Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam tylko ja

Jak poderwać....i nie wyjśc na idiotkę

Polecane posty

Gość pytam tylko ja

Jak poderwac faceta.. którego czasem spotykam na ulicy..nie mamy wspólnych znajomych nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemdleć jak cie podniesie- jest twój jak przejdzie przez twoje ciało buciorami- daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie o coś zapytać i liczyć że on sam dalej pociągnie jak będzie chciał i będzie pewny siebie i się zorientuje itd... na mnie by nie zadzaiałało... w szczególności jak byś mi się podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez
proste jak but, idziesz nagle cos rzucasz ze niby ci cos wypadlo tzn nie takostentacyjnie tylko normalnie tak jakby ci cos wypadlo niechcacy, jak ziom kumaty to ci podniesie wtedy ty szczerzysz zęby robisz maslane oczy ,mozesz cos powiedziec np w stylu jaaakie oczy on powie no ziuta ty te masz calkiem calkiem czy cos w tym stylu potem jeszcze mozesz walnac jakiegos betona on sie rozesmieje i gadka jakos poleci ,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez
kiedys tak laska zrobila w stosunka do mnie tzn szla i ze niby wypadla jej chusteczka a ja glupi baran nawet nie zczailem o co chodzi (a wiem ze zrobila to specjalnie bo wczesniej sie non stop gapila na mnie) i tak przelazlem obok niej hłhehe teraz to nie wiem czy smie smiac z tego czy plakac bo laska byl tak piekna ze masakra podobna do tej czarnulki z TATU ale ze bylem glupi i mlody to przeszlo kolo nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×