Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

hej dziewczyny! hej Aga , lisafrank :) u nas tez po staremu, praca, slonce.. ciagle zbieram zdjecia od gosci,niektore sa fantastyczne bo takie inne wiec warto :) jutro odbieram ostatnia porcje zdjec wywolanych i zajme sie wklejaniem.praca na kilka wieczorow.. chyba rodzice nas odwiedza niedlugo.. zycie sie toczy,przygotowan brak,ale sa za to fajne wspomnienia :) plyty jeszcze nie mamy ani zdjec. pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tez czekam na wywolane zdjecia i bede ukladac w albumie, ktory musze kupic:) sami tez sie bawimy i zmieniamy cos w zdjeciach w fotoszopie* fajna zabawa:) te zdjecia beda w duzym formacie:) a tak to leci:)jest fajnie:) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no a u nas rodzice odebrali zdjecia od fotografa mowia ze ladne wyszly,im sie podobaja.nawet Moj maz sie spodobal na nich mojej mamie hehe wiec musza byx dobre! sa rozne,sa tez czarno-biale. ja dzis odbiore porcje druga moich zdjec i bede wklejac,bo potem sie pogubie,musze najpierw ulozyc je kolejno. poza tym praca, wczoraj mialam grilla u znajomych fajnie bylo,troche napilam i lekko poszlo do glowy :):) juz prawie sierpien,czuje sie w powietrzu ze chlodniej. weekend planujemy pod namiotem :) a co tam!! pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! no i pustki... u nas po staremu, bylismy w weekend w Miedzyzdrojach, na kempingu pod namiotem, ale ceny wysokie hmm wiec juz sie tam nie wybieramy!! :) jak tak porownac ceny to naprawde sie oplaca wyjechac zagranice. a nie siedziec w kraju na wakacje. jacys strongmeni byli wiec bylo co ogladac,wielki show,choc zadnyh gwiazd nie bylo. ludzi full plaza zawalona, srednia przyjemnosc, chyba najfajniej bylo na kempingu w namiocie ;););) poza tym sie docieramy, nie wiemy czy kupowac mieszkanie i brac kredyt.. a wy jak robicie?? ciezkie te decyzje.. pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na wycieczke pojedziemy za granice a co do mieszkania, mój misiek miał juz swoje mieszkanie jak się hajtaliśmy:) więc akurat ten problem mamy z głowy teraz myślimy jakie auto kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Każda z nas zajęta mężem i nie ma czasu wpadać na kafe. Ja codziennie zaglądam, ale jest tutaj tak mały ruch, że nie wiem co i jak. Każdej z Was razem i z osobna chciałabym pogratulować męża i tego jak pięknie wszystkie (oprócz kawci, bo tylko jej zdjęć nie widziałam) wyglądałyście. Jesteście super!!! Ale jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe teorio, moje największe uznanie, my chcieliśmy mieć sesję "na luzie", ale to co wy zrobiliście przebija wszystkie luzackie zdjęcia, jakie widzieliśmy, jestem zachwycona!!!!! Przez ostatni ponad miesiąc siedziałam na bezrobociu, ale koniec laby, znalazłam pracę bardzo szybko, w podobnej branży, w której do tej pory pracowałam, więc nie boję sie za bardzo. Jedna firma walczy o mnie, jako pracownika, ale ja chyba nie nadaję się do tego rodzaju pracy, którą mi proponują :) Poza tym prawie nic się nie zmienia. Chcielibyśmy dzidziusia, ale ze względu na rozpoczynanie nowej pracy musimy się wstrzymać przez najbliższy rok, niestety, szkoda, bo zaczynam go chcieć :):) Ale co się odwlecze, to nie uciecze..... A jak u Was starania? Pytam głównie Agę i Broneczkę. Pochalcie sie nam proszę. Tymczasem pozdrawiam Was gorąco i ściskam jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no i tak w ogóle, to mamy już płytę z wesela, niebawem dostaniemy "surówkę", czyli cały materiał, który nagrali podczas trwania uroczystości i na weselu i w ogóle... :) Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę wszystko :) Do płyty mamy male zastrzeżenia, więc będzie szła do poprawki, z tym trochę się zejdzie,ale mam nadzieję, że warto czekać. :):) Mamy cztery komplety płyt, więc goście już oglądają. Ja osobiście znam już tą płytę na pamięć, bo co i rusz ktoś do nas przyjeżdża i chce oglądać ją z nami :) Jakoś przeżyję :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Srodo-gratulacje nowej pracy!!! fajnie