Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

tzn ze nie wychodza rano i nie czekaja do wieczora tylko z przyjazdem pierwszych gosci wychodza na zewnatrzn przyjmuja zyczenia i wtrakcie tego zjezdzaja sie nowi goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale sie rozpisalyscie:))))) a co myslicie o tej piosence???? choruje na nia ale w przypadku orkiestry bedzi espalona, musialbybyc Dj http://pl.youtube.com/watch?v=LaZLSCe6rZ0 a ja tez zadnych walcow nie bede sie uczyla, moj chlopak nie jest za chetny a pozatym wypijemy po kielichu i sie rozluznimy:) (albo po 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrogo nastawiona?! Poprostu pytałam,bo nie zrozumiałam. U nas wiekszośc gości przyjeżdża dopiero do kościoła. Do panny młodej przyjeżdża Pan młody z rodzicami, jest błogosławieństwo ,wychodzi się z domu, wita z goścmi i do kościoła, po mszy życzenia i na sale. a marszówkę grają, jak młoda para wychodzi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka a z jakiego regionu jestes:??? u mnie zyczenia sa dopiero pod kosciolem, a jak pan mlody przyjezdza to ja juz czekam ubrana:))), blogoslawienstwo i wychodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujawsko - pomorskie, ja wiem ze co rejon to inaczej... np ostatnio bylam na warmii chyba, bo to chyba nie byly jeszcze mazury... a moze mazury? no powiedzmy pogranicze... i u nich wesele tez inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszedzie jest inaczej:) a jeszcze pytanko dotyczace welonu Bedziecie mialy????? bo ja bym chciala kwiatka zywego we wlosach a welon mi sie nie usmiecha, nie mam dzieci, nie jestem w ciazy ale jaos dziwnie mi bedzie z firanka na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała brac slub w podkarpackiem, bo tam jest dużo fajnych obrządków, a w mazoeickim to tak zwylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslalam i kwaitku tez, bardzo ladnie by to wygladalo napewno, mi sie po prostu za bardzo welony nie podobaja same w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulllll bardzo ładna piosenka i u mnie jest tak samo, ja czekam już ubrana, przyjeżdża pan młody z rodzicami, błogosławieństwo i do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulll------no tak wszedzie jest inaczej a jeszcze pytanko dotyczace welonu Bedziecie mialy????? bo ja bym chciala kwiatka zywego we wlosach a welon mi sie nie usmiecha, nie mam dzieci, nie jestem w ciazy ale jaos dziwnie mi bedzie z firanka na glowie Ja nie chce i nie będę miała welonu. Chcę kwiatka żywego, ewentualnie jakiś stroik we włosy, bo na pewno będę miała spiete. Rzucać będę podwiążką albo bukietem, to jescze się pomysli. Bardzio chciałam kapelusz, ale jak mój Ł. usłyszał, to się za głowę złapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myslalm zeby swiadkowa miala "zegarek" na reke z kwiatami zamiast bukietu, wydatek wiekszy ale super wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niewiem co do welona. krawcowa mi mówiła że miała dużo przypadków że laski nie chciały mieć welonów a jak przymierzyły to były na tak, zobaczymy jak to będzie ja jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najbardziej glupio przyznac sie przed przyszla tesciowa ze welonu nie bede miala no ale... jakos to musi przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla swiadkowej bede miala bukiecik, a kto za bukiecik dla niej powinien zaplacic, bo wlasnie oststnio sie tak zastanawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba pani młoda. Ja będę płacić za jej bukiet, ale jest kwestia dogadania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa jest tradycjonalistka, nie wiem czemu glupio, niby nie powinno to byc jakies wielkie poruszenie dla niej.,..a le jakos mi dziwnie jak ona zareaguje, no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja się chyba z tym pogodziła. Ile jestescie ze swoimi facetami Może zrobimy tabelkę, kopiujcie i dopisujcie,. Nick.............. Wiek............. Ile lat razem..........Data slubu Środa.......23lata........6,5 roku..........10.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja byc moze bedzie chciala ubrac pana mlodego... moze zle mysle, ale nie pozwole na to... K jedzie ze mna zobaczyc i wybrac suknie i z moja mama, i ja chce miec swoje zdanie w sprawie jego ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem..........Data slubu Środa.......23lata........6,5 roku..........10.06.2009 kasiull ......23lata........5lat................06.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem..........Data slubu Środa.......23lata........6,5 roku..........10.06.2009 kasiull ......23lata........5lat................06.06.2009 sloneczko T........21lat........2,5roku.........13.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem..........Data slubu Środa.......23lata........6,5 roku..........10.06.2009 kasiull ......23lata........5lat................06.06.2009 spanielka... 22lata...... w tej chwili ponad 7 lat.......... 20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa jest taka, że mi mówiła jaką mam miec suknię ślubną i włosy jak uczesane. ale to jest moja decyzja i ona może tylko sobie mówić, tomka też chce ubrać ale na szczęście liczy on sie bardziej z moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem..........Data slubu Środa.......23lata........6,5 roku..........10.06.2009 kasiull ......23lata........5lat................06.06.2009 spanielka... 22lata...... w tej chwili ponad 7 lat.......... 20.06.2009 sloneczko T........21lat........2,5roku.........13.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×