Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

czesc dziewczyn:) co do Zakopanego, wlasnie wrocilam z Doliny 5 stawow i Morskiego Oka:)pogoda byla sliczna... mieszkam niedaleko Zakopanego wiec czasami trzeba odwiedzic gory:) my dziecka teraz nie chcemy:)jeszcze jest czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:classic_cool: Moje zdjęcia wyśle Wam na pocztę, ponieważ na nk nie umieszczam takich osobistych zdjęć. Ale to w przysżłym tygodniu bo teraz jeszcze ogarniamy remontowy chaos, wiec nie mam czasu na to. ale w prazysżłym tygodniu zaspokoję Waszą ciekawość:) Ja niestety palę, ale mam zamiar to cholerstwo w końcu rzucić i wiem że mi się uda, teraz niestety jeszcze mam nerwówkę w pracy, ale powoli się się zaczyna normować, wiec myślę że w sierpniu spokojnie powinnam rzucić. Przede wszytskim myślałam o zdrowiu, ale wczoraj sobie policzyłam ile kasy wydaję na fajki!! Włos staje dęba!! Obliczyłam, że na rok na fajki dla mnie i męza wydawać będziemy 6 tysięcy złottych!!!!! :/ To oprzechyliło szalę. Do końca lipca daję sobie luza, ale w sierpniu nie ma że boli i nei ma wymówek. Koniec i kropka!! Także Środo potowarzyszę Ci do końca lipca w paleniu a potem już nie :) Potem będę wypijać hektolitry wody : ) Środo!! Twoja pracodawczyni działa niezgodnie z prawem. Ma obna obowiązek wystawić Ci świadectwo pracy w ostatni dzień Twojej pracy, chyba że nie ma jak Ci go dostarczyć, to pocztą do 7 dni!! Więc złamała już prawo. Do sądu może z nią nie idź, ale wybierz się do niej i postrasz, że złamała prawo i że łaski Ci nie robi wystawiając świadectwo. Ja bym jej absoklutnie nie popuściła, zwłaszcza że traktowała Cię nie za dobrze. Ja bym się nie pieprzyła. Złamała prawo i niech się cieszy że nie oddałaś ją do sądu. I jak będziesz iodbierać w końcu to świadectwo to będziesz musiała napisać kiedy to świadectwo odebrałaś. Na pewnio każe Ci napisać wcześniejszą datę czyli wtedy kiedy kończyłaś prace. Nie bądź głupia! Napisz zgodnie z prawdą, datę w której faktycznie odebrałaś, bo jak ona jest taka stuklnięta to może się okazać, że keidyś możesz mieć problemy przez nią. tak, będziesz miała asa w rękawie. Nie daj sie jej!!!! Podziwiam Was z tym Zakopanym. Bo ja góry kocham nad życie i Tatry są piękne, ale w Zakopanym przerażają mnie te tłumy ludzi. Ja lubię jak jest bardziej swobodnie, mniej ludzi. Dlatego jak jadę w tatry to zdecydowanie te słowackie. I Wam również polecam, bo widoki tam są nawet lepsze niż w zakopxcu, atrakcji moc, cenby porównywalne i wcale nie jakoś dalej ; ) Ale dziś ciepło. Właśnie dziś postanowiłam, że kupuję basen do ogrodu, bo w taki skwar się nie da po prostu wysdidziec. W praxcy nie mam klimy na dodtek i musze się męxzyć z wiatrakami. Ale to i tak nic nie daje. Byle do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Teraz ładnie wszytsko gra :) Co u Was dziewczynki? Jak się czujecie jako żony? Zmieniło się Wam coś? chodzi mi głównie o psychikę :) Bo u nas niby jest tak samo wszytsko ale jakoś tak ibnaczej, nie potrafię tego racjonalni wytłumaczyć. Ale jest zajebiscie :) Idę na fajka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Głownie witam kawcię, bo ona tu dzisiaj głownie urzęduje :) Kawciu, odebrałam wczoraj świadectwo, poszłam jej na reke po raz kolejny, ale