ze sie udalo,i widac ze ejstes zadowolona :):):) dzidzia zaczeka a jak i nie to tez bedzie git! nigdy nie ma odpowiedniego momentu na dziecko,wiec czasem samo przychodzi... na juz tu kto malo wchodzi na forum... kazdy zajety.. u nas tez praca, nowy projekt meza,nowe stresy,dojazdy,nauka.. ale sie trzymamy mocno i dajemy rade. oczekuje niedlugo wizytacji rodzicow i brata ;);) brat troche pobedzie,a rodzice na weekend. ale sie da.moze brat jakies praktyki gdzie zalapie.bedzie szukac student. pogoda boska,dobrze ze choc tydzien temu bylismy na plazy bo teraz juz nie wypali. kupuje,na razie licytuje butki srebrne :) fajne szpileczki na allegro. potrzebuje na wesela. do tego mam to kupione bolerko biale i chyba nie bede wygladac tragicznie... maz ma grac na skrzypkach, a ja chyba czytac czytanie do Koryntian,chyba ze kogos innego znajda...w sumie chcialabym,bo tak moglabym byc z mezem na chorze,a nie sama na dole.zreszta czytac nie lubie,przez mikrofon nie lubie swojego wlosu,bo sie znieksztalca.. co u Was, Bronko, Ago, Terio, lisafrank, sloneczko???? gdzie wy jestescie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj ostatni dzień wolności, nie licząc weekendu, niestety będzie on bardzo zabiegany, rano do fryzjera i na makijaż, a potem na wesele jedziemy, najgorsze, że to kawal drogi, ponad dwie godziny w jedną stronę i po weselu trzeba wrócić do domu.... Ale jedziemy w cztery osoby i każdy jest kierowcą, więc jakoś się dogadamy odnośnie picia itp itd ;););) Właśnie mąz mnie wyciąga do Maca, więc muszę lecieć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) no ja zaglądam prawie codziennie ale jak nic nikt nie pisze .... ja zabrałam sie za ukladanie zdjec w albumie:) okazuje sie ze jakichs zdj jeszcze brakuje wiec bede domawiac:)ale super ja pracuje teraz po 12 godzin codziennie bo brakuje nam dziewczyny do pracy ale juz mamy jedna na oku to może bedzie luz:) pozdrawiam i milego dnia/nocy:) bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie! Srodo, bawcie sie do upadlego, a o to pewnie trudno nie bedzie ;)) lisafrank - ja rowniez ukladam albumy, zdjec mam oczywiscie za duzo hehe ale chcialam tyle to mam ot co! wiec bawie sie we wklejanie,nie wsadzanie,wiec to podwojna robota,ale fajna. zostala mi juz resztka,ale zabraklo albumu,wiec musze dokupic dzis.chce zdazyc zanim rodzice beda u mnie.juz jest cala kolekcja !!! do tego studyjne i te wieksze od fotografa. spoko luuz. MOj maz sie pilnie uczy do nowego projektu,stresuje sie biedak :) ale dobrze mu to zrobi,troche stresu nikomu nie zaszkodzilo ;) poza tym pogoda piekna i az sie chce na plaze ahhhh a tu nie ma d.. blada. w kazdym razie milego weekendu i sie odzywajcie! bo wiecie to jest tak,ze kazda wchodzi na nasze forum,ale patrzy ze nikt nic nie napisal,to ja tez nic nie napisze i basta.czekam na inne. ale jak sie samemu tego kroku nie zrobi to jasne ze nikt nie napisze i forum obumrze :) wiec sie laski starajcie,choc dwa slowa,ze nudno,po straemu,maz marudzi praca ok itd itp. jak sie nic nie dzieje to mozna tez pisac :):) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzieje się trochę :) Nowa praca, nowi ludzie, nowe zwyczaje i obowiązki i niemożność siedzenia w necie :P Niestety.... Ale z drugiej strony na naszym topiku maluśko się dzieje, więc nie mam co narzekać :) Z mężem, moim Łosiem jest git. Ograniczyłam w znacznym stopniu papierosy i liczę na rzucenie ich w cholerę na amen!!! Ale to jeszcze chwilkę potrwa, niech trwa, byle się tylko udalo ;););) A co u Was? Nam niedługo rodzina się powiększy, bratowa Łosia rośnie jak na drożdżach i już za dwa miesiące będziemy mieli dzidziusia w domu :):):) W sobote rano urodziła nasza bardzo dobra znajoma, zdrowego chłopaka, jedziemy do nich w tym tygodiu w odiwedziny, ale najpierw musimy coś kupić... