Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przewrazliwiony elf

czy przesadzilam z reakcja na taki tekst od faceta?

Polecane posty

Gość przewrazliwiony elf

to juz moj kolejny topik o facetach, ale chce sie upewnic czy dobrze postailam poznalam wczoraj faceta w klubie, wysoki, przystojny, przysiadl sie do mnie i zaczelismy rozmawiac, zartowac i przekomarzac sie zapytal czy nie chce potanczyc wyszlismy na parkiet, widzialam ze mu sie bardzo podobam zaczal w tancu dotykac moich plecow, pocalowal w szyje, policzek i probowal no wiecie ...pocalowac glebiej poczulam sie nieswojo, nie dlatego ze jestem jakas pruderyjna dziewica, ale wydAJE mi sie ze jezeli facetowi naprawde podoba sie dziewczyna,darzy ja szacunkiem i nie mysli jak o taniej zdobyczy to nie zaczyna tak ostro zaczelam mu dawac znaki ze troche posuwa sie za daleko przesadzil jak powiedzial \'come on I know u can do better than that :S (cos w stylu\" wiem, ze cie stac na wiecej..\") doslownie mnie zamurowalo, bo nic nie wskazywalo, ze to taki typ faceta, buzia mi doslownie wygiela sie w podkowke, zostawilam go na parkiecie a w toalecie polecialy mi lzy..(moze dlatego ze jestem przed okresem), ale czyz nie potraktowal mnie jak material na jedna noc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie cie potraktowal
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
i dlatego wlasnie nalezy sobie notowac, kiedy masz dostac okres ..i nie umawiac sie wtedy na randki a juz na pewno nie tanczyc w klubie z przystojnymi facetami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
moze to kwestia ubioru? bylam ubrana sexownie, ale z klasa, nigdy nie odslaniam za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfg
Bo jesteś chyba tylko na jedną noc. Dałaś się mu całować gdy go ledwie co poznałaś i się dziwisz, że chciał więcej ? ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pzreczytaniu topiku
Dziewczyna>>> dobrze zrobiła, że sie popłakala?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
no chyba wyraznie napisalam, ze sie nie calowalam...on zaczal sie posuwac troche dalej to probowalam mu dyplomatycznie, ale bez jakis scen dac do zrozumienia ze przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha tekst o okresie byl najlepszy :D:D:D kuźwa, zeby plakac o takie gowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
nie weim, chyba najbardziej wkurzylo nie to ze probowal mna zamanipulowac tym tekstem, nie znosze manipulantow, moj byly troche mna manipulowal i mam uraz boje sie , ze mam w sobie cos takiego miekkiego, ze faceci maja wrazenie, ze latwo mna zamanipulowac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
tfu..wróć😠 z przystojnymi mozna, ale zeby zbytnio nie macali...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę w płaczu u kobiety nic dziwnego, wiadomo, że są osoby, które do niektórych spraw podchodzą bardziej emocjonalnie. Co do zachowania, to trzeba było go zniszczyć jego własną bronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
a wy jak zachowalybyscie sie w takiej sytuacji? zkladajac oczywiscie, ze nie szukacie przygody na jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcc
"kuźwa, zeby plakac o takie gowno?" kolejny raz pokazujesz swoj niski poziom 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno... a ty myslałaś ze w klubie poznasz faceta na całe zycie??? :P jak koles sie do ciebie przystawia w klubie to na 90% chce sie zabawic tego jednego wieczoru :P ja nie wiem w jakim ty świecie zyjesz ;] rozumiem ze moze zrobilo ci sie przykro ale ze sie popłakałaś.... ?? przesada, nie bierz tego wszystkiego tak na serio. kluby są po to zeby si bawic a nie po to zeby sobie szukac faceta na stałe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
mgłam mu chociaż zrobic loda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
kenniks jego wlasna bronia? myslisz, ze zaslugiwal na zniszczenie? sama nie wiem moze gdybym nie byla tak emocjonalna i nie przesadzila z reakcja, moglabym faceta postawic do pionu, moze byl wartosciowy tylko trzeba mu bylo twardo pokazac, ze nie ze mna takie gierki, a ja jak ten tchorz zostawilam go na parkiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
ale co, ze jak? Poplakac w kiblu sobie chyba jeszcze mozna czy co? Robisz sobie o to wyrzuty?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co, panienka musi byc niezle rozchwiana emocjonalnie, skoro glupi tekst byle faceta ja wprawia w płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcc
"moze byl wartosciowy tylko trzeba mu bylo twardo pokazac" o, na pewno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
żałuje ,ze nie uprawialam z nim sexu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma płacz do poziomu? Ja jestem facetem, więc jak jestem oziębły, to też w tym nic dziwnego nie widzę. Bo dla mnie tak naprawdę emocjonalność zdobi kobietę. Nie rozpłakała się przy Nim, tylko w toalecie... Było jej smutno - facet wydawał się sympatyczny, może miała jakąś nadzieję, która po tej felernej chwili legła w gruzach. Jak ja bym się zachował będąc dziewczyną? Uśmiechnąłbym się, popatrzył na niego i powiedział na ucho: "Pewnie znasz to uczucie bezpośrednio przed orgazmem? Gdy rozkosz po prostu pulsując przepływa przez Twoje ciało? Możesz wyobrazić sobie to teraz, możesz wyobrazić sobie to tutaj? To dobrze bo prócz marzenia nic innego Ci nie pozostało". Skrzywiłbym się i sobie poszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
Nectarine a gdzie ja napisalam, ze szuakm mezczyzny na cale zycie??? doskonale zdaje sobie sprawe, ze klub nie jest idealnym miejscem na szukanie partnera po prostu jestem sama w tym momenie, i jestem otwarta na pozanwanie mezczyzn, na randki, spotykanie sie itd. ale podchodze do tego dosc luzno, do ozenku mi sie jeszcze nie speiszy, ale to chab nie znaczy ze nie nalezy mi sie traktownaie z szacunkiem, a on troche przekroczyl granice a ja zastanawiam sie po prostu czy nie przesadzialm z reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz BHP
zapomniałaś dodać że to był chłopak z Pakistanu który do klubu przychodzi "na polki" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
Kenniks--->:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz BHP
poza tym zareagowałaś normalnie, powinnaś dać w pysk chamowi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
a Ty sie elf tak nie przejmuj byle macaczem :o poszukaj innego typu znajomosci, a facetow moze na razie odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoWII
Ty sie pytasz, czy nie przesadzilas? :D Powinnas mu z liscia przypieprzysz i jeszcze w jajka kopnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
kenniks ha, ha ostry tekst, ale troche nie w moim stylu facet jest facetem, wiem ze latwo im przychdzi podniecenie tym bardziej jezeli wczesniej doszedl alkohol, i w tym tkwi problem, bo ja nie wiem czy naprawde mnie polubil, tylko ze sie mocno podniecil i ciezko mu bylo nad tym zapanowac czy wrzucil mnie na polke pod tytulem "to jedna z tych na jedna noc" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
Wo Wii moze masz racje... jestes mezczyzna czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×