynajmniej o to sie nie martwie ze nie zdaze ;);) tyle ze poczeka na mnie troche jeszcze,no ale fajnie,ze jest ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pospaliśmy trochę z T i ogólnie czuję się lepiej, dużo lepiej:P:):P:):P:) na obrączkach mamy wygrawerowane tradycyjnie nasze imiona i datę ślubu, w dniu ślubu mamy parę zdjęć z świadkami a w poniedziałek plener, totalne szaleństwo, bo będzie jazda konna, nasz motor,stare parowozy, jeziorko, chcemy mieć trochę szalone zdjęcia w studio nie będziemy mieć prawie wcale bo one są dla mnie trochę sztywne, a tak będzie wesoło a i Magdusiarose82 mama była u tej krawcowej i mówiła że była u niej jakaś klientka i też się kłóciły o suknię ślubną (nie wiem o co chodziło) także cieszę się że zrezygnowałam z niej i odda mi 200zł tyle ile wpłaciłam zaliczki ufff...... a ja jestem na etapie szukania zabaw na oczepiny i muszę pomyśleć na zdjęciem do naszej księgi gości a wogóle to pokazywałam wam ją??????? Środa chętnie obejrzę autko przed, w trakcie i po!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze masz zaliczke :):) widzisz,czasem tak to wychodzi... grunt,ze jestes spokojna i masz suknie juz :) my w studio bedziemy miec,ale takim a´la salonie kominkowym,bo fotograf ma takie pomieszczenie.wiec tam chcemy,bo sa eleganckie. musimy zaczac druk wierszykow na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które chcą, zdjęcia będą!!!!:D:D:D:D:D Tylko musze do tego usiąść i zrobić, a leń w domu totalny... :O :):):) Ale dam radę!!! słoneczkoT, super, że chociaż zaliczkę odzyskalaś. Dobrei to, a ta baba, to jakaś dziwna, bez kitu!!! Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Co do zdjęć plenrowych, my z początku chcieliśmy miweć tylko dzień po slubie, ale stwierdziliśmy, że krócicki plener zrobimy też w dniu slubu, ponieważ na drugi dzień tak zajebiście wyglądać nie będę, jak w dniu ślubu, także tego :classic_cool: No, a studyjne robimy tylko dlatego, że ten fotograf robi super zdjęcia studyjne i to spowodowało, że chcę je mieć i już!:):):) Łosiowi nie zależy, ale mi owszem, to jest jeden jedyny raz, kiedy bierzemy ślub i trzeba go uwiecznić tak, żeby tego potem nie żałować. własnie do mnie doatrło, że musze odezwać się do zespołu i spytac, czy będą poptrafili zagrać nam tą pierwszą piosenkę, którą chcemy, bo umawialiśmy się na inną, ale ta nam podoba się 1000000000 razy bardziej...., więc mam nadzieję, że będą umieli, a jak nie, to pierwsza piosenka będzie z płyty puszczona i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa przypomnialo mi sie cos z soboty :):):) otoz, przy odbiorze obraczek Moj wpadl na mysl,ze nasze obraczki mozna idealnie wlozyc jedna w druga!!! szok nie?? idealnie pasuja :):) wiec stwierdzil ze cos w tym musi byc :) drugi znak mielismy nieco pozniej, w Biedronce robiac zakupy. otoz stojac przy kasie ni stad ni zowad jakis typ w sklepie dochodzac do kasy zaspiewal wers ´zabiore cie wlasnie tam´ !! a to wybrana nasza piosenka :):):) ja wiem,ze to gupsie wierzyc we znaki,ale kurcze takie mile te elementy sa ze az milo i sie chce wierzyc ze to jakies znaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Dzisiejszy dzień przejdzie do historii, ponieważ Środa zaspała do pracy ;) Tzn. zaspałam, ale wyrobiłam się ze wsztystkim w 25 minut i zdążyłam na odjzad podwózki ;) Ale takie dzisiaj korki po drodze były, że dotarłam do pracy o godz. 7.55, pierwszy raz w życiu chyba... Ale jest git, bo zdążyłam otworzyć i jeszcze nikt nie stał pod drzwiami... :) słoneczkoT, ta piosenka to piosenka Mietka Szcześniaka \"Między nami nigdy nic nie było\" Jest cudowan, może nie do końca oddaje to co nas łaczy itp, ale bardzo, bardzo, bardzo, bardzo nam się podoba :) Jest na wrzucie chyba, więc możesz sobie zobaczyć, tj. odsłuchać ;););) Dobra, biorę się za robotę, bo mam jej troche. Miłego dnia laseczki! Z powazaniem Środa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, obrączki bardzo mi sie podobają, my mamy trochę podobne, tzn,. będziemy mieć. Tylko te zdjęcia sa trochę niewyraźne i nie wiem, czy one są z białego i żółtego złota,. czy tylko z żółtego? Ale ładne, jak odbierzemy swoje, to też Wam pokaże, bo jest się czym chwalic:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Magdusiarose-malo widze z tych zdjec:(Ale wyobrazam sobie,ze są sliczne:) Środo-ja rano wyrabiam sie w 35 minut-i musze w tym czasie zjesc i zrobic kanapki do pracy, ubrac sie i wyprowadzic psa...i zwykle zdarzam:)A jak nie zdarzam to najwyzej sniadania juz nie jem w domu:( A wogole wczoraj zrobilam 1-szy projekt zawieszek na wodke:)Dzis wydrukuje co prawda na innym papierze ale tak zebyt ylko sprawdzic czy tak juz ma zostac-jak dobrze pojdzie to moze jeszcze w czwartek