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie było ale to z braku czasu... wciąż mnie nie ma w domu, jak nie jestem w terenie to wyjeżdżam na szkolenia... mam jż troszkę dosyć, a to jeszcze nie koniec gorącego okresu. U mnie cudownie - życie z małżeństwie nie różni się zbytnio, do nowego nazwiska już przywykłam i czekam na nowe dokumenty i wizytówki, a poza tym jak dobrze było tak dobrze jest :-) Ostatnio dostaliśmy zdjęcia od fotografa - przepiękne, bardzo nam się podobają, film dostaliśmy wcześniej już ale daliśmy do przeróbek :D Teraz przymierzamy się do małego remontu w domku, trzeba pomału przygotować chatkę na nowego domownika :) no właśnie..... jesteśmy ogromnie szczęśliwi w związku z tym faktem - szacowany termin na początek maja ale dopiero w tym tyg wybieram się do lekarza. :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) cus sie ruszylo :):) Sroda, powodzenia w nowej pracy! jestes twarda,wiec dasz rade! Bronka-gratulacje, jesli dobrze zrozumialam,to zostaniesz mamusia :):) pieknie!!! moi znajomi tez zaciazyli 2miesiace po slubie :):) teraz maja piekne dzieciatko :) u nas zwiazek kwitnie. dogadujemy sie,zyjemy jak stare dobre malzenstwo. po slubie naprawde jest fajnie :) w sobote jestesmy na weselisku,potem zaraz krotki urlop-chyba cel Bieszczady :) chcialam wyfrunac w cieple kraje,ale chwilowo chyba bez sensu,za cieplo wciaz jest. no i ceny wciaz wysokie.. a w gorach swojsko i dziko :):) duzo pracy,dojdzie praktyka od pazdziernika,wiec dzieje sie sporo. rodzice byli w odwiedzinach. poki co moja suknia wisi w domu,a rodzice usilnie chyba chca ja sprzedac. tylko ze ja nie chce.. nawet kupca znalezli hehe,a ja odpisalam,ze nie chce sprzedawac. nie wiem czemu im tak zalezy, suknie kupilam ja,wiec ja decyduje co z nia zrobic. jeszcze mam w planach zdjecia kiedys... pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Bronka, GRATULUJĘ!!!! Bardzo, bardzo się cieszę, bo wiem, że bardzo tego chcieliście! Super, tak trzymać!!! magdusiarose, u nas jest podobnie. Małżeństwojest ok, są gorsze chwile, wiadomo, ale ogólnie nie mam co narzekać, bo chyba jest nawet lepiej niż przed ślubem. ):):):):):):):) magdusiarose, bieszczady to zajebisty pomysł.Zdecydowanie polecam!!!!! :):):) Ciekawa jestem jak u reszty ekipy z naszego topiku ;) Aga_80? teoria? kawcia_mielona? słoneczkoT? Spanielka? lisafrank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) pomyślałam sobie, że zajrze i proszę, ktoś tu jednak zagląda :) hihi :classic_cool: U mnie wszytsko do przodu. W małżeństwie wszytsko układa się pieknie i cudnie, czasami jakieś sprzeczki są, ale się dogadujemy i ogólnie jest bardzo fajnie : ) Z dzieckiem chcemy sie wstrzymać do przyszłego roku :) Remont już w zasadzie się skończył, teraz musimy zorganizować poarapetówę ale zupełnie nie wiem kiedy, bo w każdy tydzień gdzieś chodzimy, jakieś imporezy rodzinne, wesela, urodziny - normalnie szał. Teraz w sierpniu byliśmy drugi raz na urlopie, tym razem w ukochanych taterkach : ) Połaziłam po zachodnich tatrach, napasłam oczy, naładowałam akumulatory i ogólnie jest git ; ) Co do pracy, to zapierdziel jakich mało, ale chyba coraz częściej dochodze do wniosku, ze przydałoby sie zmienić prace. Teraz nie, ale potem to kto wie, raczejk bedę chciała tu zajść w ciążę :) Ale to w przyszłym roku jak mówię, ogólnie zapierdziel non stop. Środo, ja również ograniczam palenie tych smrodów, idzie mi coraz lepiej, kiedyś paliłam prawie paczkę na dzień, a teraz po 8 fajek na dzień to jest max. Od środy czyli od jutra zamierzam spaść do 7 fajek i tak co tydzień będę schodzić o jedną : ) I powiem Wam, ze nawet dobrze mi idzie : ) Opierdzielałam sie z pracą mgr i teraz musze nadganiać. Mam tydzień czasu aby wszystko napisać do końca, masakra jakaś normalnie. Ale muszę dać radę. Całego licencjata napisałam w 3 dni, to mgr dokończę w tydzień, a co !!! Dobra, zmykam do pracy : ) Buziaki : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczynki jak milo ze u was tak pieknie w malzenstwie :) chyba malzenstwo dodaje skrzydel ;) mi jakos dobrze, bardziej sie zauwazamy z mezem, polegamy na sobie, zacisniamy wiezy, jakos tak idzie normalnie.. o dziecku myslimy,ale jeszcze nie teraz,musimy odczekac rok,choc nas ciagnie.. ale jak juz bedzie to bedzie bardzo kochane :) Kawciu, powodzenia z praca mgr! my