na dzisiaj to świadectwo musiałam poprostu juz mieć i zgodziłam na te jej warunki, kit jej w oko. Zadzwoniłam wczoraj do niej i powiedziałam, że jesli mi nie da świdectwa pracy do dnia dzisiejszego, zgłaszam to, powiedziałam, że wniosek juz czeka na złożenie, oczywiście to blef, ale sie przestraszyła i juz świadectwo mam.:) Dzisiaj zarejestrowałam się w Urzędzie pracy i złozyłam podanie o pracę w miejsce, gdzie, gdybym ta prace dostała, to piłabym przez trzy dni- nie, przez tydzień!!! :D:D:D:D:D Licze na to, że sie uda! Kawcia, ja nie wiem, czy rzucę, bardzo, bardzo, bardzo chcę, ale .... sama wiesz, jak jest! Możekiedys się uda, czytałam nawet wczoraj artykuł o rzucaniu palenia, był śietnie napisany, podawał bardzo, bardz prosta metode rzucenia tego nałogu, banalną wręcz, ale chyba nie dla mnie, albo sobie tak wmawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu miałam przygodę z naszym autkiem.... Musiła mnie nasz mechanik, a zarazem sądsiad holować, masakra (nie wiem, czy "holować" napisałam dobrze, a nie chce mi się sprawdzać, więc w razie co ybaczcie ;) ) Noirmalnie czasami mam już dośc tego samochodu! Ale z drugiej strony, to mój mały przyjaciel :):):):):):):) Kawcia pytałas, jak jako żona?! Szczerze, z ręka na sercu- jest duzo lepiej niz było. Niby nic sie nie zmieniło, ale jest jakos tak inaczej, sama nie wiem, z czego to się bierze, ale jest lepiej. Mój Łoś bardzo mnie wspiera, chyba zrozumiał, że juz jestem jego, a on mój na "całko" :):):):) Jest naprawde gites!!! Nie sądziłam, nawet nie przypuszczałam, że tak to sie pozmienia, niby nic, a jednak! Mogę napisać szczerze i z ręka na sercu JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!! SZCZĘŚLIWA, MŁODA ŻONKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zonki :) taak,u mnie tez niby nic sie nie zmienilo,a jednak chyba ciut na lepsze, bo np moj ostrozniej jezdzi, martwi sie jak straci prace to jak on wyzywi rodzine.. itd :) chyba do niego dotarlo,ze to juz MY! moze to przez te zmiane nazwiska ?hm w kazdym razie jest OK! hm a moze wiecie jak to robic zeby sie nie dorobic dziecka? :):) bo tabletek nie chce brac, zostaja prezerwatywy i kalendarzyk.. macie jakies metody? jak to robic zeby sie nie narobic? :):):):) Sroda, ciesze sie ze wyjasnione z praca, a Ty postawilas na swoim! BRAWO!!! :) uszanowanko :) obys dostala prace ;) aha,no ja przyjelam Was do znajomych na NK wczoraj jakby co wiec czekam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! dzieki za przydzielenie mnie do NK :) obejrzalam wszelkie zdjecia! no i naprawde piekneee!!! Sroda, artystyczne!! Aga, pieknie ta koronka wygladala, kolczyki pierwsza klasa! Natalka, piekne, szczegolnie Twoj usmiech gdy trzymasz te kwiaty taka wielka doniczke! a Aga, ladne bardzo to jak wychodzicie i was sypia kwiatami! piekne :) uwielbiam takie zdjecia :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda najlepiej stosować kalendarzyk i samoobserwację :) wtedy nawet gumisie nie są potrzebne... wystarczy termometr i mierzysz sobie tempkę codziennie rano przed wstaniem po obudzeniu, i tak do owulacji potem odnotowywujesz 3dni wyższej tempki i masz z głowy, jak do tego będziesz jeszcze obserwowała śluz to nie ma raczej bata byś zaszła, wtedy do owulacji w gumisiach