Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

My płacimy 110 zł /os za 1 dzień w tym: -obiad -5 dań gorących ( będziemy mieć 4 normalne a jako 5 danie wjadą dwa świniaczki:) ) -zimna płyta -tort 3piętrowy -ciasta -paczki ciast dla gości -3 rodzaje sałatek na stoły -wędliny(5 rodzaji) -owoce -kawa + herbata bez ograniczeń -soki a oprócz tego dopłacamy-15 zł od osoby na stół szwedzki, 15 zł na drinkbar bez ograniczeń na calą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze wesele odbedzie sie w sali na ktorej tez jest barek do dyspozycji,wiecie jaki, taki stojacy z oswietlenie,blatem i wysokimi krzeslam,jesli chcemy mozemy sobie tam wstawic jakies drinki i bedziemy miec barmana ktory nam bedzie je serwowal:)Mysle ze to ciekawy pomysl,niektorzy beda miec fontanne z czekolada a ja bede miec barek z drinkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london-girl1 będziemy mięc 74 osoby(w tym kamerzysta i zespół 3 osobowy) tez mi sie wydaje że te 1200 to nie tak źle tym bardziej że na poprawinach będą osoby które nie były na weselu(znajomi z pracy, dzieci) niewiem w jakiej sumie się zamknie wesele, chcemy sami wyprawić, od stycznia zbieramy i w czerwcu będziemy mieć 18 tyś to i tak pewnie nie starczy bo przecież z roku na rok ceny idą w górę. Jak u Ciebie? duże robisz wesele? ja właśnie trochę teraz szperam nad piosenką do 1-ego tańca nellllla też będę miała świnkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze dokladnie nie liczylismy ile osob bedzie na weselu,jak rezerwowalismy sale a bylo to w styczniu to sie okreslilismy +,- 80 osob plus tak jak mowisz orkiestra,kamerzysta i fotograf.Mysle ze w grudniu jak bedziemy w polsce to sie dokladniej obliczymy ,poniewaz musimy takze zarezerwowac hotel i nie wiemy dla ilu osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie jeszcze hotel dla gości- na szczęście jest koło naszej sali będziemy musieli dodatkowo pokoje dla ok 10 osób opłacić zapomniałam o tym my mamy wesele w agroturystyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jescze nie mamy zarezerwowanego hotelu,kolo naszej sali nie ma bezposrednio a jak narazie mamy dwa do wyboru jeden podrzedny a drugi 5 gwiazdkowy a nie jeden ani drugi mi sie zabardzo usmiecha ,musimy poszukac innego jak sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myslicie o fontannie czekoladowej bo sie zastanawiam, w sumie efekt niezly ale i koszt dodatkowy:) a jeszcze jedno pytanko bedziecie mialy na stole wiejskim jakies trunki typu bimber, wino, nalewka????? nella z ta swinka super pomysl, ja mysle nad udzcami no ale zobaczy sie jeszcze:) a co do tego dj to nadal zastanawiam sie bo niby tez umowa podpiana zliczka dana 200zl ale nawet jakbym zrezygnowala to dj jest ok 1000zl tanszy. no coz pomysle jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 555 bardzo mi przykro ze tak potoczyly sie twoje sprawy, ale moze jeszcze wszystko da sie odkrecic i dojdzie do tego slubu;) trzymaj sie ieplo i nie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mialam jeszcze okazji byc na weselu na ktorej byla fontanna jednak mysle ze to jest dobry pomys i fajne urozmaicenie.Ja tak jak juz wyrzej pisalam bede miala ten barek i w ogrodku mozliwosc lania piwa z beczki ale to piwo to raczej na poprawiny bedzie.Oto linki do czekoladowej fontannyhttp://www.allegro.pl/search.php?string=fontanna+czekoladowa.A i takze bedziemy miec stol wiejski na ktorym bedzie miedzy innymi bimber:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piwa lanego z beczki to wuja moze nam zalatwic tez sie zastanawiamy aby na poprawiny wziasc a ta fontanna - sprawdzilam ten link co podalas i coraz bardziej mnie kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fontanne to wiem ze sa tez firmy ktore wyporzyczaja ten sprzed wlacznie z zaopatrzenie w czekolade a jesli bys sie zdecydowala kupic np na allegro to nie wiem gdzie mozna dostac taka plynna czekolade.Wiem ze sa tez fontanny takie do napoi,ale jednak ta czekoladowa robi wieksze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że u mnie będzie 90 bo wiecej to się nie zmieści, sala ponoć na 100 osób ale lepiej nie szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ci wstyd nelllla? u mnie bedzie okolo 100 co nie znaczy ze jak masz mniej lub wiecej to wstyd moja kumpela miala tylko rodzicow rodzenstwo dziadkow, nawet nie wiem czy chrzestnych, bylo podobno bardzo fajnie mimo ze kameralnie i wszyscy wspominaja to bardziej niz wesele jej kuzynki ktora miala tez jak ja na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy sie spytal czy chcemy parade przed slubem, takze mam watpliwosci troche jeszcze do liczby osob..