smigamy na wesele w sobote, ebdzie troche urwanie glowy,ale sie da.kreacje mam z wlasnych poprawin, sama sie uczesze w koka hiszpanskiego i lekki makijaz zrobie i bedzie git! nie moge sie doczekac urlopu,strasznie sie czuje zmeczona.. wczoraj sie leczylam z przeziebienia,scielo mnie.. uwazajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.....wybaczcie,ze tak daaaaaaaaaaawno nie zaglądałam...jakoś tak wychodzi... Co u mnie? A nic w zasadzie ciekawego....po powrocie z urlopu w gorach(zaraz po slubie) wrocilismy do pracy i wszystko wrocilo do stanu sprzed slubu...nie jest ani lepiej ani gorzej:) Jak zwykle powtarzam,ze u mnie slub poza nazwiskiem nie zmienil nic..no mzoe poza tym,ze jeszcze bardziej chce teraz dzidziusia...w tym misjecu pragne pogratulowac Ci Broneckzo...mnie jesczze nie udało sie:( A poza tym, to mamy w planach budowac sie...moja mama ma kupic nam dzialke i juz narysowalam sobie projekt swojego wymarzonego domku, teraz co troche go ulepszam:) Magdusiurose,ja swoją suknie baaaaardzo chcialabym sprzedac..o czym zreszta wiesz;) No i usilujemy sprzedac auto M, bo jest zbyt kawalerskie auto jak dla nas;)A poza tym skoro pracujemy nad powiekszeniem rodziny to to sie nie nadaje:) I tyle:) Pozdrawiam WOW....69 dni juz minelo...a tyle bylo czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czemu ja nie widzialam wiekszosci z was zdjec slubnych????!!! ZŁA JESTEM NA TO! a tak w ogole widze ze nie tylko ja wpadam tu rzadko... ale czytam tez ze u was zycie rodzinne rusza pelna para i niektore juz w planach dzieci maja :) ogladalam wasze zdjecia slubne... cudowne wszystkie :) wlasciwie teraz mam wolna chwilke i szukam was w znajomych na nk i znowu przegladam :D wiem ze nasze sa troche... eeee... malo powazne i pewnie sie niektorym Wam nie podobaja ale coz, tak wyszlo :D POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Agus przyslij mi namiary na siebie na nk to Cie znajde i obejrze twoje fotki a ty moje ;) chociaz mi sie wydaje ze ja Cie mam w znajomych ale moze sie myle... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Broneczka gratuluje:) my sie na razie cieszymy soba o dzieciahc nie myślimy:):D jedziemy w środe na spóżnioną podróż dpoślubna do Turcji:) już sie nie moge doczekać:):):) a tak to ok, jest bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki - ja na razie leżę już 4 dzień - muszę się oszczędzać bo moje skarby potrzebują spokoju :) tak tak skarby bo są 2.... uwierzycie? Na razie widzieliśmy serduszko tylko jednego bo drugi jest kilka dni młodszy ale ufam że urośnie tak samo!!! Pozdrawiam ps linka do fotek wysłałam na e-maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! Bronka, no wiesz, co jak co ale dwojka?!?! pieknie gratuluje!!! ja tez bym chciala blizniaki, jak to zrobic? trzeba miec jakies bliznieta w rodzinie po linii?? bo sie zastanawiam :):) byloby szybciej! ahh a my bylismy na urlopie krotkim,ale byl. w Bieszczadach, co za piekne miejsce, zarazilam tym pieknem mojego meza,ktory byl tam pierwszy raz, odszukal przy okazji groby przodkow :) wiec minelo nam pieknie, nacieszylismy sie soba, zjedlismy dobrze..mmmm teraz nawal pracy,ale sie da. Spanielko-nie widzialam chyba Twoich zdjec slubnych/plenerowych.chyba :) moje wysylalam mailem. pozdrowka dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo takw ogole to meic bliznieta na raz to super rzecz w tych czasach!! ja bym chciala trojeczke,a jedno po jednym to masa czasu,wiec tym bardziej jestescie szczesliwcami!!! musze chyba poczytac kiedy jest najwieksze prawdop na ciaze blizniacza. to nie moze byc takie trudne ?! ;);) widzialam juz plyte z wesela.kurcze, facet zrobil dobra robote. naprawde. tak ladnie pozestawial wszytsko,ciekawie, nawte zrobil czolowke, w skrocie itd ze jak ogladam to mam ochote ogladac w kolko :):) wszystkim sie poki co podoba. ogladalismy razem u ciotki, fajnie nasza muzyke wstawil pod zdjecia. zdjecia tez sa ladne. sukni nie sprzedaje ;);) przyda sie na inne zdjecia jeszcze.kiedys na pewno zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×