Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Gość ciocia mięsko
Środa Masz racje-za wychowanie im podziękujemy,ale o weselu nie wspomnimy. Sami zarobilismy na wesele (mamy 21 i 23 lata). Przykro mi że rodzice narzecz. powioedzieli,ze reki do naszych przygotowań nie przyłoża,a najlepiej,gdybyśmy zaplacili za całą organizacje wesela drogiej firmie od a do z,zeby nie musieli czasiem sie wysilić i pomóc...:/ Bardzo mnie to zabolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam nad: KINDLA- z kimś takim jak ty ANNA JANTAR-moje jedyne marzenie stachurski-do końca moich dni sewwryn krajewski-wielka miłość no i moze cos z sumptuastic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko T bardzo fajny, zdjecie super napewno z tego skorzystam ale te ksiazki ogladalam w sklepie i niezbyt mi sie podobaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego Ł. we wrześniu brat się hajtał i chodzili na kurs tańca, a zatańczyli, jakby w ogóle nie wiedzieli jak się walca tańczy, strasznie to wyglądało, strasznie i smiesznie, po prostu się zbłaźnili, to była porazka. My nie idziemy na kurs, zatańczymy przytulańca jakiegos na dwa i też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
słoneczko ja będę mieć sumptuastic kołysanke. Na ile osób macie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie DJ, to chyba będzie piosenka Mary J. Blige & MEthod Man "All I need", a jak zespól to jeszcze nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka ja patrzałam w allegro tam są różne tego typu rzeczy, ciocia mięsko- to jesteśmy w takim samym wieku dziekujesz im że dali wam siebie, za wychowanie a nie za wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest piosenka z filmu kogiel mogiel, Szukaj mnie, tylko nie wiem, czy Sośnicka śpiewa, czy kto. Byłam na weslu,gdzie to było jako pierwsza piosenka , fajnie sie to tańczy, tylko tekst trochę nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim samochodem do ślubu dziewczyny chciałybysciem jechać, lub jaki macie juz zamówiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia mięsko- mamy na 74( w tym kamerzysta i zespół 3 osobowy) a ty?? ja nic nie mówie ale powinnam zacząć się szykować do pracy ale mi się tak fajnie z wami pisze:) :) do wczoraj miałam chorobowe to się rozleniwiłam trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa piekny temat :( no wlasnie moze jak szukalyscie to macie jakies namiary ktorych nie uzylyscie? bo ja mam z tym ogromny problem, moj facet chce biala limuzyne a ja jakis stare autko... ale czuje ze pojedziemy czyms tanszym, tylko na razie nie mamy nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3/4 rzeczy do slubu zamawiam na allegro.pl Tablice rejestracyjne, serwetki na stoły, kokardy na butelki, naklejki na buteklki, poduszkę na obrączki, ksiega gości weselnych, zaproszenia,dekoracje do samochodu itp. Się rozpisuję, wybnaczcie, dużo też gadam, bo gaduła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie jade tydzien przed slubem na sale wybrac dekoracje i oni sami dopilnuja tego... a co z tymi autami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy cabrioletem, obojętnie jakim, żeby był cabriolet, bo chcemy jecha ć sami, w dodatku ja mam zamiar prowadzić, będzie bardzo oryginalnie. Ale jak będzie pogoda, to bęziemy jechać kładem, mój szwagier ma takiego dużego na dwie osoby, wyszoruje się go i ubierze i bęxie fajnie, tylko pogoda musi dopisać, do kościoła będzie jakiś kilometr,więc nie daleko, a z kościoła, normalnym samochodem, ze świadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także dużo rzeczy zamawiam z allegro, podobają mi sie zaproszenia w formie rulonu, choc nie chce wydawac na to za duzo kasy bo i tak po jakimś czasie znajdą się w śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie zamowiony autokar, i marzy mi się, żeby mój Ł. przyjechał po mnie tym autokarem razem z goścmi, a samcohód (tudzież kład), żeby stał pod moim domem i czekał na młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko T---------------- ja mam wszystkie zaproszenia, które do tej pory dostaliśmy, a bylismy już razem na 12 weselach, więc troche ixch się nazbierało. Nie wyrzucam takich rzeczy, bo mi szkoda------TYP CHOMIKA, a mój Ł. się tylko ze mnie śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zespol ale on zastrzegl ze marszowki nie graja od pieciu lat :( chyba dodatkowo jakiegos muzyka bedziemy szukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi jakos ciezko sobie wyobrazic ta cisze przed domem panny mlodej... jak bedziemy stac w oczekiwaniu na gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka "bo mi jakos ciezko sobie wyobrazic ta cisze przed domem panny mlodej... jak bedziemy stac w oczekiwaniu na gosci..." Nie bardzo rozmumiem, jak stać przed domem panny młodej i czekać na gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak to u was wyglada ale w moich terenach to wyglada tak ze goscie zjezdzaja sie pod dom panny mlodej zeby zlozyc mlodym zyczenia i oni czekaja jakis czas na gosci przed domem... pozniej do domu - blogoslawienstwo... itd a czemu jestes tak bojowo nastawiona ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×