Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostoooo

blagam moja dziewczyne zeby wziela postinor

Polecane posty

Mowimy o skutkach wziecia postinoru dziecino ... wiec tak jak napisalem musisz miec swiadomosc morderstwa jakiego mozesz sie dopuscic . Tylko tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Buachachacha - co, nie masz już nic do powiedzenia? :D Zacznij się najpierw uczyć, a dopiero później upierać, bo ja nie musiałam o tym czytać w necie, bo miałam to w szkole akurat :) No ale ty widać na zajęcia nie uczęszczałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Oprócz ciebie nie pisze nikt :) Głąbie nie dość że czytać to jeszcze liczyć nie umiesz :) NAzwałeś autora mordercą nienarodzonych a Postinor to lek antykoncepcyjny, który nikogo nie morduje :) Pewnie dlatego się tak upierasz bo jesteś wynikiem niedokończonej aborcji ici teraz przykro :/ Ubolewam razem z tobA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak dziecko lyka reklamy i bzdury ktorymi producenci lekow faszaruja prostych malo dociekliwych odbiorcow albo nie uwaza na lekcjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Opanujcie się ludzie!!! Jak Wam się urodzi dziecko to tak je będziecie kochac, że wstyd Wam będzie myśleć, że braliście pod uwage aborcję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialem tylko napisac ze to w jaki sposob formulujesz swoje mysli... zdania ... jakich form uzywasz niezbyt dobrze swiadczy o Tobie i Twoim wychowaniu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Poświęce się i powklejam ci nasze rozmowy i zobaczysz jak to dokładnie przebiegało :) Wiesz tylko co mnie boli? Że jesteś osobą, która nie potrafi przyznać się do swojego błędu, każdy je popełnia, jednak im większy osioł, tym się bardziej upiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
SZUbrawiec ...nie dyskutuj ...szkoda czasu ;) Niech zyje w tej swojej mylnej swiadomosci i lyka jak pelikan tablety typu postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
A więc wklej mi tu zdanie, które twoim zdaniem jest napisane źle, czekam :) Obawiam się tylko, że się nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśieńka
Szubrawiec ona ma rację. To nie są leki wczesnoporonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Szubrawiec teraz przeszukuje cały topic zaciekle, aby znaleść coś co napisałam źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
Początek życia człowieka to połączenie dwóch komórek: komórki jajowej kobiety i plemnika mężczyzny. Od tego momentu rozpoczyna się tajemniczy nawet dla lekarzy i naukowców proces formowania tkanek i narządów, który, jak wiadomo, trwa 9 miesięcy, po czym następuje poród dziecka. Jego rozwój i wzrastanie do czasu osiągnięcia pełnej dojrzałości trwa, jak wiadomo, mniej więcej 18-20 lat. [prof. dr hab. n. med. Paweł Januszewicz, dyrektor naczelny Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.] W przewodniku po lekach na polskim rynku, dostępnym lekarzy i farmaceutów przeczytać można bardziej szczegółową informację o tym środku. W pierwszym zdaniu opisującym jego działanie czytamy "zapobiega wszczepieniu blastocysty"(rozwijającego się zarodka) (Pharmindex, 2003). W ulotce dołączonej przez producenta (Gedeon Richter Ltd.) czytamy: "Przeciwwskazania: ciąża lub podejrzenie ciąży", aczkolwiek powszechnie wiadomo, że właśnie w takich sytuacjach - wczesna ciąża (przed implantacją zarodka w macicy) lub jej podejrzenie - środek ten jest stosowany. Strona (…) w bardziej zawoalowany sposób (nie podając nazwy produktu) sugeruje swoim gościom jak uporać się z "zagrożeniem" ciążą, podając nawet adresy "pomocnych" lekarzy na terenie całej Polski. Ambicją jej twórców było stworzenie wirtualnego miejsca spotkań dla młodych ludzi, które podświadomie zakoduje im, że mogą "bawić się bez ograniczeń", a jeśli nawet przytrafi im się "wpadka", to i tak już wiedzą jak się z nią uporać. Celem producenta jest zwiększanie sprzedaży produktu, co w tym przypadku osiąga się między innymi przez promowanie permisywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Do bleble - jeśli dochodzi do zapłodnienia to znaczy, że zycie zaczęło istnieć, logiczne? A ten lek ma niedopuścić do tego, by zarodek się zagnieździł w macicy, czyli, żeby przeżył - zabija go. No to jak inaczej nazwać mord zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem . Mnie to troche smieszy ... to znaczy moze nie to jest raczej tragiczne jak latwo ludzie daja sie omamic i oszukac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego ja mam szukac skoro nasza dyskusja dotyczy tego cze postinor zabija dziecko czy nie... moze reszta Ci wyjasni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
PRZECIEż TO ABORCJA - następny mądry. I właśnie tu chodzi o to że nie doszło do zapłodnienia ROZUMIESZ???? Lek tak zagęszcza śluz że plemnik nie ma jak dostać się do komurki jajowej, dlatego właśnie jest to antykoncepcja!!!! Piszę wam to już najprostszym językiem jakim umiem, a co niektórzy dalej nie rozumieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
przede wszystkim ta dziewczyna robi sama sobie krzywde no bo kto bedzie chcial panne z dzieckiem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina z waw
nie kumam to dziecko ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
SZUbrawiec - reszta to chyba ty pod innymi nickami! Adwokatów szukasz?? Nie umiesz się sam wybronić??? No tak, z dakiej głupoty to się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Bardyiej yadna laska nie bediye chciala faceta y dyieckiem na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
Co wy ludzie piszecie? Gdzie wam tu pisze że to jest lek wczesnoporonny NO GDZIE? Niech mi ktoś pokaże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
zageszcza sluz, żeby nie doszlo do zagniezdzenia sie zarodka w jamie macicy i co za tym idzie do obumarcia zarodka i jego wzdalenia pryey organiym kobietz. Dla bleblee ...zarodek to juz poczete zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Działa następująco: * opóźniania proces owulacji (jeśli jeszcze do niego nie doszło) * zagęszcza śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. * utrudniani zagnieżdżenie zapłodnionej komórce jajowej (jeśli do zapłodnienia doszło) - działanie poronne. http://www.antykoncepcja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
kurde klawaitura mi sie przestwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale bleee wycina fragmencik tekstu ktory jej pasuje z calosci i nie bierze innych opcji pod uwage . Ismieszylas sie juz wystarczajaco . A teraz odejdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak teraz bedzie tekst ze sie podszywam ... hehe ... i moze strony z informacjami o postinorze tez przed chwila ja zakladalem :) Ogarnij sie . I przestancie tak lykac te ulotki ... i reklamy ktorymi karmia was firmy farmaceutyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
No Szubrawiec, masz rację, przepraszam! Przyznaję jestem głupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×