mialabym pierwsze skonczone zawieszki:)I wtedy moge wyslac Wam zdjecia:)Wczoraj tez porobilam troche winietek-do 23:30 siedzialam...a rano dobudzic sie nie moglam..i chyba bredzilam cos jak M wstal:D 60 dni!!!ZOstalo...Broneckzo i Magdusiu Wam tez:) Nooo..teraz chwilke popracuje;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana 🖐️ kurde nie wiem co się dzieje z moim cyklem :( ostatnio mam tak że dwa pierwsze dni leje się ze mnie dosłownie, a potem już luz, niedługo moja ciotka będzie trwała 3 dni ... boje się że coś tam nie tak jest. cykle świrują strasznie raz krótkie raz długie, więc nawet nie wiem czy mam się szykować na @ w dniu ślubu czy nie.... poza tym mam zjebany humor, wczoraj moja przyjaciółka oznajmiła mi że jej facet się wyprowadził, mieli brać ślub 1 sierpnia, ma być u mnie świadkową :( kurde co się dzieje...??? a ja za daleko jestem nawet by ja przytulić, nie będę sie tu rozpisywała dlaczego co i jak ale powiem tak - nie jest tak że to jego wina, ich obojga raczej... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko,moj cykl tez szaleje...ale to nawet dobrze-bo teraz cofnal mi sie o 3 dni i w tym wypakdu na wesele prawdopodobnie juz skonczy mi sie:DNajgorsze...ze ostatnie dni przed weselem bede miec PMS + stres przedslubny = MEEEEEEEEGA NERWY:)I biada tym ktorzy wejda mi wtedy w droge;) My dzis idziemy do ksiedza odebrac M zaswiadczenie o odbytych zapowiedziach-i jak mniemam braku jakiegokolwiek (i kogokolwiek) sprzeciwu:D Jutro jade ustalac dekoracje kosciola-a dzis ma isc kolezanka do drugiej dekoratorki zebysmy jutro mialy porownanie:D No i chyba jutro wybiore sie do ksiedza zaniesc Mu to zaswiadczenie z parafii M:) A wogole to nie chce mi sie pracowac...mam lenia jak nie wiem co....;) KAWCIU-gdzie jestes, martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym zostalo nam- Broneczko i Magdusiurose Was tez sie to tyczy - 60dni, lub 8 tyg i 4 dni, lub 1 m-ac 4 tyg i 1 dzien:D Dziala na wyobraznie szczegolnie to ostatnie,co;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiem ze foty wyszly srednie bo kurcze lampa byla ;);) ale posle Wam dzis jakies lepsze,ale to zolte zloto,proste. Broneczko-przykro mi, ja mam podobnie u kolezanki-10lat razem,w Boze Narodzenie przyjela pierscionek,a slubu nie ustalaja,chyba go zostawi..ehh zycie.. to wlasnie sie nazywa przechodzony zwiazek.mi tez przykro :( maja byc na naszym weselu.. poza tym mam @ i prawie umieram, zaczynam obliczenia zeby zobaczyc jak wceluje z okresem w slub.. ale to dolujace,ze tak wychodzi.. fajnie Aga ze masz projekt,czekamy na efekt :) ja jeszcze nie myslalam, ale pewnie beda proste. dorabiamy jeszcze zawiadomienie na tablice ogloszen dla Mojego do pracy haha powiesi na sznureczku ;) poki co buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo jestem:)Szukam wlasnie na allegro ladnych (i tanich)wstazeczek do moich zawieszek:) Znalazlam nawet pare:) O rany ..i znow zajelam sie poszukiwaniami, wymyslaniem jak upiekszyc...zamiasta praca:D Ale to takie fajne uczucie samemu cos wykonac....i pomyslec,ze to wszystko Broneczko dzieki Tobie:)🌻 4 u:) A Wy co porabiacie?Środo, Magdusiurose? A co slychac u reszty:Spanielki, KWACI!!!, TEORI !!!! Jelsi zagladajcie to napiszcie co u Was w przygotowaniach do slubu sie dzieje (i nie tylko w tych sprawach:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pracuje, ale w ogole to padam z bolu i czekam az sie dzien skonczy... jak znajdziesz cos ladnego Aga to pokaz :) no ja bede tez z Moim nakladac nawieszki na alkohol,ale to bedzie frajda :):):) najlepsze jest to,ze nic z tego nie wypijemy :):):) ale przygotowywanie jest juz frajda :) no i czekamy do 20maja na komplet gosci.ciekawe ile bedzie.. jedna kolezanka rodzic ma wlasniew tym terminie..wiec nie wiem czy sie zdecyduja przyjechac..hm ciagle sie martwie,ze z kasa sie nie wyrobie..ale najwyzej Moj mi pozyczy lubjuz rodzice zaplaca za jakies ekstra dodatki..nie chcialam,ale widze ze moge sie nie zmiescic. generalnie wszystko zalezy od ilosci gosci-wiec czekam cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Wam jaki numer, przed chwilą napisala domnie babeczka z salonu sukien slubnych, że suknia jest już w Polsce, gotowa do pierwszej przymiarki i czeka na mnie w salonie :) SZOK!!!!!!! Najgorsze jest to, że nie mam ani butów kupionych do sukni, anui bielizny... MASAKRA!!! Napisałam to tej babce, czekam na odpowiedź, czy moge przyjśc po zakupie tych dwóch rzeczy, ciekawa jestem co napisze. Ale jestem podjarana, moja suknia niedługo będzie w mjej szafie!!!!!! Moja suknia!!! Ale zajebiście!!! Jeszcze tylko poprawki krawieckie i moja suknia będzie juz moja!!!!!! Ale się cieszę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×