a po niej do @ możesz już bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzialam zdjęć wszystkich dziewczyn, ale juz mi sie komieszalo ktora to ktora na naszej klasie:D zakopanego ajko zakopanego nie lubie, pracowalam tam kiedys i mam dosc, ale raz na jakis czas w gory iść jest fajnie:) jutro ide odebrac dowod ze zmienionym nazwiskiem:D co do dzieci, my nie chcemy teraz i biore tabletki, jest ok, kalendarzyk , hmm to trzeba byc naprawde superdokladna jak sie nie chce miec na pewno dzieci, ale kto co woli sa jeszcze plastry, zastrzyk hormonalny, i inne rzeczy dostepne w aptekach,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozliwosci farmaceutyczne to ja znam.. ale tak pytam czy wiecie cos z wlasnego doswiadczenia? :) bo chemii nie chce stosowac. cykl mam raczej regularny jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :classic_cool: Fajnie, ze w końcu ruszyło coś na forum :) Wiadomo, ze pewnie bedziemy pisały mniej, bo już nie ma tyle wrażeń i załatwiania, ale ogólnie fajnie, że forum nie umiera :) Co do dzieci, ja również na razie nie chce jak już pisałam, nie chcę też stosować tabletek. Teraz biorę ostatnie pudełko i już więcej nie chce brać, bo to jest trucie, ale na metodzie naturalnej absolutnie bym nie polegała. Bo nawet jak się ma wszytsko jak w zegarku, to zawsze są jakieś stresy, niewyspanie, zmęczenie itp, więc to nigdy nie działa dobrze. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Ja przynajmiej bym się na kalendarzyk nie odważyła : ) dobrze, że dziś czwartek już. Jakoś mi strasznie ten tydzień ciągnie, jak nigdy. A ja już marzę o weekendzie :) Własnie w pracy odwiedził mnie teść. Przywiózł mi radio: ) Fajnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kawcia :) no tabletki wlasnie nie.. plastry to samo. moze spirala? glupio ciagle w gumkach ;) a nieplodne wiadomo kiedy sa. mysle ze mozna sprobowac. jak bedzie to bedzie :) pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiurose,chcialabym miec problem co robic zeby nie zajsc w ciaze...gorzej jak chce sie zajsc a nie mzoe...bo ja cos czuje,ze ciezko mi bedzie to szlo:( A co do sypanie kwiatami...hmmm..goscie sypali ryzem i cukierkami:DAle na tym zjediu akurat widac tylko ryz:) A z sukni swojej jestem baaaaaaaaardzo zadowolona...i az nie moge doczekac sie az ją dziś znów założe do sesji zdjęciowej:D Ja czuje ze zbliza sie @...a juz mialam nadzieje,ze nie przyjdzie:(no coz....powtarzam sobie,ze to moze przez te tabsy ktore ostatnio bralam-wprawdzie to tyko byl miesiac ale zawsze mogl miec jakis wplyw...prawda? Bo ja bardzie chce zajsc w ciaze a cos nie widac by mialoby to byc tak proste....to najlepsza metoda antykoncepcyjna-chcieci zajsc:D Dziewczynki, slicznie wszystkie wygladalyscie:)Nie widzialam tylko Spanielki i naszej Teorii-ostatnio tu nie zaglada a myslalam,ze choc na NK uaktualni galerie.. Wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... ja sie troche martwie co bedzie jak zajde teraz no ale czuje juz okres,wiec nie jest zle,trzeba po prostu uwazac. Aga,musicie po prostu duzo i czesto a szczegolnie w plodne :):) u moich znajomych zaskoczylo tak juz po 2miesiacach od slubu! :) i maja sliczne bobo juz. ahhh zreszta,taka prawda,ze nigdy nie ma odpwoiedniego czasu na dziecko. wiec jak