Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Gość słoneczko T
hejka czerwcówki:)) ja mam ślub 13 czerwca. Narazie mamy załatwioną salę, kamerzystę,zespół,babkę, która upiecze nam placki i tort, dziś idę za suknią ślubną i fotografem. acha mamy tez załatwiony samochód. do księdza pójdziemy w weekend i także za obrączkami-będziemy mieć chyba dwukolorowe, bo mam pierścionek zaręczynowy z białego złota, w środku oczko z szafiru i obok tego małe diamenciki:)) ślicznuśki jest nie mam pomyłu na suknię:(( buziaczki kochane:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, kurcze ja auta nie moge znalezc, moze ktoras mi pomoze, jestesmy z kuj-pom, dokladnie brodnica, ale auto moze byc spoza doplacimy za dojazd ;( u ksiedza bylismy ale powiedzial ze to dopiero w przyszlym roku, bo jeszcze kalendarza nie ma, sala jest, orkiestra jest - choc jeszcze nic nie ustalone ;(, suknie tez zamierzam w przyszlym roku w bydgoszczy w agnes kupic, czy mi sie zdaje czy tylko ja tu sie tak z was guzdram z tym zalatwianiem... ;) pomozcie z tym autkiem jak mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladny ten jaguar, chcialabym zeby autko bylo mozliwie blisko bo nie mam czasu jezdzic za umowa na samochod... ;( a ty tez jestes z kuj-pom? a masz moze jakies jeszcze namiary? marzy mi sie jakis stary samochod ale takie to juz maja rezerwacje na 2010 ;( dziekuje i prosze jeszcze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala piekny samochodzik Broneczka25 ale niestety on jest z woj.dolnoslaskiego.... jeja... i jak tu umowe podpisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka... :(:(:( przeraziłaś mnie cenę sukni ślubnej z salony Madonna :(:(:(:(:( bardzo mi się podobają te suknie, ale ... one są naprawdę koszmarnie drogie z tego wychodzi :( a chciałam się z suknią i doatkami w 3000 zł zmieścić :( P.S. podpisaliśmy dzisiaj umowę z firmą dekorującą nam salę i wybraliśmy obrączki, pani w salonie nam powiedziała, że na razie złoto ma tendencję rosnącą, z miesiąca na miesiąc jak na razie drożeje, więc w sumie dobrze, że się zdecydowaliśmy już teraz, tym bardziej, że ta firma ma dużo zamówień i chyba na przełomie listopada/grudnia obrączki będą gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki moze macie namiary na AUTKA do slubu!!!! HELP! a jak to u was z sukniami, firmowe salony czy szyja krawcowe? ja sie zastanawiam bo ogolnie kroj sukien z salonu z Bydgoszczy mi sie podoba, firmowego, no i sama sukienka pewnie mnie wyjdzie troche... ;) a moze znacie ceny Agnes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryska
Uwazacie ze zaproszenia zamawiane przez internet sa równie dobre? czy ktos juz tak robił i moze polecic firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam się ugadać w sprawie sukni i krawcowa dała mi kilka katalogów ale w sumie żadna mi się nie podobała;(( i niewiem jaką sukienkę bedę mieć będę szyła z oddaniem mnie to wyniesie jakieś 850 zł, a samochód za free bo to jest mojego Tomka kumpel, jedziemy starą warszawą-czerwoną-jest poprostu przepieknie odremontowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london girl
Witajcie dziewczyny,czesc nellla jesli chodzi o obraczki to bedziemy kupiowac w polsce,pierscionek zareczynowy takze zostal kupiony w polsce.Ja z moim narzeczonym mamy troszke inne gusty co do obraczek slubnych,mi sie bardzo podobaja z bialego zlota a jak jemu rowniez sie podoba biale zlota tak co do obraczek mowi ze chce miec przynajmniej mieszane bo mowi ze obraczka ma wygladac na obraczke czyli jak najbardzie standardowa.Jesli chodzi o samochod to juz gdzies wczesniej wkleilam linka http://www.autoslub.pl/ bedziemy jechac LANCIA THESIS,jest w galerii.Nie jest to jakis wyszukany samochod poniewaz nie mielismy jakiejs wygurowanej fantazji,ten jest w miare tani i jak dla nas ładny,jesli chodzi o dekoracje samochodu tez sa bardzo ladne.Zastanawiamy sie jeszcze wciaz nad dekoratorka na sale,wlasciciel lokalu ktory wynajmujemy mowi ze w sumie dekoracja zawsze przechodzi z wesela na wesele chyba ze ktos ma jakies inne upodobania,ale ja mysle ze jakby byla ladna to po co placic dekoratorce ale skad to mamy wiedziec....sala jest ladna i odnowiona wiec nie potrzba za duzo udziwnien bo moze popsu wizerunek ladnej sali ,moze sie tylko zdecydujemy na udekorowanie stolow,np kwiatmi,co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london-girl1
zaczernilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london-girl1
