Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostoooo

blagam moja dziewczyne zeby wziela postinor

Polecane posty

Gość hmmm..........
no to chyba sie jej znudziło być z tobą dla seksu, zacznij się rozglądać za pracą pampersy tanie nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
żal, żal, żal... Dla jej dobra lepiej żeby nie była w tej ciąży bo spedzic resztę życia z taki kretynem jak ty to dopiero wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka, czy Ty oszalałas, jak cos już moze wykryc test ciążowy, to jest jednak za późno na prostinor Bądź szczery, powiedz, ze nie chcesz byc ojcem i nie bedziesz, w razie czego to jej decyzja, niech będzie swiadoma konsekwencji - rób, co chcesz, tylko nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostoooo
moze po tych 5 latach odwidzial jej sie seks bez zobowiazan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Ej co wy macie do kolesia?? Rozumiem jakby kazał jej się wyskrobać. Teraz coraz więcej jest takich dziwek, które na siłe chcą zatrzymać faceta na dziecko FACECI STRZEŻCIE SIĘ ps do autora: nic nie musisz, nie bierz slubu jesli nie chcesz. Niech te małpy wiedża gdzie ich miejsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
nikt ci tu nie pomoże teraz musisz tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleble, wulgarny jesteś, sprawdź w słowniku, co znaczy wyraz dziwka ale fakt faktem, nie mozna zmuszać do zostania rodzicem, na przykład gdybym była w ciązy i chciała usunąć, a facet mnie szantażował prokuratorem, zeby tego nie robić, to byłabym sina z wsciekłosci, delikatnie mówiąc - nóż na gardle, klaustrofobia, nie wszyscy muszą lubić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
a w życiu nigdy nie ma nic za darmo i bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Powiedz, ze dziecko to jeszcze nie jest to o czym marzysz. I ze tez masz prawo o tym zadecyodwac. JEsli zeche urodzic to nei bedziesz jej w tym spieral i ja zostawisz, szukajac normalnej dziewczyny. Oczywiscie za dziecko bedziesz musial wziac odpowiedzialnoc i o tym jej tez powiedz, ale zaznacz wyraznie ze dziecko was nie zwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale hm..., sorki, ale seks sam w sobie jest fajny, więc co to za gadanie, że coś ma być za darmo albo nie dzieci to oddzielna decyzja, w końcu są zabezpieczenia i pójść do łózka już nie jest równoznaczne z założeniem rodziny, blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
Fakt to nie fer łapać faceta na dziecko ale do ciężkiej cholery jak się idzie z kimś do łóżka to trzeba liczyć z możliwością zajścia w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przestan
gledzic, uprawialiscie seks, to teraz ponies tego konsekwencje... nastepnym razem sie lepiej zastanow z kim sie seksisz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
O tak, i zadnego slubu, zadnych zobowiazan jesli idzie o nia. JEsli zechce urodzic to tylko dzieckiem sie zapoiekujesz, nie nia. (dodam ze jestem kobieta, i wiem ze coraz wiecej lasek chce lapac na dzieci. I tak samo jak nie poparlabym faceta zmuszajacego kobiete do urodzenia dziecka, tak samo nie popre kobiety ktora nie bierze w tej kwestii pod uwage zdania faceta. jesl idziecko nie bylo planowane, w wyniu wpadki, to oboje maja prawo o tym zadecydowac. ona nie ma prawa cie szantazowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
to wybaczcie ale dla mnie seks to wyraz miłości a nie zaspokojenia własnych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przestan
tu nie bylo zadnej wpadki, ona tego nie zaplanowalam, a to jest konsekwencja uprawiania seksu i trzeba wypic nawazone piwo... no risk no sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Owszem, i tzreba sie liczy z tym ze zadne zabezpieczenie nie jest w 100% pewne i ze wpadki tez sie zdarzaja : / Ale to ze ktos wpadl nie znaczy ze musi chciec od razu dziecko, ktore nie bylo planowane. I dzieki bogu sa sposoby by ustzrec sie pzred niechcianym maciezynstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xanx
Ty tak zrobileś, że takie rady dajesz? To gratulacje. :/ Odpowiedzialność za dziecko to nie tylko alimenty!!! Rozumny człowiek ma świadomość , że decydując się na zbliżenie seksualne , może zaistnieć zjawisko zwane ciążą. Nie ma środka, który zabezpiecza w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Trzy cytryny - no ale chyba do jasnej cholery może wziąść tabletki prawda?? Więc prosze mi tu nie pierdolić, że nie ma z tej sytuacji wyjścia! asiuula - sama jestem dziewczyną, i w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Jestem kobieta :) nie, nie zrobilam. zabezpieczam sie, ale wiem ze zadne zabezpieczenie 100% pewnosci nie daje. Place za to grube pieniadze. I gdybym znalazla sie w nieszczesliwym procoencie tych co zachodza mimo stosowanie tej metody antykoncepcji to dlaczego miala bym urodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Tylko dlatego ze mimo calego rozsadku mialam pecha? I prosze mi nie gadac banalow w stylu, jak sie idzie do lozka, to zterba urodzic gdy sie wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xanx
sorry nie doczytałam, ze jesteś kobietą. Ale wpadka to nie jest sprawa tylko tej dziewczyny. I pytanie po chuj z nią jest 5 lat nie kochając jej lecz tylko jej cialo? Sam sobie piwa nawarzyl decydujac sie na taki zwiazek. Powinnien myslec glowa a nie chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej dożylnie
:DA tak na serio to nic nie zrobisz:PNa kobiecy upór nie ma rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
no wlasnie, to jest sprawa tez jego i on tak samo ma podjac dezyje, i jesl nie dogadaja sie (ona zeche urodzic) to on nie ma zadnego obowiazku by np sie z nia zenic, mieszkac. Z bliskiego otoczenia wiem ze takie dziewcyzny pozniej ciepira podwojnie, malzenstwo szybko sie rozpada, a one pzrezywaja tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
do xanx - przecież sam autor napisał że dziewczyna zawała sobie sprawe z tego że są tylko dla seksu i jej to nie przeszkadzało! Nie musiała się godzić na taki układ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Nie widzialam tego :) A jesli ona chciala byc tylko dla seksu, no to teraz ona ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleble, to sorki :) zmienia postać rzeczy :) ja bym nie chciała byc dzieckiem, na które kogoś łapano, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przestan
oczywiscie, ze slub jest tu bez sens, przeciez autor jest zupelnie bezmyslny i zrobilby tylko krzywde tej dziewczynie, jest z nia tylko dla sexu i w dodatku jest zupelnie nieodpowiedzialny i niedojrzaly, po co komu taki maz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
autorze przestan - ta dziewczyna sama zrobiła sobie krzywdę tym że nie chciała wziąść tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×