bedzie to bedzie.damy rade. Aga,no zdjecie jest sliczne :) ja tam widze platki chyba hehe. mi tak sypaly dziewczyny,ze przez chwile myslalam,ze soczewke strace,bo mi w oko wlecialo..a byl silny wiatr,wiec latwo bylo. my zbieramy wciaz foty od gosci,warto,bo sie ma wiecej pamiatek :) zazdroscic tylko Aga ze znowu zakladasz kiecke :) tabletki moga wplynac na brak ciazy,ale bralas chyba krotko prawda? wiec najwyzej odczekaj troche,az Ci sie ureguluje okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą ciążą różnie bywa jak się chce zajść. U jednych szybciej u innych później, ale mam wrażenie, ze im bardziej się chce tym trudniej zajść, moze dlatego że ciągle się o tym myśli i tak bardzo chce - aż za bardzo. Ale spokojnie, na pewno każdej się uda : ) Jednej szybciej drugiej później ale się uda : ) Ja to najwcześniej w przysżłyym roku bedę się starać z mężem o potomka, narzie jak pisałam nie chcemy, no ale jak się zdarzy, że zajdę wceśniej to cóż, będę się cieszyć : ) Jest u Was tak ciepło ? U mnie rano po burzy i ulewach było chłodno, ale juz znowu zrobił sie upał a raczej skwar : ) Muszę chyba jednak dziś kupić ten basen ; ) głodna jestem jak wilk a nie wziełam sobie kanapek, a jeszcze 3 godziny pracy. Staram sie jak mogę ale mam takiego lenia, ze nie chce mi sie nic robić a w efekcie czas mi się ciągnie jak głupi. UWAGA! Jutro już nie palę. Zostało mi chyba 9 fajek. Do konca dnia to skurzę, a potem już nie palę. Mam nadzieję, że mi się uda!!! Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy :):) rzuc te fajki bo sa beee a bierne gorsze od aktywnego,wiec mowie to dla dobra Twojego otoczenia Kawcia :):) pomysl ze Twoje dziecko za roczek moze byc podtrute Twoimi truciznami pozostalymi po paleniu.. to chyba przemawia do rozsadkuze fajka jest be? :) moze faktycznie to lezy w psychice,lepiej jak sie nie mysli o dziecku tylko kocha z facetem. a dziecko samo bedzie :) pewnie jest bariera psychiczna..noale tez trzeba wtedy kiedy mozna zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole bo wciaz zapominam zapytac, czy wysylacie gosciom jakies podziekowania? ja chce niektorym,wazniejszym,wyslac po zdjeciu naszym ze studio i dopisac dwa zdania podziekowania. a innym najwyzej normalne zdjecie,bo nie bede miec tylu duzych,zreszta drogie sa,3zdjecia 45zl. wiec chyba tak zrobimy.. wiem,ze wczoraj zabral sie fotograf za nasze zdjecia,za obrobke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęć jak będę wywoływać to tym bliższym ciotkom, rodzicom, siostrze, przyjaciolce wywołam gdzies po 2-3 na pamiatke i dostana płytke ze zdjęciami, jak będą chcieli to sobie sami wywołają które chcą bo jest ich za dużo żeby każde ja teraz wybieram zdjęcia dla siebie do wywołania, juz wybrałam kolo 200 a jeszcze plener:D nie moge się doczekac \"fizycznych\" zdjęć:) u nas też upały:)w końcu czuć lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewuszki niby juz piatek i weekend,choc dla mniue i weekend bedzie rpacowity wiec jedynie co to troche odespie ;) dobre i to :) pogoda przepiekna,az chce sie na plaze...a ja sie nawet nie kapalam jeszcze w tym roku w jeziorze!! wstyd :) dobrze ze w pracy chociaz jest chlodek,bo w tym upale bym zwariowala.. i po co tu wyjezdzac gdzies,jak u nas tak goraco :) a wy jak