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Fajnie, że mi napisałyście. Myślę, że to będzie jednak 16.00, tylko do 17.00 ksiądz się będzie musiał wyrobić, bo o 17.00 jest msza dla zwykłych\" kościelników\". Dzisiaj podejmiemy decyzje, ale mój Ł. też jest za 16.00, ja się wachałam, bo bałam się, że mi goście pouciekają o 2 w nocy. Nie mamy poprawin, więc dłużej dzięki temu bęą się goście bawić. Czytałam po trochu i wiecie co. My bylismy zdecydowani na DJ-a, ale byłam na weselu, gdzie grał świetny zespól i teraz mamy dylemat, bo jak będzie miał wolny termin na 10.06.2009, to będzie problem. Ł. rodzice chcą zespól, mojej mamie to wszystko jedno, Dj jest tańszy, a zespół jest naprawdę świetny, będziemy musieli pomyśleć. Fotografa juz mamy w zasadzei robimy zdjęcia u dwóch fotografów, u jednego tylko studtyjne, a drugi robi nam fotoreportaż z całego dnia no i zdjęcia plenerowe w innym dniu niż dzien ślubu. Jeszcze się okazało, że ten fotograf w dniu naszego ślubu ma rocznicę swojego i tak nam trochę głupio, że nie spędzi rocznicy z żona, tylko na czyims weselu, ale za to przyniesie jej trochę kaski z tej okazji :-) Biorę się za czytanie postów, to będę wiedziała o co chodzi itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tą świnką, nellla?! Nie moge nigdzie wyczytać o tej śwince. Wiecie co, przeczytałam i stwierdziłam, że kuźwa jestesmy jeszcze w proszku. Mamy tylko podpisaną umowę na salę wesleną i załatwione z księdzem. Mieliśmy się wczoraj spotkać z fotografem, ale wyskoczyło nam coś (kasa) i nie mielibyśmy nawet na zaliczkę, więc przyłożyliśmy termin spotkania na początek listopada. Kamerzystę mamy na oku, ale ze względu na brak gotówki na zaliczke musimy się wstrzymać z podpiasaniem umowy. Podobnie jest z muzyka na wesele. Mamy problem, Dj czy zespól. Rodzice Ł. chcą zespól, ale ten który nam sie podoba bierze 3.500 zł, jest szcześcioosobowy ( dodatkowe sześć osób za talerzyk), zaliczki bierze 500 zł, ale jest znakomity. DJ natomiast bierze około 1.800 zł, zaliczki 300 zł, tylko jedna osoba dodatkowa do talerzyka i też jest niezły. Rodzice uparli sie na zespól, nam to w zasadzie wszystko jedno. Obrączki oglądaliśmy tylko w internecie, mamy swoje typy, ale wybierać i zamawiać pojedziemy chyba dopiero około lutego, marca , chyba nie za późno. Pod koniec roku, tj na popczątku grudnia jedziemy kupić napje i alkohol, troche tego będzie, bo wesele robimy na prawie 160 opsób, liczna rodzina i liczne grono przyjaciól i niestety tyle wyszło nam osób, z mojej strony dużo odmówi, bo duzo siedzi za granicą i nie przyjadą tylko ze względu na wesele- pięć osób odpadlo mi na samym początku, ale zaprosić trzeba. Na szczęście jak duzo odmówi, to mamy jeszcze listę rezerwową osób, które chcielibyśmy zaprosic, ale których na razie nie zapraszmy ze względu na budżet. Ile zapraszacie osób? Gdzie wyjeżdżacie w podróz poslubną? Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa, wiesz my jestesmy po slubie cywilnym i obraczki juz mamy... wiem ze zaczelam ogladac sie za nimi z moim facetem trzy miesiace przed ale tylko z ciekawosci... i cale szczescie! niewiem z jakiej firmy chcecie wziac obraczki ale my postanowilismy ze na cene patrzec sie nie bedziemy bo one sa na cale zycie, co do tego tematu to ci podpowiem bo ja bylam w lekkim szoku ze tyle trzeba sie nad obraczkami zastanawiac, ale wroce szczescie ze trzy miechy przed bo w wiekszosci trzeba czekac miesiac moze wiecej zalezy od wzoru, ja wolalam trzy miesiace przed bo jesli by cos nie wypalilo - to kurcze niezdazylibysmy do slubu z nimi... byl dylemat... matowe czy gladkie? po dluzszej rozmowie okazalo sie ze gladkie jesli chcesz \"odnowic\" to oni scieraja ci zloto z wierzchu obraczki, czyli jest ciensza odrobineczke, natomiast w matowych