Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostoooo

blagam moja dziewczyne zeby wziela postinor

Polecane posty

Gość bleblee
A biedy to tutaj jest jedynie autor, bo nikogo nie zwodził, tylko postawił przed dziewczyną sprawę jasno! Od początku wiedziała że on nie chce się z nią wiązać! Zachowywał się moim zdaniem bardzo w porządkua najbardziej może na tym ucierpieć. Niejeden by mydlił oczy dziewczynie, a on tego nie robił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujdy jakies. A Wy wierzycie we wszystko co jakis mosiek* klepie tutaj. Zrobil dziecko ... samo sie nie zrobilo ... albo slub albo alimenty . Jak nie kocha to zycie zjebane i tyle . Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przestan
jaka krzywde, przeciez ona tego dziecka tez nie planowala, ale najwidoczniej w przeciwienstwie do autora, jest odpowiedzialna i umie poniesc konsekwencje tego, ze uprawiali seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Co ma odpowiedizalnosc do urodzenia? Jak ktos nie ma warunkow / pieniedzy to owieksza odpowiedzialnoscia jest wziac tabletki : / Swoja droga zdarza sie cos takiego jak peknieta gumka i barzdiej odpowiedzialnia decyzja wg mnie jest pojscie do lekarza po tabletki tzw PO niz zpesucie sobie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
autorze przestan - ale jest wyjście z tej sytuacji, bo mogła wziąść tabletki a nie wzięła. Więc sama sobie krzywdę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
SZUbrawiec takiego pierdolenia od dawna nie słyszałam! Morderca nienarodzonych?? A czy on kazał jej się wyskrobać? A ty nigdy nie pierdoliłeś dziewczyny w gumce? Nigdy nie waliłeś sobie konia? Jeśli tak to sam jesteś takim samym mordercą więc nie krytykuj autora! To są tabletki które NIE DOPUSZCZAJĄ DO ZAPŁODNIENIA PODOBNIE JAK GUMKA, A NIE ZABIJAJĄ PŁÓD!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
najpierw poczytajcie jakie zagrozenia niesie zazycie tabletek typu postinor a potem sie zachwycajcie mozliwosciami unikniecia odpowiedzialnosci po jego zazyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
SZUbrawiec - załamujesz mnie. Kto ci dał kompa? Jak działa? Zagęszcza tak mocno śluz że plemniki nie dają rady się poruszać, więc nie dochodzi do zapłodnienia. Lepiej ty sobie poczytaj kłaku i niedorozwoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Jedyny dostępnym w Polsce preparatem z grupy hormonalnej antykoncepcji stosowanej po stosunku (tzw. „pigułka po” lub też „after morning pills”) jest Postinor Dou. Do nabycia w większości aptek jako lek pełnoplatny (nie jest fundowany przez NFZ) i tylko na receptę. Wbrew panującemu przekonaniu receptę na Postinor Duo może wypisać KAŻDY lekarz, w tym lekarz stomatolog lub lekarz weterynarii. Opakowanie zawiera 2 tabletki i kosztuje ok. 55-85 PLN. Jego działanie opiera się na zwiększonej dawce progestagenu Każda tabletka zawiera dawkę 750 µg levonorgestrelu, syntetycznego progestagenu. Dawka 750µ jest porównywalna z dawką progestagenu zawartą w 3 tradycyjnych tabletkach antykoncepcyjnych. Działa następująco: opóźniania proces owulacji (jeśli jeszcze do niego nie doszło) zagęszcza śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. utrudniani zagnieżdżenie zapłodnionej komórce jajowej (jeśli do zapłodnienia doszło) - działanie poronne Jesteś takim głąbem że aż mi cie szkoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
Po krótkim namyśle doszłam do wniosku, że lepiej jakby wzięła tą tabletkę byłoby przynajmniej o jedno niechciane dziecko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przestan
autorka chce urodzic, wiec w zcym problem, to jej wybor... zreszta jak najbardziej sluszny... autor jest jeszcze dzieckiem i nie umie poniesc tego konsekwencji... co jakby zaszla i dowiedziala sie dopiero po miesiacu, ze jest w ciazy - autor tak samo by zwiewal, bo zachowuje sie jak malolat:o, dzieci nie powinny bawic sie w seks:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuula ja,kiedy pisalam o tym tescie ciazowym,to mialam na mysli to,aby dowiedziec sie na 100% czy dziewczna jest w ciazy.O zastosowaniu postinoru nawet nie pomyslalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
Postinor-Duo to wysoka dawka progestagenu - 0,75 mg lewonogestrelu - powodująca spowolnienie transportu zarodka do jamy macicy . Równocześnie oddziałuje na śluzówkę macicy nie dopuszczając do jego zagnieżdżenia (implantacji) zarodka (Pharmindex, 2003). Wczesnoporonne działanie Postinoru pominięte jest w ulotce informacyjnej dołączanej do opakowania, podobnie jak informacja o wszystkich powikłaniach. Slogany reklamowe mówiące: "pigułka dzień po", "antykoncepcja doraźna" lub "antykoncepcja awaryjna" budują pozytywny wizerunek produktu jakim jest Postinor-Duo wśród potencjalnych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innym preparatem o działaniu wczesnoporonnym jest D-norgestrel (levonorgestrel), zarejestrowany w Polsce pod nazwą handlową Postinor-Duo. Produkowany jest przez węgierską firmę Gedeon Richter. Levonorgestrel ma silne działanie progestagenowe, antyestrogenowe i antygonadotropowe. To syntetyczny progestagen w wysokiej dawce, który oddziałuje na błonę śluzową macicy, nie dopuszczając do zagnieżdżenia blastocysty, czyli poczętej istoty ludzkiej w zarodkowym okresie życia. Pewne znaczenie ma również jego wpływ na błonę śluzową pochwy i jakość oraz skład śluzu szyjkowego10. Masz poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
bleblee postinor npowoduje to, że zardoek nie moze sie zagniezdzic w jamie macicy. Nie ma nic wspolnego z tym, że nie dochodzi do zaplodnienia. Nie wyzywaj innych od glabow jak sama nie wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble widzisz roznimy sie tym ze ja potrafie czytac ze zrozumieniem ... i biore pod uwage to ze srodek ten w zaleznosci od czasu wziecia z jednej strony moze dzialac jak antykoncepcja a z drugiej jak wczesnoporonny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Co ty mi tu kurwa pierdolisz? Każdy prawie lek niesie za soobą jakieś skutki uboczne, ale ty debilu nazywasz autora "mordercą nienarodzonych" a jak ja ci tłumacze że to lek który nie dopuszcza do zapłodnienia to kazesz mi poczytać, a teraz wklejasz mi rzeczy z zupełnie innej bajki. KRETYN, do szkołu kurwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to jest mi przykro nie dlatego ze nazywasz mnie glabem ale dlatego ze masz klapki na oczach i prawdopodobnie bralas ten srodek . Tak wiec moge Ci powiedziec ze jest wielce prawdopodobne ze zabilas dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Jedyny dostępnym w Polsce preparatem z grupy hormonalnej antykoncepcji stosowanej po stosunku - tu głabie to nie jest żaden lek wczesnoporonny tylko antykoncepcyjny, jak dziewczyna zaszła w ciąże to jej chuja pomoże. Za wcześnie to poroniła ciebie twoja stara i dlatego jesteś teraz takim osłem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
bleblee - nie tak nerwowo... Jedynym kto tu powinien się teraz stresować jest nasz autor bo ma problem nie do pozazdroszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Z takiej innej że ty mi piszesz tutaj o skutkach a pisaliśmy o zupełnie czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×