spedzacie piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! to ja sloneczko T, zmieniłam nick, bo z tamtym miałam problemy, zapomniałam hasła i nie mogłam się wogóle zalogować więć założyłam nowe(dlatego moj ostatni wpis był pomarańczowy), cieszę się że nasz topik żyję nadal ja zbytnio nie miałam czasu aby wchodzić i coś naszkrabać, życie małżeńskie dobrze się rozwija, kłócimy się nadal ale to są fajne kłótnie, bo już się tak nie obrażamy na siebie, tylko tulimy i tulimy......... teraz w środę wyjeżdzamy na tydzień do Kołobrzegu,nasza podróż poślubna... dziecka narazie nie planujemy ale co ma być to będzie...już teraz myślałam że jestem bo okres mi się spóżnił 15dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ale na szczęście jest!!!! uffff......... cieszę się ze wam się fotki podobały ze ślubu, tych co widziałam to też są piękne, wszystkie pięknie wyglądałyśćie.... a jak tam relacje z teściami, bo u mnie oki, ( na szczęscie nie mieszkamy razem z nimi) ale i tak nam "włażą" nie raz w d**pę, że mam dosyć, moje życie moja sprawa!!!!!!!!!!!! nie wiem czy zajrzę jeszcze przed środą, bo wyjeżdzamy o 4 rano więc życzę wam miłego tygodnia, 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milego urlopu sloneczko!!! coz, u nas tesciowie sie na odleglosc nie wtryniaja ;) ale jak jestesmy blisko to jak najbardziej. obecnie wybieram sobie butki na wesele kolegi, to mama oczywiscie ze za wysoki obcas ... wiec wiecie, fajnie byc na swoim z mezem i miec wszystkich daleko ;) poza tym kupuje od jednej laski bolerko,takie jak mialam na slubie swoim,bo mi takowe potrzebne,a tamto mialam wypozyczone,wiec coz,..treraz takiego szukam hm no ale nie zaluje ze tamto wypozyczylam,kupie za mniej to najwazniejsze :) u nas poki co dobrze. pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja teściową widziałam ze trzy razy od ślubu, a mieszkamy w tym samym mieście heheh za to rodzice moi podrzucają nam jakieś dobre rzeczy do jedzenia od babci(borówki, porzeczki itp....) więc jest ok miłej podróży Słoneczko mój mąż na latarni w Kołobrzegu oświadzczył mi się :):) więc miło wspominam wakacje tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane :classic_cool: Jak Wam minął weekend? Mam nadzieję że dobrze :) Mi dobrze minął. W sobotę mój mąż z moim tata kładli płytki w łazience na ścianę a ja się wyklegiwałam w basenie z zimnym piwkiem, tylko tyle, że ugotowałam obiad:D Wczoraj odwiedzili nas teście a wieczorem ze znajomymi pojechaliśmy do kina. Bylismy na Epoce Lodowcowej 3 w 3D. NIE POLECAM. Znaczy bajka jako bajka nawet ok, choć daleko jej do pierwszej części. Gdybym obejdrzała to w normalnym formacie to podejrzewam, że efekt byłby ten sam ;) Poza tym jakoś tak fajnie jest. Kłócimy się również, ale słusznie Natalci zauwazyła, ze są to inne kłótnie. a dziś w pracvy od rana nerwówa, ale mm to gdzieś, nie mam zamiaru się przemęczać i stresować. To tylko praca! Poza tym poniedziałkowo nic mi się nie chce. Połowa mojego biura (czyli jedna osoba:D) poszła na urlop, więc kwitnę sobie sama i tak dwa tygiodnie:) A w sierpniu znowu mam urlop :D :D :D miłego dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh dziewczyny forum umiera :( gdzie wy jestescie?? ja pracuje,ostatnio za duzo,wiec juz padam psychicznie