kiedy chcesz je odnowic to zakladaja warstwe ta matowa, grubosc pozostaje taka sama... ogolnie wzielismy najszersze w tym wzorze jakie byly, sa matowe i maja posrodku gladka niteczke puszczona, wygladaja bardzo fajnie, w lutym bralismy slub mat sie wytarl i teraz sa troszke jakby gladsze, ale ja nie chcialam takiego gladkiego swiecacego zlota, takze dla mnie okej, no i te \"odnowy\" obraczek mamy za darmo, kiedy chcemy, czeka sie dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda no to rzeczywiscie jestes w proszku bo duzo kamerzystow, orkiestry, itd jest pozajmowanych u mnie na weselu bedzie zaproszonych ok 170 osob (liczna rodzina pana mlodego) z mojej rodzinki ok 50 osob +20 znajomych z osobami towarzyszacymi w podroz poslubna jeszcze nie wiem:) fontanna bedzie juz na 100% zarezerwowalam, jestem z kielc i tu ktos wynajmuje ta najwieksza!!! poprawiny oczywiscie beda a dziewczyny rozgladacie sie juz za sukienkami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sto osob, moze troszke wiecej... kamerzysta jest, jakis fotograf tez, orkietra tez, w styczniu pojade po sukienke przymierzyc zdecydowac ktora, bo dzwonilam i powiedzieli ze 5 miesiecy przed nalezy przyjechac fontanna... jakie sa koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obraczek to mam metlik w glowie, niby obraczka ma przypominac obraczke a nie pierscionek, ale czy matowe czy nie naprawde mam problem. ufff za obraczkami na szczescie rozejrze sie w marcuuuuuu takze troche czasu jeszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! a co u was z autami na slub? bo ja kurcze za pozno sie obudzilam i nie moge nic znalezc moj facet chcialby limuzyne biala, a ja stare jakies auto... ale nie ma ani jednego wolnego ani drugiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulll zobaczysz ten metlik ci zniknie jak wejdziesz do jubilera... rozejrzysz sie zobaczysz na zywo i bedziesz wiedziala co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt fontanny z owocami 600 lub 700zl, nie pamietam, a do slubu jade w jedna strone kareta (z kosciola) a do kosciola normalnym samochodem toyotą avensis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze... nie przypuszczalam ze wszystko trzeba rezerwowac az z taim wyprzedzeniem!!! ja nie moge znalezc auta a slub dopiero 20 czerwca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o terminy, to nie jest tak źle, bo jak już wczesniej pisałam, niewiele osób decyduje sie na slub w środe, więc myślę, że jeszcze jacys dobrzy kamerzyści będą wolni. Oby. My zrezygnowalismy ze stołu wiejskiego na poczet drink baru, fontanny nie chcemy, bo to dodatrkowy koszt, a w sumie bez tego też sie obejdzie. Najwiekszą wojnę toczę o aksamintne okrycia krzeseł na sali weslenehj, bo za pralnie musimy zapłacić , za jedno okrycie 7 zł, to wychodzi ponad 1.000 zł za 160 okryć, ale są tak piekne, że nie wyobrażam sobie żeby ich nie było, mój Ł. mówi, że to bezsensowny dodaktowy koszt, że mogłoby być bez tego, ale wolę te okrycia niz wiejski stól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge spytac czemu w srode? to sa jakies dni wolne akurat wypadaja? jak to w ogole jest? pierwszy raz slysze o slubie w srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o auto, to my chcemy do kościoła pieknie przystrojonym kładem albo cabrioletem, tylko we dwoje, a dla świadków wziąc samochód od kogoś. Normalnie chyba zacznę juz powaznie mysleć o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka----- dlaczego w środę? Tak wyszło. Chcieliśmy wziąc ślub w 2009 roku, a sala którą sobie upatrzylismy ( w internecie, innych nioe oglądalismy) tak strasznie nam się spodobala, że od razu, po obejrzeniu na "żywo" się zdecyowalismy, ale okazało się, że wolny termin to tylko środa 10.06.2009 przed Bożym ciałem albo koniec października. Zdecydowaliśmy więc, że będzie to środa, po weselu długi weekend, ciepło i w ogóle data fajna, a w październikubyłoby zimno, ciemno i tak w ogóle bez sensu. Tydfzień później płaciliśmy zaliczkę i podpisaliśmty umowę, było to na początku września. Ja też nie słyszałam o takich ślubach, będzie to trochę inne, ale ja jestem bardziej przerażona niz mó Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×