ktora z was mi podpowie jak sie zaczernic bo juz chyba usypiam i nie widze nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Zaglądałam tu rzadko, bo na początku nic sie nie działo, teraz to co innego. Zazdroszczę Wam, że juz tyle macie spraw załatwionych. My dzisiaj mielismy spotkać się z fotografem, żeby omówić szczegóły, podpisać umowę, wpłacić zaliczke, niestety nie damy rady i znów się przeciągnie. Ja bym chciała mieć już wszystko załatwione. Mam jeszcze pytanie. Ślub możemy wziąć o 16.00 albo o 19.00, którą godzinę lepiej wybrać? Jest to dla nas straszny problem, nie możemy się zdecydować, a już w przyszłym tygodniu trzeba będzie podac księdzu godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!! ja wychodze za maz 6 czerwca. mam sale fotografa, kamerzyste, orkiestre no i ksiedza. biore ślub o 17 a co do pytania czy lepiej o 16 czy 19 to doradzam 16, bo zanim wyjdziecie z kosciola to bedzie 17 dojedziecie i obiad zacznie sie o 18. ja natomiast nie wiem czy nie zmienic orkiestry na DJ!!!! dziewczyny piszcie czy macie orkiestre czy DJ?????? i co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orkiestre ale tez mnie zaczyna kusic na dj!!! niewiem co robic bo z orkiestra mam podpisana umowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zespol ITD z InowroclawiA, ale teraz mysle coraz czesciej ze moglismy wybrac dja! choc ludzie jak oni graja! jak jest taka orkiestra z sax, gitarami, perkusja, matko!!! ale oni wy... scie graja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london girl - jeśli sala jest odnowiona i ładna to ja bym ją udekorowała jedynie kwiatami. Żywe kwiaty są drogie, ale efekt piorunujący! My musieliśmy salę jako tako ubrać, bo po 1 -sala jest bardzo wysoka i chcemy za pomocą wiszących materiałów ją obniżyć, po 2 na ścianach jest korek i nie robi on zbyt eleganckiego wrażenia :/ na szczęscie znaleźliśmy firmę, gdzie dekoracjami zajmują się młode babeczki, widać, że się na tym znają i ubiorą salę w kolorze bieli ze złotym albo z kremem + bordowe krzesełka i chyba będzie ok ;) na stolikach będziemy mieć wazoniki ze sztucznymi kwiatami (są w cenie, jeśli byśmy chcieli żywe, musielibyśmy dopłacić) tak więc dowiedz się jak to będzie-czy jakś dekoracja wam zostanie po innym weselu czy jednak musicie coś sami kombinowac. Co do obrączek to my się jednak na białe złoto zdecydowaliśmy, klasyczny fason. kasiulll - będziemy ślubować w ten sam dzień, tylko, że ja o 16.00 a ty o 17.00:) spanielka - ja osobiście doradzam wybór orkiestry, tym bardziej jeśli piszesz, że bardzo dobrze grają:) nigdy nie byłam na weselu z dj-em i w sumie jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, aczkolwiek nasi młodzi znajomi chwalą sobie takie wesela. środa - doradzam godzinę 16.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚRODA ja także doradzam 16 , 19 to zbyt póżno moja kuzynka miała ślub w sierpniu i mieli wodzireja-kurczę jak on fajnie grał,umiał zabawić gości,zachecał do zabawy w różnoraki sposób-np. jak był taniec rock&roll to dawa takie dmuchane gitary, trąbki i saksofony i co chwilę się wymienialiśmy \'\'sprzętami\" my mamy za to orkiestrę-będą grać na akordeonie i saksofonie a mam także już upatrzoną sukienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety suknie w Madonnie do tanich nie należą ale jest druga opcja- która ja wybrałam więc uszy do góry :) co do DJ-a byłam na dwu weselach gdzie byli i powiem tyle - zabawa była kiepska :( za to zespół to zespół i ja też mam 6-cio osobowy gdzie grają na różnych instrumentach, już się nie mogę doczekać !!! Ja chcę mieć ślub na godzinę 17.00 - osobiście uważam że ślub na 19.00 to za późno... a 16.00 - cóż zawsze będzie szansa na prawdziwa noc poślubną ;) hihi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, ja tez mam broneczka 6 osobowy, dzieki, musimy sie tu spotykac i wspierac na tym forum do samego wesela, a po weselach obiecajcie ze podrzucicie tu jakies zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jesli juz o salach mowa to moze porozmawiajmy ile nas taka sala kosztuje.My placimy za sale 175 zl z poprawinami,mamy w tym 6 posilkow goracych,ciasta,tort i szampana na powitanie.Sale mamy w Aleksandrowie łodzki a wy w jakich miastach slubujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodnica menu sklada sie z obiadu, zakasek, kawa z ciastami i tortami, ryby, kawa z tortem weselnym, cieply posilek, kolacja, zupa, na koncu barszczyk to tak po kolei z czasem weselnym wymienilam bo mam menu przed soba cena jeszcze niewiadomo jakies 130-150 na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za sale będziemy płacić 120-125 od osoby, w skład wchodzi całe menu. Robicie poprawiny, ja się zastanawiam, babka wezmie dodatkowo od nas 1200zł(poprawiny) niezależnie od liczby osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robimy poprawiny.Sloneczko mysle ze skoro chce tylko 1200 zl to jest bardzo malo,na ile gosci robicie wesele i jak myslicie w jakiej sumie sie zamkniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wasze wypowiedzi iWam zazdroszcze. wiekszosc z was ma juz najwazniejsze sprawy załatwione. ja tez miałam miec slub 27 czerwca ale to już nieaktualne.Tez chcialam sie tym cieszyć, zalatwiać sprawy związane z tym dniem.niestety dla niektórych osób to wszystko wygladało za wczesnie, po co sie spieszyc itd. jakby czekały że może jednak do tego nie dojdzie. chodzi mi tu głównie o moja niedoszłą teściową. naprawde nie wiedzialam jak to rozumiec, tylko tak umialam sobie to tłumaczyć i byłam z tym sama. Pozdrawiam wszystkich którzy szczegolnie w tym dniu będą brac slub i zycze dużo szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to nie dobrze,nie mielsiscie na tyle suly przebicia zeby jedna za wszelka cene wyprawic ten slub,dlaczego twoja tesciowa nie chce go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×