i fizycznie. z Moim mezem sie uklada. teraz skoczymy na weekend w gory zeby polazic.potrzeba mi takiego wypoczynku. dzis uiscilam prezent od jednego z gosci,mielismy cos wybrac sobie za podana kwote,a sklep byl gospodarstwa domowego,wiec wybralismy machine do kawy,ktorej tak szybko bysmy nie kupili i takie naczynie do robienia piany zeby zrobic cappuchino moje ukochane :) wiec bedziemy teraz modzic haha poza tym wreszcie wysprzatalam,wyrzucilam suche kwiaty poslubne..jedne przelalam-z nadmiar wody padly :( coz,stroczyk sie jeszcze trzyma,podlewam tylko raz na tydzien :) poza tym ukropiasto i co troche burze,jak wszedzie :) film sie robi,zdjecia juz tez, juz sie nie moge doczekac :) dzis dalam do wywolania nasze w formacie 10*15 takie normalne i z wesela zeby zrobic wlasny album slubny,wiec ciekawe ile zaplace... :) tyle ich jest!! ehh ale to pamiatka w koncu :) a jak wam sie uklada zycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawysz to jak zaglądam tu i nie widzę wpisów to pisać mi się już nie chce. No cóż, życie toczy się dalej. W pracy cholernie duzo roboty, w domu remont (na szczęście się powoli kończy), staram się pisać pracę mgr, bawimy się jak można :) Poza tym żadnych rewelacji nie ma. Czekamy na foto i video ; ) Ostatnio byliśmy własnie ustalić szczegóły u video i już nie mogę się doczekać, będzie kupa smiesznych wstawek itp. Zapowiada się naprawdę nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :):) ale zastoj sie zrobil :):) coz u nas zycie wre.. w sobote bylismy w gorach,wlezlismy na 1790m co dla mnie bez przygotowania jest nie lada wyczynem. teraz oczywiscie wszytsko mnie boli:) odebralam wreszcie zdjecia,bede dzis wklejac,co potrwa dluuuugo.. ale jest wielka przyjemnoscia :) poza tym nie mamy jeszcze ani zdjec od fotografa ani filmu.wiec czekac pozostalo. poza tym praca.. uklada nam sie nienajgorzej.. choc sa i klotnie,ale szukamy przyzczyn dlaczego one wystepuja.. wiec mysle,ze je zredukujemy. chyba w te sobote skoczymy nad wodemoze Miedzyzdroje pod namiocik :) obraczka troche mi harata palec..bo ten wydruk po wew stronie jest chropowaty i haczy mi skore..wiec musze kremowac. podziekowania bedziemy wysylac chyba jak beda zdjecia od foto. no i dzis mamy miesiecznice Aga i Bronka :):) alez zlecialo!!!! ale fajny jest stan malzenski :) pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na chwilke:)Co tam slychac nowego?Nie zagladam bo jakos ostatnio nie mam o czym pisac...u mnie nic nowego sie nie wydarzylo dotad,zycie jak przed slubem a nawet i nie,bo przed slubem byly przygotowania a teraz juz nawet tego nie ma... Wczoraj odebralismy ostateczną wersję płyt z filmem z wesela,wybralismy zdjecia i za 2 tygodnie maja byc...nam sie nie spieszy, z kasa krucho wiec nie ma pospiechu:) A poza tym? Co sie zmienilo? Chyba jeszcze wiecej robie w domu(np wstaje rano zeby mezowi zrobic kanapki :) ) On tez jakby bardziej sie stara-ma wiecej do mnie cierpliwosci:) No i zaczal On nas utrzymywac:)Tzn ja bez oporow ide do Niego jak potrzebuje pieniedzy a On mi je daje:) A poza tym? Wczoraj wreszce scielam wlosy-mam teraz do ramion:) I tyle u mnie:) Pozdrowienia dla wszystkich....aha nadal nie widzialam zdjec Spanielki i Kawci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×